Jeezy می گوید گوچی مانه نبرد “Verzuz”

را رد کرد

دو پدر مingسس موسیقی تله هنگام برخورد TI با هم برخورد می کنند و Jeezy در نبرد آینده Verzuz خود رو در رو می شوند. اگرچه ممکن است Tip نام خود را به این ژانر داده باشد و Jeezy انگیزه آن را فراهم کند ، اما یک سومین سر در این کوه Rushmore در Gucci Mane وجود دارد که تله را با صدای مورد قبول خود استعداد داده است. جیزی هنگام مکالمه با باشگاه صبحانه ، ادعا کرد که مایل است گووپ را بپذیرد اما گوچی محو شد.

حدود 12 دقیقه مصاحبه ، جیزی توضیح داد که برای اولین بار در مورد شرکت در Verzuz به او نزدیک شده اند توسط خالق سریال Swizz Beatz.

جیزی گفت: “سوئیچ به من زنگ زد و من مثل” یو ، سوئیچ بودم … اگر این کار را انجام دهم ، فقط یک نفر وجود دارد که من این کار را می کنم. “و او مانند” چه کسی “بود “گوچی ، به او نزدیک شوید. به من اطلاع دهید چه خبر است.” “

بر خلاف T.I. و جیزی ، گوچی مانه خوشبختانه در چشم انداز تله آرام زندگی مشترک ندارند. گوچی با جیزی و TI جرقه گوشت گاو رپ زده است ، اما اختلاف او با اولی تبدیل به یک جنگ همه جانبه شده است.

در سال 2005 ، گوچی یکی از همکاران جیز ، هنری “پوکی لوک” کلارک سوم را کشت ، در هنگام حمله ادعایی به خانه گوچی. اگرچه جسد کلارک سه روز پس از حادثه پیدا شد و گوچی در زمان تیراندازی با پلیس تماس نگرفت ، اما وی همچنان به جرم قتل تبرئه شد زیرا پلیس ادعا کرد وی در دفاع از خود عمل کرده است. از آن زمان گوچی نسبت به مرگ کلارک ابراز پشیمانی نکرد و حتی یادداشت هایی را در مورد این قتل پست کرد.

جیزی معمولاً تأکید می کند که پوکی لوک را برای تلاش برای سرقت از گوچی تحریک نکرده است. او همچنین به نظر می رسد که آماده است تا جلوی تخلف گوچی را بگیرد تا هواداران را به آنچه می خواهند برساند.

جیزی ادامه داد: “سوئیچ پاسخ داد و گفت که با احترام قبول نکرد.” “عالی است. انجام شد. آن را حرکت داد. من می خواستم این کار را برای فرهنگ انجام دهم.”

گوچی احتمالاً هرگز تأیید نمی کند که Jeezy از طریق Swizz با او تماس گرفته است ، اما رپ ماه گذشته با ارسال ادعا به توییتر پیوست. که او در نبرد Verzuz شرکت نمی کند مگر اینکه سوئیچ ، تیمبالند و تیم بلیط را روی میز بگذارند.

“دیگر از من در مورد انجام نبردverzuzonline س askingال نکنید مگر اینکه آنها یک میلیون دلار بدست آورند که از Wop ترسیده اند. ، “او نوشت.”

نبرد گوچی / جیزی ورزوز بسیار مهم بود. با این حال ، آدم برفی نمی گذارد توجه بازی هایش در برابر Tip از بین برود. او روز دوشنبه اعلام کرد که آلبوم جدید خود ، The Recession 2 را در 20 نوامبر منتشر خواهد کرد. این پس از آن است که او برای باشگاه صبحانه توضیح داد که با استفاده از بازنشستگی ساختگی به عنوان رول ، صفحه ای از کتاب جی زی را خارج کرده است. خارج از TM104: افسانه آدم برفی.

انتظار می رود این آلبوم مانند اولین رکود اقتصادی به موضوعات سیاسی به طرز مطبوعی حمله کند. این باعث جیزی شد تا توضیح دهد که او پس از دیدار با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، با لیل وین تماس گرفت.

جیزی گفت: “من به Tunechi دسترسی پیدا کردم زیرا می خواستم بدانم.” “من فقط می خواستم مانند” یو ، مثل من آن را درک کنم. و حتی اگر می خواهی آن مکالمات را داشته باشی ، مکالمه داشته باش. این به معنای عکس گرفتن نیست. ” ما شما را دوست داریم. شما از هات بویز لیل وین بودید. من در لیل وین بزرگ شدم … شما نمی توانید به جایی برسید که فراموشی داشته باشید. مردم از شما استفاده می کنند … من ترجیح می دهم شما نگویید هیچ چیز. “

جیزی همچنین پادکست (Re) Session ، یک سری جدید پادکست هفتگی محدود هفتگی در Charlamagne Tha God و شبکه پادکست اثر سیاه iHeartMedia را اعلام کرد. قسمت ها آهنگ های آلبوم را پیش نمایش می کنند و می توانید قسمت اول را با تونی رابینز اینجا گوش دهید.

حضور کامل Jeezy را در The Club Club در بالا تماشا کنید.