DaBaby به هواداران انتقاد از جریان او پاسخ می دهد: “شما می دانید 5 جریان برتر در جریان داغترین جریان بازی”

DaBaby در یک اجرای با سابقه بوده است ، اما بدون انتقاد به نتیجه نرسیده است. بسیاری از طرفداران احساس می کنند که جریان رپر راکد مانده است و به دنبال ابتکار بیشتر او هستند و باعث می شود DaBaby به انتقاد از منتقدان بپردازد.

روز شنبه ، کارولینای شمالی به توییتر پیوست و مطابق با سبک او ایستاد.

“Y’all know the top 5 Hot hotest the game right now، right؟” او نوشت. “شما می دانید که این جریان بیشتر از دنبال کنندگان اینستاگرام دلار به کودک منتقل می کند؟”

خواننده رپ در ادامه گفت که برداشت های پیرامون او روایت های اینترنتی نادرستی است که محبوب شده است زیرا مردم روندها را دنبال می کنند. اکنون ، او وقت خود را برای از بین بردن سر و صدا از زندگی اش می گیرد.

“من باید بیشتر از دیگران مراقبت کنم ، اگر شما زود به آنها نپردازید ، روایت های دروغین اینترنتی می توانند به موضوعات مد روز تبدیل شوند. او ادامه داد. ” “سال گذشته من عقب نشستم و اجازه دادم اینترنت فکر کند که آنها می خواهند چه فکر کنند … خانمها فکر می کنند من مجرد ، متاهل ، گرفته شده ، دروغگو ، تقلب ، جنگنده ، قاتل ، فروشنده ، واقعی n ** ga ، لنگ ، دام رپ ، ستاره پاپ ، راک استار. من اجازه می دهم که یک MF فکر کند هر چیزی “

همراه با یادآوری طرفداران اینکه جریان او باعث یک میلیونر شدن او شده است ، DaBaby ادعا کرد که کار او جاستین بیبر فوق ستاره پاپ را جلب کرده است.

رپ به طرفداری گفت: “آیا ما تا به حال با JB آهنگی ساخته ام؟”

این اولین باری نیست که DaBaby در مورد جریان خود صحبت می کند. در حالی که اوایل سال جاری در کلوپ صبحانه صحبت می کرد ، خواننده رپ به س onالی در مورد جریان شارلامن خدا پاسخ داد. وی در آن زمان گفت: “تا جایی كه جریان را تغییر دهم ، من مشكلی ندارم كه دور هر یك از این گازها را بزنم.” “من نمی توانستم خودم را سرگرم كنم. می توانستم با آن شوخی كنم درست مثل اینكه با هر چیز دیگری شوخی كنم. … من همین حالا آلبومی آگاهانه درست خواهم كرد ، امروز كل گله را ضبط می كنم. در بعضی از J. Cole لرزش. جوینر لوکاس. من هم می توانم وارد آنجا شوم. در پایان روز ، من می فهمم چه خبر است. شما باید بازی را شیر کنید. باید از آن استفاده کنید. اگر خیلی سریع آن را تغییر دهم ، دیگر آن را دوست دارم.

DaBaby سومین آلبوم استودیویی خود ، Blame It on Baby را در آوریل رها کرد. این پروژه با حضور در Future ، Roddy Ricch ، YoungBoy Never Broke Again ، Megan Thee Stallion و دیگران ظاهر شد. / p>

همچنین