چگونه نوار لندن به یک مرکز خلاقیت برای صحنه موسیقی انگلستان تبدیل شد

در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، بسیاری از کلوپ های شبانه و موسیقی زنده موسیقی 1600 به علاوه انگلیس قبل از ورود دولت به کمک مالی برای باز نگه داشتن آنها با تعطیلی نامحدود روبرو بودند. بیماری همه گیر صنعت را سخت تحت تأثیر قرار داد و ممکن است ماهها – حتی سالها – طول بکشد تا عادی شدن مجدد به طور کامل از سر گرفته شود.

برای Tape London West London ، برنامه آنها برای ادغام زندگی شبانه با تجارت موسیقی به آنها این امکان را داده است که تمرکز خود را از میزبانی از شب های لذت جویانه و به هدف بلند مدت خود تغییر دهند. ایجاد موسیقی در همان ساختمان. Tape با تهیه کنندگی در لیست خود و استودیوی ضبط در کنار خانه ، توانسته است ایده مهمانی هنرمندان را در این کلوپ زنده کند و سپس در همان شب با آنها آهنگ ضبط کند. استودیوی پیشرفته آنها از تنها جفت بلندگوهای PMC QB1 XBD در انگلستان برخوردار است که اجازه می دهد صدای شفاف و واضح در یک اتاق ضد صدا پخش شود و صدایی را که معمولاً در سایر قسمت های یک باشگاه می شنوید ، مسدود می کند.

پاپ اسموک فقید ، میگوس ، لوداکریس و استورمزی فقط تعدادی از نخبگان رپ هستند که در استودیوی Tape از مهمانی در این باشگاه موسیقی ساخته اند ، در حالی که افرادی مانند Drake ، Travis Scott ، Future ، Ella Mai ، کافه و کاردی B در مقابل جمعیت کوچک حدود 300 نفر ، ظرفیت باشگاه ، به طور زنده اجرا کرده اند. یک شب در سال گذشته ، AJ Tracey ، MoStack و Steel Banglez با خدمه مربوطه خود در Tape مهمانی می گرفتند و به نوعی ستاره ها تراز شدند و در نهایت به استودیوی همسایه برخورد کردند. نتیجه نهایی “هفته مد” تهاجمی به نمودار بود که تولیدکنندگان داخلی The Elements سهم بزرگی داشتند. این آهنگ در رتبه 7 قرار گرفت و 15 هفته در نمودار رسمی تک آهنگ ها بود. نوار همچنین در یک موفقیت اخیر دیگر نیز درگیر شد: Tion Wayne ، Stormzy و Dutchavalli “I Dunno” ، تولید شده توسط The Elements درست قبل از قفل ، که همچنین در شماره 7 وارد شد.

دیدگاه Tape برای استفاده از کلوپ شبانه خود هاب برای اجرای ویژگی های A&R با برخی از بزرگترین هنرمندان جهان شروع به آشکارسازی کرد ، حتی پروژه های بیشتری در آستانه آن است. مجتمع با تیم (Zues Sherlock ، Heff Moraes ، Jermain Davis ، David Boyo ، Steel Banglez) صحبت کرد تا درباره انتقال آنها از میزبانی رویدادها به تبدیل شدن به یک نیروگاه در تجارت موسیقی بحث کند.

“ما خود را به عنوان تلاقی بین Shoreditch House و Motown Records می بینیم.”

مجتمع: Tape London چگونه از طریق بیماری همه گیر COVID-19 کار کرده است ، و قادر به برگزاری هیچ یک از مهمانی های محبوب یا رویدادهای گوش دادن به آلبوم شما نیست؟

هف: الگوی Tape همیشه این بود که ما یک بخش موسیقی داشته باشیم. ما سه سال اول کار خود را صرف تأسیس کلوپ شبانه کردیم اما همیشه می دانستیم که موسیقی قسمت اصلی صنعت USP را تشکیل می دهد. بنابراین در آن مرحله ، ما یک استودیو داشتیم و هنرمندان و تهیه کنندگانی داشتیم که در آن استودیو کار می کردند. طی دو و نیم سال گذشته ، ما واقعاً این روند را افزایش داده ایم. ما کلوپ شبانه را پایدار کرده ایم و Tape را به عنوان یکی از بزرگترین مارک ها در زندگی شبانه و سرگرمی لندن تاسیس کرده ایم ، بنابراین ویروس کرونا فقط در قسمت رویدادهای کسب و کار تأثیرگذار است. این هیچ تأثیری در ساخت موسیقی نداشته است.

آیا فکر می کنید ویروس کرونا در دراز مدت بر روی صنعت زندگی شبانه تأثیر بگذارد؟

جرمین: فکر می کنم احتمالاً یک دقیقه طول خواهد کشید ، اما در نهایت ، همه چیز به حالت قبل برمی گردد. آنچه از این موضوع دیده ایم خلاقیت بسیاری است ، مانند رویداد تراویس اسکات در Fortnite. ما انتظار داریم که با افزایش ابتکارات دیجیتالی روبرو شویم.

ابتدا ایده کلوپ شبانه Tape چگونه شکل گرفت؟

زوز: این فرصتی بود که از طریق شریک تجاری من ایجاد شد ، که به وی برای سرمایه گذاری در یک مکان در آن زمان مراجعه شد. ما آمدیم و نگاهی به آن انداختیم و در آن مرحله ، منطقی بود زیرا همه ما علاقه به موسیقی داریم. هنگامی که در اطراف West End بودیم و مدت زیادی درگیر صنعت زندگی شبانه بودیم ، وقتی این مسئله مطرح شد ، ما در ابتدا فقط به عنوان یک سرمایه گذار وارد شدیم. سپس فرصتی برای تصاحب موقعیت فراهم شد ، سپس ما تحقق بخشیدیم و دیدگاه خود را که تلفیق موسیقی و زندگی شبانه بود ، به کار گرفتیم. ایده همیشه این بود که موسیقی خودمان را بسازیم ، موسیقی خودمان را پخش کنیم و موسیقی خودمان را اجرا کنیم.

دیوید: ما می خواستیم یک اکوسیستم حول موسیقی ایجاد کنیم. برای ما همه چیز با موسیقی شروع می شود و حول آن می چرخد. اکوسیستم موسیقی ما استودیو را به طبقه رقص و درنهایت به دنیا متصل می کند.

این باشگاه به دلیل جذب چندین نام بزرگ شناخته شده است – از هنرمندان و خلاقان پروفایل استفاده کنید؟

Zues: به ابتدای کار ، ما همیشه به طور فعال در صنعت موسیقی مشارکت داشته ایم. من خودم مدیر بودم ، هف یکی از بزرگترین مهندسان کشور بود و جرماین یک هنرمند است. در آن شبکه ، روابط زیادی در آنجا وجود دارد. من زمان زیادی را در ایالت ها می گذرانم و قبلاً با رایان لزلی کار می کردم. ارتباطات ما با هنرمندان آمریکایی در واقع یکی از بزرگترین نقاط قوت ماست زیرا ما همیشه این روابط را به طور اصیل پرورش داده ایم. هنگام راه اندازی ، کاملاً منطقی بود که Tape به خانه هنرمندان و شبکه های گسترده آنها تبدیل شود. ما از حریم خصوصی شبکه خود محافظت می کنیم ، به عنوان مثال ، ما با پاپاراتزی درگیر نمی شویم و یا برای گرفتن عکس برای سایت های خبری تشویق نمی کنیم. وقتی هنرمندان یا میهمانان پررنگ و تشریفات یک شب را تعطیل می کنند ، ممکن است همیشه آنها دوست نداشته باشند که مردم بدانند که آنها بیرون رفته اند بنابراین ما درب جداگانه ای داریم که هنرمندان می توانند از آنجا خارج شوند.

David: < / strong> بله ، و به همین دلیل ، علاوه بر روابط عالی ما و حریم خصوصی ما ، آنها به طور طبیعی ادامه می یابند.

این باشگاه همچنین به دلیل چرخاندن موسیقی های منحصر به فرد جدید شناخته شده است . چند نمونه از آهنگ هایی که برای اولین بار در Tape معرفی شدند را برای ما بیان کنید.

جرمین: اولین کسی که به ذهن خطور می کند ، آهنگ Drake و Giggs ، “KMT” است.

Zues: ویروسی شد. این ویدئو ویروسی شد ، اولین باری که وی آن را پخش کرد. اما ما بارهای زیادی داشته ایم. من همچنین بازی های منحصر به فرد جاستین بیبر ، PARTYNEXTDOOR را نیز بازی کرده ام. ما همچنین “Man’s Not Hot” را انجام دادیم. Busta Rhymes و Big Shaq اینجا در Tape دیدار کردند. وقتی بوستا اینجا بود ، من با مایکل [داپاه] تماس گرفتم و او برای اولین بار آهنگ را در اینجا اجرا کرد.

ضبط ضبط در استودیوی Tape در مقابل استودیوهای دیگر چه مزایایی دارد؟

استیل بانگلز: همسر! بگذارید برای شما چیزی بگویم: استودیوی Tape کلاس جهانی است. باور نکردنی است نحوه طراحی آن با دید هف ، بلندگوها ، زنجیره میکروفون ، انرژی و کیفیت غیرقابل انکار است. تجربه ای که در Tape ، غرفه آوازی ، سالن استراحت ، باشگاه در حال انجام ، محیط ، هنر روی دیوارها ، نورپردازی دارید ، شما را به عنوان یک هنرمند آماده می کند تا چیزی را خلق کنید که به طور معمول ایجاد نمی کنید

هف: با استفاده از نوار ، کیفیت بسیار مهم است. بنابراین اگر قرار است موسیقی بسازیم ، موسیقی عالی و موسیقی عالی خواهیم ساخت. من از یک میراث افتخار می کنم که به موسیقی انگلستان و نوع صدای آن بسیار افتخار می کنم. برای اینکه بتوانید ضبط کنید که به نظر عالی می رسد ، باید یک استودیوی عالی داشته باشید ، باید مانیتورهای عالی داشته باشید زیرا در این صورت مواردی را می شنوید که نمی توانید در خانه بشنوید. آن اتاق در اطراف بهترین بلندگوهای کره زمین طراحی شده است ، و از نظر صوتی مورد استفاده قرار می گیرد تا باورنکردنی به نظر برسد. این به The Elements ، سایر تولیدکنندگانی که در آنجا کار می کنند و به خودم شفافیت می دهم. هنگامی که می توانید به وضوح بشنوید ، می توانید رکوردهای با صدای عالی ایجاد کنید. دلیل این که شما به سخنرانانی از این دست نیاز دارید ، ایجاد رکوردهای عالی است.

از یک هنرمند که در بخش VIP خسته می شود تا ضبط یک قطعه در استودیو ، یک روند بسیار جالب به نظر می رسد. این چگونه معمولاً پیش می رود؟

هف: کل مدل داشتن استودیو در اینجا همان چیزی است که Tape در مورد آن است. این در مورد ایجاد فرصت هایی در یک کلوپ شبانه است که به طور معمول در تجارت موسیقی در مکان های دیگر وجود ندارد. یک نمونه عالی از آن سابقه ای است که با AJ Tracey ، MoStack و The Elements ، “هفته مد” ایجاد کردیم. همه آنها به طور جداگانه در ساختمان مهمانی بودند و سپس همه در استودیو به پایان رسیدند و در یک شب “هفته مد” را ساختند. من همیشه از آن به عنوان نمونه ای از مدل Tape در عمل استفاده می کنم. این دقیقاً همان کاری است که برای انجام آن طراحی شده است و این دقیقاً همان کاری است که انجام شده است. ما توانایی A&R را داریم که برچسب های ضبط برای آن می میرند. هر هنرمندی که از آمریکا یا هرجای دیگر در سطح بین المللی آمده باشد ، در اینجا به پایان می رسد. تنها کاری که آنها باید انجام دهند ورود به استودیو است و ما می توانیم بازدید کنیم. انتقال در مورد آوردن افراد به یک کلوپ شبانه است تا اوقات خوشی را سپری کنند ، سپس امیدوارم که آنها در استودیو ثبت شوند ، و یک رکورد عالی با تهیه کنندگان ما بسازند.

David: رابطه بین استودیوی ضبط و کلوپ امری طبیعی است ، زیرا موسیقی نهایی در یک کلوپ پخش می شود. وقتی در استودیوی ضبط هستند ، از باشگاه الهام می گیرند. وقتی آنها در این باشگاه هستند ، آنها الهام می گیرند که بروند و در استودیو تولید کنند. ما بیش از دوازده بار با موفقیت چشمگیر این سناریو را مشاهده کرده ایم. موفقیت ها آن را مد کرده است: هنرمندانی که در این کلوپ حضور داشته اند اکنون می خواهند در استودیو ضبط کنند و لحظاتی از آنها را در استودیو در رسانه های اجتماعی خود ضبط کنند ، تقریباً مانند جاده ابی امروزی.

شما از نزدیک درگیر برنامه های Tion Wayne ، Dutchavelli و Stormzy در سال 2020 “I Dunno” بودید. این ارتباط چگونه بوجود آمده است؟

هف: اینجا در Tape ضبط شده است ، اما فکر نمی کنم آن آهنگ در یک شب باشگاه ضبط شده باشد. Elements تولیدکنندگانی هستند که ما مدیریت آنها را بر عهده داریم و آنها با هنرمندان زیادی کار می کنند و پروژه های هیجان انگیز زیادی در افق وجود دارد. اما آهنگ Tion Wayne درست قبل از قفل شدن ایجاد شد – آنها مدتی است که با او در حال خاموش و روشن شدن کار می کنند ، سپس این آهنگ پیدا شد و همه چیز از آنجا چرخید. از “هفته مد” ، عناصر شروع به یافتن نام خوبی برای خود کردند.

استیل بنگلز: خانواده Tape و من مربی The Elements بودیم. طرف من تولید و کمک به تولید مشترک بود ، اما نمی گویم که فقط خودم بودم. من هنوز در اطراف تولیدکنندگانی هستم که سابقه موفق نداشته اند ، 10 نفر برتر نداشته اند و برخی از افراد مشهور در لیست A را ملاقات نکرده اند. اما داشتن Tape Studio در جایی که هست و همکاری با چنین تیم بزرگی می توانیم اتفاقات را به همین شکل رقم بزنیم. بنابراین اعتبار من به هف و زئوس تعلق دارد. من فقط به نظارت بر امور کمک کردم و به طور طبیعی با The Elements همکاری کردم ، سپس همه چیز از آنجا شکل گرفت.

زوز: بنگلز مانند برادر کوچک من است. او کسی است که از همان ابتدا از نوار پشتیبانی می کند. این مانند خانه او است.

هف: و داستان The Elements به آنچه Tape در ابتدا قصد دارد انجام دهد ، ایجاد یک بستر مناسب برای سرگرمی عالی است. ، بلکه بستری برای توسعه استعدادها و سپس تقسیم این استعداد در کلوپ شبانه است. ما با یکی از اعضای The Elements آشنا شدیم زیرا یکی از آنها برای کار کارآموزی در استودیوی اینجا آمده بود. من با او مصاحبه کردم و وقتی موسیقی او را شنیدم ، به سرعت متوجه شدم که او بسیار با استعداد است. بنابراین او از کارآموزی به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور در 18 ماه گذشته تبدیل شد.

جلسه استودیوی مورد علاقه شما در Tape تاکنون چه بوده است؟

هف: برای من ، باید جلسه ای باشد که ما “هفته مد” را ضبط کردیم. برخی دیگر از جلسات استودیوی برجسته من شامل PARTYNEXTDOOR ، کندریک و یک جلسه Migos است – آن شب ها فوق العاده بودند زیرا این افراد بهترین افراد در جهان هستند. بنابراین حضور آنها در اتاق باعث افتخار بود.

دانیل: همان زمان پیوستن بنگلز با ما در سال 2015 بود. جاستین بیبر ، که رابطه بسیار قوی با زوز دارد ، یک آلبوم داشت و او تماس گرفت. آخرین لحظه روز یکشنبه ، هنگامی که باشگاه تعطیل بود ، و از او پرسید که آیا او می تواند در اینجا ضبط کند؟ آن اتفاق فقط شبی بود که همه ستاره ها در یک راستا نبودند: مهندس ما در دسترس نبود ، ساعت 12 شب بود و مردم خواب بودند. بدیهی است ، وقتی جاستین بیبر با شما تماس می گیرد ، می خواهید آن آهنگ را ضبط کنید! زوز روی تلفن پرید و با بانگلز تماس گرفت. در آن زمان ، بنگلز کاملاً با استودیو تبحر نداشت اما او گفت ، “خوب. من جلسه را مهندسی خواهم کرد. ”

استیل بنگلز: بله ، من به استودیو رسیدم و مثل اینکه ملکه آنجا بود! حدود 15 نگهبان وجود داشت و زئوس مثل این بود که “آیا می توانید استودیو را روشن کنید؟” من مثل این بودم ، “بله ، مشکلی نیست. من آن را کشف خواهم کرد. ” اما من نتوانستم استودیو را روشن کنم! [می خندد] جاستین بیبر فقط داشت نگاهم می کرد. احساس می کردم مثل یک والی هستم! روز قبل از آن ، من از مهندس قبلی مان خواستم ویدئویی از نحوه روشن شدن استودیو برای من ارسال کند. فکر نمی کردم اینقدر سخت باشد ، اما وقتی به موضوع رسید ، من هنوز نمی توانستم استودیو را روشن کنم. حتی Zues در یک لحظه با فشار دادن دکمه ها سعی در روشن کردن آن دارد. سپس جاستین مانند این بود: “ببین مرد ، فراموشش کن. من می خواهم به خانه بروم ، “و او فقط رفت. من با چهره ای سخت گیر به خانه برگشتم [می خندد]. من می توانستم گریه کنم زیرا در آن زمان ، من آنقدر موفق نبودم ، بنابراین داشتن این فرصت مانند گرد و غبار طلا بود. این به سال 2015 برگشته بود ، درست بعد از جشنواره V.

Zues: Ajay ، فقط برای اینکه شما درک کنید: بدیهی است ، من و Banglez در مورد اینکه می خواهیم چه کار کنیم و چه کسی هنرمندان رویایی هستند که باید با آنها کار کنند. جاستین در راس لیست بانگل بود. وقتی جاستین از من پرسید که آیا می تواند در آن روز خاص از استودیو استفاده کند ، من مانند “بله ، مشکلی نیست. استودیو آماده خواهد شد. ” حتی سوال نیست که بنگلز خواهد آمد. به همین دلیل است که من شتاب بانگلز را ارزیابی می کنم و فکر می کنم او باید برای همه تولیدکنندگان نمونه باشد. من به او زنگ زدم و او جایی در قناری وارف بود ، اما هیچ وقت در آنجا نبود.

استیل بنگلز: من هرگز در زندگی ام با سرعت A13 پایین نرفتم!

“وقتی پاپ اسموک از راه رسید – درست قبل از اینکه او بگذرد – یک شب باورنکردنی بود! انرژی به معنای واقعی کلمه الکتریکی بود. “

دریک ، تراویس اسکات و فیوچر تنها تعدادی از هنرمندانی هستند که در محل برگزاری برنامه اجرا کرده اند. این کلوب فقط 300 نفر را در خود جای داده است ، بنابراین آن مجموعه های صمیمی تر چگونه هستند؟

جرمین: وقتی برای دیدن یک کنسرت ، هنرمند و رویکرد آنها به اجرای خود در یک صحنه عظیم می روید ، انرژی متفاوتی است. اما وقتی آنها به این باشگاه می آیند ، دقیقاً مثل من و شما هستند: آنها می آیند باشگاه تا با پسران خود معاشرت كنند. انرژی متفاوتی وجود دارد که آنها با آن وارد می شوند – آنها نوشیدنی می نوشند ، سرد می شوند. افرادی که در آنجا هستند احساس می کنند می توانند آنها را دراز کرده و آنها را لمس کنند. بیشتر جنبه مهمانی در خانه است. خاموش می شود! این یک انرژی شگفت انگیز است. تراویس اسکات ، رائه سرمورد ، مردم از سقف آویزان هستند و انرژی دیوانه است!

هف: وقتی پاپ اسموک از راه رسید – درست قبل از اینکه او بگذرد – یک شب باور نکردنی بود ! انرژی به معنای واقعی کلمه الکتریکی بود. وقتی اتاقی را در خود جای می دهید که 300 نفر در آن حضور دارند و ستاره های جهانی هستند ، اتفاق خارق العاده ای می افتد. آنها تازه از بازی در O2 آمده اند ، جایی که هزاران نفر وجود دارد ، سپس به اتاقی می آیند که 300 نفر در آن هستند و مردم در چهره آنها درست هستند. این یک تجربه کاملاً متفاوت است.

فولاد ، شما اخیراً با Tape برای یک کار مشترک به نام Tape Gifted همکاری کرده اید. درباره آن بیشتر به ما بگویید.

استیل بانگلز: من در لندن شرقی بزرگ شدم و از دوران رادیو دزدان دریایی هستم. من در اواخر اواخر سقوط گاراژ انگلستان و ظهور زودهنگام ناخالصی بزرگ شدم و همسایه درب من D Double E ، یکی از بزرگترین MC های ناخوشایند تمام دوران بود. در زمان کودکی ، من او را تماشا می کردم و می رفتم به Eskimo Dance ، Palace Pavillion ، جغرافیایی به جاهایی می رفتم و افرادی مانند N.A.S.T.Y Crew ، Roll Deep و Boyz In Da Hood را روی صحنه تماشا می کردم. در آن زمان من فکر می کردم ، “یک روز ، من قصد دارم برچسب خودم را داشته باشم و بزرگ خواهد شد!” بنابراین من داشتم همه این بچه ها را رپ می دیدم و درد آنها را می گفتند و در پس زمینه ، من شروع به تولید شدن کردم. من برنامه ریزی را از همان سن خیلی کم شروع کردم ، سپس به مرحله ای رسیدم که توانستم با رپرها آشنا شوم و برای آنها تهیه کنم و برچسب Steel Banglez خود را روی آهنگ ها بگذارم. از طریق آن ، من نام تجاری خود را ساختم. هنگامی که من قرارداد خود را در برادران وارنر امضا کردم ، همچنین موسیقی Gifted را امضا کردم ، که معامله اصلی من بود. از آن زمان به بعد ، ما میلیون ها رکورد در Gifted فروخته ایم. همه چیز یک سرمایه گذاری مشترک بود ، بنابراین اکنون ما در حال همکاری با Tape هستیم. با روشی که Tape Gifted وجود دارد ، این یک نیروگاه تولیدی ، یک نیروگاه ترانه سرایی است ، جایی که ما هنرمندانی را ایجاد خواهیم کرد که به آینده انگلیس تبدیل می شوند.

دیوید: ما نیز از این موضوع بسیار هیجان زده هستیم. آنچه ما تصور می کنیم این است که بنگلز تیمی از تهیه کنندگان و نویسندگان مختلف را که شناسایی کرده ایم جمع کرده و اردویی را در کنار هم قرار داده تا بتوانیم تعداد زیادی ضربه را ایجاد کنیم. سپس ما شروع به تصمیم گیری خواهیم کرد که می خواهیم با آن ضربات چه کار کنیم ، زیرا سپس هنرمندان مختلفی را برای گوش دادن به ضربات وارد می کنیم و می بینیم که آنها به طور طبیعی در کدام ضرب قرار می گیرند.

آیا Tape Gifted به زودی پروژه ای را منتشر می کند؟

هف: به زودی پروژه ای ارائه می شود. برای ما دشوار است که جزئیات بیش از حد در مورد آن را به اشتراک بگذاریم ، جدا از این ، عالی است! و همه افراد اینجا و همچنین برخی از هنرمندان واقعاً هیجان انگیز درگیر هستند. از آنجا که برخی موارد در پس زمینه در جریان است ، ما نمی توانیم جزئیات زیادی در مورد آن به اشتراک بگذاریم ، اما زودتر از آن ، به دانش عمومی تبدیل می شود.

دانیل: چند هنرمند داریم که به اعتقاد ما توانایی سوپراستار شدن را دارند ، بنابراین مراقب آن باشید.

امیدوارید نوار لندن در پنج سال آینده کجا باشد؟

هف: کاری که ما انجام داده ایم لندن اثبات مفهوم است. به روشی که ما آن را می بینیم ، هر شهر بزرگ جهان باید از این نوع بسترها برخوردار باشد. ما خود را به عنوان تلاقی بین Shoreditch House و Motown Records می بینیم. Shoreditch House به این دلیل که در هر پایتخت مقصد است و Motown به دلیل اینکه ما در حال توسعه یک مرکز موسیقی هستیم که موسیقی آینده را در آن شهر ترویج و توسعه می دهد. ما این کار را در لندن انجام داده ایم و موفق شده ایم. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نتوانیم این کار را در نیویورک ، لس آنجلس ، حتی شانگهای انجام دهیم. در آن شهرها صنعت موسیقی عظیمی وجود دارد و به چیزی مانند Tape نیاز دارد تا شرکتهای بزرگ را به شرط داشتن کلمه بهتر به خیابانها متصل کند. و این همان کاری است که ما انجام می دهیم.

دیوید: طی پنج سال آینده ، رشد ما در سطح جهانی ، همانطور که هف اشاره کرد ، با همکاری های عمده استراتژیک و بسیاری از هنرمندان بزرگ پایه ریزی خواهد شد. که از طریق دستگاه Tape توسعه داده می شود. ما همچنین می توانستیم یک اصطبل قوی از تولیدکنندگان و ترانه سرایان با استعداد ایجاد کنیم.

همچنین