جاستین بیبر برای اجرای “مقدس” با شانس رپر و “تنها”

مرحله “SNL” را اجرا می کند

جاستین بیبر ناامید نشد.

خواننده برنده گرمی این هفته به استودیو 8H بازگشت و به عنوان مهمان موسیقی در Saturday Night Live خدمت کرد. این قسمت چهارمین حضور بیبر در نمایش کمدی اسکچ و دومین نمایش او در سال 2020 بود.

وی آخرین بار مرحله SNL را در اوایل ماه فوریه و هنگام اجرای “Yummy” و “Intentions” پشت سر گذاشت.

کمی قبل از پخش قسمت شنبه ، بیبر تأیید کرد که Chance the Rapper که در “Holy” حضور داشت ، و همچنین بنی بلانکو ، که به آخرین آهنگ “Lonely” بیبر کمک می کرد ، به او ملحق می شوند.

شما می توانید عملکرد SNL ستاره پاپ را در فیلم های بالا بررسی کنید.

گفته می شود که بیبر در حال آماده سازی برای انتشار پیگیری های آلبوم پنجم استودیویی خود با عنوان “تغییرات” است که اوایل امسال افت کرد. او و چانو ماه گذشته در جریان پخش مستقیم از راه دور در مورد این پروژه گفتگو كردند ، در حالی كه دومی آلبوم را به عنوان “آتش” توصیف كرد.

“من می گویم ، من می خواهم ، این كلیپ نیست و من این را به تو در شیکاگو گفت ، این بهترین موسیقی است که من تا به حال شنیده ام ، دوره “. “این به من یادآوری می کند که مایکل جکسون چه زمانی Off the Wall را ساخت. همه کسانی که به آن گوش می دهند … من به شما قول می دهم که به معنای واقعی کلمه موسیقی پیشگامانه ای است. مواردی که توضیح دادن آنها بسیار دشوار است و من نمی خواهم ژانرها را بدهم و همه این چیزها. اما تو دیوانه شدی و من قبلاً آن را به تو گفتم. اما ، مثل اینکه ، من فقط هیجان زده ام که همه می خواهند آن را بشنوند. “

همچنین