بدن پس از تصادف

در بدنه دوست بدن کشف جسد رپ ویرجینیائی که آرزو می کند -car-trunk “class =” ff-og-image-inserted “>

مقامات جسد یک رپر مشتاق را در صندوق عقب ماشین دوستش در میامی کشف کردند.

میامی هرالد گزارش داد که این دوست ، 25 ساله رابرت اوری کولترین روز یکشنبه بعد از ظهر در بزرگراه فلوریدا دچار سانحه رانندگی شد. سربازان ایالت بزرگراه گشت پس از کشیدن اتومبیل به پارکینگ یک مرکز تجاری ، هنگامی که از کلترین خواستند وسایل خود را از ماشین خارج کند که شامل یک اسلحه بود ، مشکوک شدند. آنها همچنین بوی “بوی بدی” از ماشین می دادند و متوجه مگس در داخل آکورای نقره ای شدند.

سربازان سپس بقایای برایان تروتر 25 ساله را “در یک تکه پارچه و داخل یک مرحله پیشرفته تجزیه است “، طبق یک گزارش پلیس. کلترین به قتل درجه دو و حمل غیرقانونی بقایای انسان متهم شد.

تروتر – که با نام هنری کنت متوقف نخواهد شد – آخرین بار در 17 اکتبر در خانه مثلث در خانه ترك پدرش دیده شد ، ویرجینیا پدر تروتر ، كه برایان تروتر نیز نام داشت ، به كلترین تروتر را برد تا هر دو بتوانند در واشنگتن دی سی “عکس بگیرند”.

“من به او گفتم ،” دوستت دارم “، و او گفت ، پدر گفت: “من تو را دوست دارم.”

خانواده وی گزارش عدم گمشدگان را ارائه دادند و وقتی تروتر به خانه برنگشت ، با Coltrain تماس گرفت. Coltrain توضیحات متناقضی راجع به محل قرارگیری Trotter ارائه داد و گفت Coltrain رپر را در DC رها کرده و دوست دیگری او را تحویل گرفته است. ماشین در بزرگراه بارانی. سربازان گفتند که آنها اسلحه Glock .45 را پیدا کردند که به اعتقاد آنها Coltrain از آن برای شلیک به Trotter استفاده کرده است. مقامات هنوز در تلاشند تا انگیزه Coltrain را دریابند.

پدر تروتر به هرالد گفت: “هیچ کس نمی تواند درک کند که چه اتفاقی افتاده است.” “امیدوارم ، پلیس بتواند آنچه را که باعث شد یک دوست بیش از 10 ساله تصمیم به انجام چنین کاری بگیرد ، روشن کند.”

همچنین