Kanye آهنگ جدیدی را برای جشن گرفتن نتایج انتخابات کنتاکی که نامعتبر است

منتشر می کند “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ، درخواست رأی دادن یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

در جشن چیزی که در واقع اتفاق نیفتاده است ، کانیه وست پیش نویس یک آهنگ جدید را منتشر کرده است.

همانطور که به طور گسترده گزارش شده است ، رای گیری زودهنگام روز سه شنبه در کنتاکی آغاز شد و باعث شد وست یک تصویر از نتایج نظرسنجی ادعا شده را از وب سایت یک ایستگاه خبری به اشتراک بگذارد. همانطور که ایستگاه خبری Lex 18 به سرعت روشن کرد ، تنها مشکل این بود که “کسی یک لینک وب پنهان شده را کشف کرد” که رسانه از آن در جریان انتخابات مقدماتی ژوئن برای ارسال نتایج انتخابات آسوشیتدپرس استفاده کرد. یک پیوند قدیمی ، که یک نماینده فروش توضیح داد ، هنوز در حال جمع آوری داده های فعلی AP بود و “نتایج آزمون” را نشان می داد ، که همه بخشی از کار آماده سازی AP قبل از انتخابات است.

“نتایج نشان داده نشده است معتبر است “، نماینده سه شنبه شب گفت. “آنها به سادگی بخشی از یک آزمایش بودند. ما از کشف لینک وب پنهان شده پشیمان هستیم و داده ها را از آن صفحه حذف کردیم. از هرگونه سردرگمی عذرخواهی می کنیم.”

خبرنگار نانسی کاکس افزود که وست واقعاً چنین نبود رهبر مسابقه POTUS در این ایالت:

با این وجود عکس توییت شده وست از این اعداد آزمایشی (یعنی تعداد واقعی نیستند) در زمان نوشتن این مقاله به صورت زنده باقی مانده است ، در حالی که توییتر اکنون یک “دستکاری شده” را اضافه کرده است اخطار رسانه ای “به توییت.

چند ساعت پس از به اشتراک گذاشتن عکس صفحه ، وست گفت که او و همه از نتایج ادعای خود (به سرعت خراب شده) چنان “انرژی” گرفته اند که مجبور شده است “موسیقی تم” را منتشر کند. پیش نویس خشن آهنگ ، که به طور محسوسی وست را با تکنیک های مدولاسیون صوتی مبتنی بر شکل ظاهری می بیند ، به فیلم ناک اوت معروف UFC خواکین باکلی تنظیم شده است. محتوای “ما را در خون بشویید”. در یک زمان ، وست کسی را صدا می کند که “هواپیماهای بدون سرنشین را به داخل بفرستد”. او همچنین از جنگ ستارگان: قسمت سوم – انتقام از سیت 2005 ، نمونه برداری کرده است.