مادر Juice WRLD برای اولین بار در مورد مرگ و اعتیاد پسر

صحبت می کند juice-wrld-locs “class =” ff-og-image-inserted “>

زندگی Juice WRLD پایان یافت خیلی زود به دلیل اعتیاد او و نیاز به خود درمانی. اگرچه هنرمندانه او تأثیر ماندگاری بر جهان گذاشت – و همچنان می گذارد ، اما مادر رپ می خواهد در مورد مبارزات پسرش صریح باشد.

مادر جویس WRLD ، کارملا والاس ، برای ارتباط با پسرش برای اولین بار از زمان مرگ با کارمندان وابسته ABC شیکاگو نشست. در طول مکالمه ، والاس توضیح می دهد که عبور پسرش می تواند به عنوان نمونه ای برای دیگران باشد تا زمانی که وی در مورد علت آن باز باشد.

والاس گفت: “این ویرانگر بود.” “اما ، چیزی که من در اوایل تصمیم گرفتم این بود که نمی خواهم این واقعیت را پنهان کنم که او در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داد. من نمی خواستم این راز را مخفی نگه دارم ، زیرا افراد زیادی هر روز با آن دست و پنجه نرم می کنند. “

والاس در ادامه گفت که او و جویس WRLD در مورد همه چیز صحبت کردند – از جمله اعتیاد او. این منجر به مکالمه در مورد خوددرمانی و قرار دادن سلامت روان وی شد.

“من گفتم ، اگر اضطراب دارید ، پس به جای اینکه خودتان دارو تهیه کنید ، باید برای آن به طور مناسب دارو بگیرید.” او به یاد آورد. “من در این مورد با او صحبت کردم. به او گفتم بزرگترین ترس من مصرف بیش از حد مواد بود. به همین دلیل تصمیم گرفتم که باید در مورد آن با افراد دیگر صحبت کنم. نمی توانم آن را به عنوان یک راز نگه دارم.” p>

والاس برای حل این مسئله با راه اندازی Live Free 999 Foundation نام تجاری Juice WRLD را گسترش می دهد. این سازمان به جوانان درگیر با مسائل بهداشت روان و اعتیاد به مواد مخدر کمک خواهد کرد. والاس توضیح می دهد که بسیاری از طرفداران و دوستان Juice WRLD به دنبال مرگ او برای فاش کردن مسئله بهداشت روانی خود ، وی را به راه اندازی بنیاد دعوت کرده اند.

“این هدف ما با بنیاد ما است. عادی سازی مکالمه ، بنابراین باید از من شروع شود ، “او ادامه داد. “امیدوارم همان چیزی باشد که او می خواست ، میراث شفابخشی بود. برای اینکه مردم بدانند شما مجبور نیستید به تنهایی رنج بکشید.”

اگرچه تمرکز بر روی رفع سلامت روان است ، بنیاد Live Free 999 همچنین وظیفه خود را برای اعتلای جامعه به طرق مختلف انجام دهید. اخیراً ابزارهای موسیقی جدیدی را به دبیرستان سابق Juice WRLD در Chicago Heights اهدا کرده است.

< / div>