Cardi B پس از فراخوان هواداران برای آزار و اذیت

، توییتر را حذف می کند class = “ff-og-image-inserted”>

کاردی بی روز شنبه توئیتر خود را حذف کرد و توضیح داد که از افرادی که تصمیمات شخصی او را قضاوت می کنند به تنگ آمده است.

“من خیلی خسته ام از اینکه مردم می گویند من من طلاق خود را آنجا قرار ندادم ، منشی دادگاه آن را در آنجا اعلام کردم ، “او در یک جلسه Live Instagram ، به ازای هر E گفت! اخبار. “و از آنجا که مردم شایعات را مطرح می کنند ،” اوه ، این پسر دختری باردار دارد “، من مجبورم به آن رسیدگی کنم. به نظر می رسید که کاردی به حدس و گمان های آنلاین بدون وقفه در مورد روابط دوباره و دوباره خود با آفست ، که ادعا می شود توسط طرفدارانش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است ، می پردازد.

“پس شما می خواهید این مورد را آزار دهید n * gga Bro ، اگر من کارها را حل می کنم ، چرا می خواهی به این توییتر n * gga برای آزار و اذیت او بروید؟ این هیچ معنایی ندارد. “

” کل گروهی از نوجوانان 15 ساله به من می گویند چگونه زندگی ام را مثل مادر من – پادشاه آریانا گرانده یا چیزهای دیگر زندگی کنم. ” “مثل اینکه من از دیزنی یا فلان چیز آمده ام.”

ویدیو ادامه داد ، کاردی کاملاً روشن کرد که او مستقیماً طرفدارانش را مخاطب قرار می دهد. “شما می خواهید خود را طرفدار صدا کنید ، من هیچ هزینه ای نمی دهم. من از آن خسته شدم. “” من هر کاری که بخواهم انجام دهم. من هواداران خود را دوست دارم و از آنچه شما انجام می دهید سپاسگزار و سپاسگزارم اما بعضی از شما واقعاً مانند این عمل می کنند که با شما خوابیده ام. “

کاردی ماه گذشته رسماً درخواست طلاق از افست را داد ، اما این دو رابطه خود را در طی روز تولد دوباره برقرار کردند. و در حالی که به نظر می رسد مردم در همه جا در مورد وضعیت تأهل کاردی استرس دارند ، او یکی از آنها نیست. ” . “صادقانه بگویم با شما ، ازدواج من یکی از کمترین نگرانی هایی است که الان دارم.”