جادن اسمیت می خواهد در مورد آب تمیز با شما صحبت کند

شما بخاطر اینکه فکر می کنید جادن اسمیت خودش را خیلی لاغر گسترش می دهد ، بخشیده می شود. او تازه ترین نسخه تکراری از سری Cool Tape خود را ، Vol. 3 ، در پایان ماه اوت ، و او همچنین روزهای خود را به عنوان یک بازیگر ، مخترع ، یک مشهور تمام وقت (به نظر می رسد تا حدودی با سرگردانی ، و یک خیر در حال رشد) سپری می کند.

در حالی که طرفداران هنوز در حال آموختن ظرافتهای ظریفانه بازدیدهای اخیر مانند “تب کابین” هستند ، Jaden دوباره توجه خود را معطوف کرده و تمام تلاش خود را برای غیر انتفاعی خود ، 501cTHREE ، که با همکاری او انجام می دهد ، انجام می دهد. فیتز جرالد به نظر می رسد ، جدن در بسیاری از نقش های مختلف سرآمد است ، زیرا او توانایی آن را دارد که توجه خود را به سکه ای معطوف کند ، و با شور و نشاط و نگرشی که نسبت به هر یک از تمرینات خود دارد ، در پروژه های پرشور غواصی کند.

“او به مجتمع توضیح می دهد:” من فقط باید وقت بگذارم و به خودم یادآوری كنم كه روی چه چیزی تمركز می كنم. “من باید هر یک از پروژه هایم را جدی بگیرم و به آنها ارزشی برابر داشته باشم.” آخرینش؟ جعبه آب: یک سیستم فیلتراسیون برای تأمین آب برای جوامعی با کمبود دسترسی.

اگرچه نام جادن مترادف مشهور است (وقتی والدین شما ویل و جادا هستند و خواهر شما اجتناب از آنها سخت است) بید) ، تلاش جدید او به همان اندازه که می توان از یک پروژه بیهوده دور بود. پس از ناامیدی در پی انعکاس رسانه ها در مورد بحران آب سنگ چخماق ، جادن وارد عمل شد و در یک شرکت جعبه آب فیلترشده به نام The Water Box سرمایه گذاری کرد که به جامعه در میشیگان آورد. به ساکنان ظرف های نگهداری 10 گالن داده می شود و آنها را تشویق می کنند که برای دریافت آب فیلتر شده رایگان به جعبه مراجعه کنند. در زمان انتشار ، پروژه او قبلاً معادل 300000 بطری آب تأمین کرده است.

در حالی که چهار سیستم در Flint همچنان به کار خود ادامه می دهند ، Jaden و تیمش در 501cTh در حال گسترش تلاش های خود هستند ، که اخیراً با همکاری ائتلاف آب نیوآرک اولین Waterbox خود را به نیوآرک ، نیوجرسی آوردند. در یک بیانیه مطبوعاتی ، آنتونی دیاز از ائتلاف آب نیوارک بیان کرد که مدام کمبود آب تمیز شهرش را یادآوری می کند. وی می گوید: “شما این اعتماد ذاتی را دارید كه شیر آب را روی آب تمیز و آب سالم برای نوشیدن روشن می كنید.” اما در نیوارک اینطور نیست.

جادن از حسن نیت خود به عنوان نوازنده ، بازیگر و کارآفرین برای ایجاد تحول در این جوامع استفاده کرده است ، و گرچه چهره این برند است ، اما می داند فقط در صورت بروز اقدامات سیستماتیک بیشتر ، مشکلات حل می شوند. طرح او فقط آغاز کار است ، اما سیستم های فیلتراسیون آب در شهرهای ایالات متحده باید به طور جهانی پذیرفته شود ، نه به این دلیل که یک مشهور 22 ساله این مشکل را به یک پروژه پرشور تبدیل می کند. جیدن به راحتی این مسئله را اعتراف می کند. به همین ترتیب ، هدف او توجه و توجه به مسئله ای بسیار نگران کننده است و امیدوارم که آن را با امید کافی تزریق کند تا غیرنظامیان و دولت ها بر اساس برنامه خود کار کنند. این یک حرکت غیر منتظره دیگر از یک آفتاب پرست فرهنگی است ، هنرمندی که به دنبال ساختن جهان به مکان بهتری است.

“هر لحظه ، ما می توانیم نسخه جدیدی از جهان ایجاد کنیم.” “من اعتقاد دارم که مورد بعدی که همه را تغییر می دهد می تواند در گوشه و کنار باشد.”

ایده بهبود شرایط آب در شهرهای فقیر از کجا آمده است؟ < br> من می خواهم پس بدهم و می خواهم كمك كنم ، اما می خواهم به طریقی كمك كنم كه مستقیم تر و مستقیم تر از موضوع باشد. من می خواهم کسی را در جهان پیدا کنم که به کمک نیاز دارد. این فکر را داشتم که بخواهم به همه جای دنیا بروم. من می خواهم سیستم های فیلتراسیون را در سراسر جهان مستقر کنم. افراد زیادی در دنیا وجود دارند که به دلیل نداشتن آب تمیز ، چه در داخل بدن خود آب تمیز کافی برای رژیم غذایی ندارند یا حتی فقط در قسمت خارج از بدن ، از نظر عفونت می میرند. بسیاری از بیماری های وحشتناک در جهان وجود دارد که باعث کشته شدن مردم می شود – عمدتا کودکان کوچک – و این فقط وحشتناک است. من واقعاً می خواستم به آنجا بروم و به آن مکان ها کمک کنم و به افرادی که به آب نیاز دارند کمک کنم.

ما فهمیدیم که در اینجا در حیاط پشتی خود در آمریکا با مشکلات آب روبرو هستیم. و در آن برهه از زمان ، بحران اصلی آب که ما در حال بررسی آن بودیم در فلینت ، میشیگان بود. این زمانی است که ما اولین جعبه آب خود را در فلینت ، میشیگان قرار دادیم. این بیش از یک سال پیش بود ، تقریباً دو سال پیش در این مرحله.

جعبه آب چگونه کار می کند؟
شما به آن می روید و 10 گالن به شما می دهد در 15 ثانیه آب ، و آن رایگان است. ما فقط می خواستیم به مردم امکان دسترسی به آب در میشیگان را به گونه ای بدهیم که مجبور نباشند به کمک های مالی خارج از کشور اعتماد کنند. آنها سال اول مانند دو میلیون بطری آب در می آمدند ، اما سال بعد ، تعداد آنها رو به کاهش بود. فکر کردیم بهتر است همان زمان و آنجا ، در شهر ، به دسترسی به آب خالص کمک کنیم. به خصوص با COVID ، همه به بطری احتیاج دارند ، بنابراین مردم دیگر کمک های مالی زیادی نمی کنند.

این همه برای ما در فلینت شروع شد و ما فقط می خواستیم آن را حتی بیشتر گسترش دهیم ، زیرا مردم بیشتر درگیر آنچه ما هستند می شوند دارم انجام میدم ما در حال تلاش برای استفاده از فناوری هایی هستیم که می تواند به مردم کمک کند تا جهان را تحت تأثیر قرار دهند و ما با محصول جعبه آب خود شروع می کنیم ، اما در نهایت به روش های عملی تر کمک به مردم تبدیل خواهیم شد.

“میلیاردها نفر ما اینجا در این کره خاکی هستیم و هر کس می تواند به مسئله بعدی برسد.”

با نزدیک شدن تغییرات آب و هوایی ، تلاش برای دور شدن از بطری های آب مهم است. بدیهی است که کمک های مالی بسیار مهم است ، اما یافتن راه بهتر نیز مهم است. آیا این چیزی است که می تواند از بطری های آب به یک سیستم پایدارتر منتقل شود؟ – 100 ، به ویژه هنگامی که بارها و بارها در شرایط فاجعه قرار داریم. از اوایل سال 2019 ، با چهار جعبه آب که کاشته ایم ، معادل 300000 بطری آب را به صورت رایگان داده ایم. این همان کاری است که ما تاکنون فقط با چهار جعبه آب ، یک سینی و یکبار ظرف 10 اونسی انجام داده ایم. ما امیدواریم که روزی بتوانیم این تعداد را دو برابر ، سه برابر ، چهار برابر کنیم و فقط به مقدار بیشتری آب بدهیم. این مسئله در همه جای دنیا وجود دارد.

من آنتونی دیاز را از ائتلاف آب نیوارک دیدم ، می گوید ، “شما این اعتماد ذاتی را دارید که آن شیر آب را روشن می کنید ، آب تمیز است و آن آب نوشیدن بی خطر است و در شهر نیوآرک اکنون نمی توانند این حرف را بزنند. ” این موضوع مرا شوکه کرد و به نظر من حیرت انگیز بود. – بسیار ناراحت کننده است که ببینم این افراد – مخصوصاً بچه های جوان – که در اینجا به این بزرگسالان گوش می دهند ، درباره اینکه چرا آب برای نوشیدن خوب نیست صحبت می کنند این واقعیت که آنها مثل هفت سال سن هستند و حتی این سوال را می پرسند بسیار ناراحت کننده است. این فقط باور نکردنی است من فقط احساس می کنم که باید کاری انجام دهیم ، و مردم را نمی بینم که آن را انجام دهند. به همین دلیل است که ما می خواهیم وارد آنجا شویم و با جامعه صحبت خواهیم کرد و خواهیم دید که جامعه به چه چیزهایی نیاز دارد. ما سعی خواهیم کرد مواردی را ارائه دهیم که به جامعه کمک کند کمی روانتر شود تا مردم حداقل نگرانی در مورد آن آب تمیز داشته باشند. سرانجام ، ما می خواهیم ایستگاه های بیشتری راه اندازی کنیم ، همان چیزی است که برنامه ما در حال حاضر در Newark است. ما فقط می خواهیم نگاه مردم را به آن معطوف کنیم تا همه بتوانیم در مورد آن صحبت کنیم.

افرادی هستند که این واقعیت را که برنامه شماست و شرکت Jaden Smith است ، جذب خواهند کرد. چگونه ممکن است مأموریت را متمرکز بر کمک به جوامع نگه دارید در حالی که مردم ممکن است از این واقعیت که این کار شما هستند حواس پرت شوند
من همیشه حضور ندارم و این مسئله همچنان ادامه دارد. ما نمی خواهیم مردم را جذب کنیم زیرا من درگیرم. این مسئله ای است که بدون من وجود دارد و وجود خواهد داشت. اگر فردی هستید که فقط با جعبه آب تعامل دارد ، ممکن است از درگیری من اطلاع نداشته باشید زیرا اینگونه نیست که نام جعبه ها روی آن باشد. شما واقعاً نمی توانید روی مشارکت من تمرکز کنید زیرا این موضوع مربوط به جامعه و احساس آن است. تا زمانی که جامعه از این موضوع اذیت نشده باشد ، یا به دلیل توجه رسانه ای یا چیز دیگری به آن اعتماد نداشته باشد ، حال ما خوب است. تا وقتی که در آن جامعه خاص خوب باشیم ، حال ما خوب است. این در آخر روز به همه ما اهمیت می دهد.

بسیاری از افراد مشهور این فرصت را دارند که از سیستم عامل ها برای ایجاد جهان بهتر استفاده کنند ، اما همه این کار را نمی کنند. این اشتیاق به نیکوکاری از کجا ناشی شده است؟ – من فکر می کنم این از خانواده من باشد و همچنین از این واقعیت که من چنین زندگی پر برکت و شرافتمندی را سپری می کنم. من فقط می خواهم پس بدهم زیرا دنیا را خیلی دوست دارم و به دنیا اهمیت می دهم و به مردم دنیا اهمیت می دهم. من فقط می خواهم پس بدهم زیرا کار درستی است. من همچنین ایده هایی در مورد چگونگی انجام آن دارم. من می دانستم که می توانیم یک سیستم فیلتراسیون ایجاد کنیم که بتواند آب آشامیدنی را به جوامع کم مصرف ارسال کند.

به کسی که از دید شما الهام گرفته است ، اما لزوماً منابعی برای تأمین ندارد ، چه می گویید چیزی به این بزرگی را پیاده کنید؟
من فکر می کنم یافتن تیمی از افراد همفکر و مهم این مهم است که بر جهان تأثیر می گذارد به همان روشی که شما می خواهید روی آن تأثیر بگذارید. اولین قدم داشتن افراد دیگری است که در همان صفحه با شما هستند. شما هرچقدر هم که وظیفه کوچک باشد باید جدی باشید. هرچه بیشتر بدانید ، بیشتر مردم به این شکل می شوند که “اوه ، این جدی است” ، و در واقع پشت سرت قرار می گیرند و به عضوی از تیم شما تبدیل می شوند. هنگامی که من شروع به کار با درو [FitzGerald] ، شریک زندگی ام در 501cTHREE کردم ، همه چیز تغییر کرد. هر دو جدی گرفتیم. ما سابقه طولانی در ساختن چیزهایی با هم داریم ، اما وقتی کار بر روی این موضوع آغاز شد ، این امر واقعاً کارها را به سطح بالاتری رساند.

تغییر روی موسیقی ، چقدر کاتاریک بوده است که ترانه سرایی به این شکل باشد در این مدت یک خروجی؟ آیا کار با CTV3 به شما خیالی آسوده کرد؟
من همیشه دوست دارم موسیقی را به عنوان یک خروجی داشته باشم. برای من مفید است این به من کمک می کند از بسیاری چیزها عبور کنم. در این مدت ، داشتن موسیقی به عنوان یک خروجی واقعا تجربه زیبایی بوده است.

چرا احساس کردید اکنون زمان خوبی برای راه اندازی مجدد و پخش سریال های Cool Tape است؟
احساس کردم باید به همه چیز پایان دهم. من مجبور شدم به آن پایان دهم زیرا من یک تحول بزرگ و یک جهش بزرگ به جلو می خواهم. من می خواهم که مردم همچنان که پیش می روم انتظار داشته باشند همه چیز با من تغییر کند و تغییر کند. زمانی که من «نوار باحال» را می ساختم ، نمی دانستم که جهان قرار است در حالتی که اکنون در آن قرار دارد ، به اوج خود برسد. احساس می کنم مردم در این مدت وحشتناک چنان صدمه می بینند که خوشحالم که توانستم چیزی را آزاد کنم تا افراد مراقب بتوانند آن را داشته باشند. اگر در حال حاضر ظرفیت آن را ندارید ، بسیار خوب است ، اما برای آن دسته از افراد خارج از من که ممکن است یک بار لبخند زده ام ، بسیار عالی است. به همین دلیل خوشحالم که توانسته به بازار عرضه شود.

از آنجا که موسیقی شما بسیار غیرقابل پیش بینی است ، آیا فهمیده اید که می خواهید بعد به کجا بروید؟ یا هنوز در دوران بارداری هستید؟ نه ، هرچه آزاد می کنم به احساس من مربوط می شود ، بنابراین می دانم که به کجا می روم. با همه کارهایی که انجام می دهیم ، در حال حاضر یک قدم جلوتر هستیم و مدتهاست که به آخرین نوار جالب می اندیشم.

چگونه در لحظه ای که همیشه به جلو نگاه می کنم؟
در حال حاضر فرق می کند ، زیرا مجبور نیستم خودم را به مردم معرفی کنم. فقط به این دلیل که مجبور نیستم به تور بروم و خودم را به کسی معرفی کنم این کار را بسیار راحت تر می کند.

چگونه می توانید مثبت بمانید و به جلو نگاه کنید وقتی که کار به این راحتی باشد به هرج و مرج اطراف خود افتاده اید؟ – من فقط به مردم ایمان دارم. من به قدرت خلاقیت و اینکه چیز جدیدی می تواند وجود داشته باشد اعتقاد دارم. این باعث ادامه کار من می شود. میلیاردها نفر از ما در اینجا روی این زمین هستیم و هر کس می تواند به مورد بعدی برسد. ممکن است فردا باشد. ممکن است همین الان باشد. من معتقدم اینگونه مثبت می مانم.

همچنین