جو بایدن با Ultimate Rap League به نیروها می پیوندد و توضیح می دهد که چرا رای گیری مهم است

/ vote-biden “class =” ff-og-image-inserted “>

با کمتر از یک ماه تا روز انتخابات ، بلیط بایدن / هریس همه توقف ها را به امید جلب نظر مردم در انتخابات انجام می دهد.

روز سه شنبه ، جو بایدن و کامالا هریس با همکاری Ultimate Rap League (URL) Ultimate Rap League Biden GOTV (از رای خارج شوید) که شامل رپ های قدیمی نبرد DNA و چارلی کلیپ ها است ، ایجاد کردند. برخلاف یک نبرد سنتی ، کلیپ ها و DNA سعی در تخریب روحیه یکدیگر ندارند. در عوض ، آنها با هم کار می کنند تا با استفاده از قالب سنتی URL اهمیت رأی دادن را برجسته کنند.

این فیلم در زمین بسکتبال در واشنگتن دی سی نزدیک مادربزرگ هریس ، دانشگاه هوارد فیلمبرداری شده است. در طی نبرد چهار دقیقه ای ، DNA ضمن رد مخالفت های چارلی با روند دموکراتیک ، از کلیپس ها می خواهد که رای بگیرند.

“DNA ما همیشه به هم می گوییم” بیدار بمان “، تف می کند. “به همین دلیل است که این بار ما باید از صدای خود استفاده کنیم و شما باید رأی دهید / واقعیت ها نشان خواهد داد ، بایدن برای آفریقایی-آمریکایی ها طرحی دارد / ما با جو متوسط ​​شما سر و کار نداریم.”

مدیر ارتباطات استراتژیک برای بایدن برای رئیس جمهور ، کامائو مارشال ، توضیح داد که مشارکت این کمپین با تعهد بایدن و نمایش هریس برای نشان دادن URL و پذیرفتن و ارتقا diversity تنوع ، نشان دهنده URL است.

“مارشال در بیانیه ای در هر XXL گفت:” همکاری ما با Ultimate Rap League مثالی از چگونگی انتخاب مبارزات انتخاباتی ما برای درگیر کردن جوامع مختلف در سراسر ایالات متحده است. ” “این هنرمندان تأثیرگذار در جوامع مربوطه خود هستند ، و ما خوشحالیم كه هنر آنها را به نمایش می گذاریم در حالی كه پیام اصلی را به رای دهندگان می دهیم در مورد چگونگی پیشرفت دولت بایدن-هریس در آمریكای سیاه.”

جو بایدن و همکاری کامالا هریس با Ultimate Rap League فوق.

< / div>