اشتراک 50 سنت چرا او “بسیاری از مردان” را احساس می کند تأثیرگذارترین آهنگ 2020

سخت است برای درک تأثیر 50 سنت بر فرهنگ هنگامی که او برای اولین بار کاهش یافته است. اما مثل او اغلب ، ممکن است جی ز بهترین توصیف را داشته باشد وقتی که او گفت: “50 مثل طوفان از راه رسید.” این گردباد نفوذ همچنان احساس می شود زیرا گروههای داخلی آلبوم ابتدایی دهه 50 همچنان آسیب می رسانند.

هفته گذشته ، اسپاتیفای “50 مرد” 50 Cent را به عنوان تأثیرگذارترین آهنگ سال 2020 معرفی کرد. علی رغم اینکه آهنگ تقریباً 20 ساله است ، “بسیاری از مردان” همان احساسی را که برای اولین بار وقتی Fif به نام < span class = "aCOpRe"> داریل “هومو” باوم به عنوان تیرانداز خود. در حالی که بی انتها بودن آن غیرقابل انکار است ، اما وقتی بازی 21 Savage و Pop Smoke پیچ و تاب خود را به ثبت رساندند زندگی جدیدی در “بسیاری از مردان” دمیده شد. این باعث شد Fif از نسل جوان بخاطر زنده نگه داشتن موسیقی خود تشکر کند.

50 به اسپاتیفای گفت: “آنها این کار را برای من کردند.” “هنرمندان جوان تر که این کار را تکرار کردند ، این کار را کردند. و این به این دلیل است که آنها احساس یکسانی دارند.”

منتقدان تصور می کردند 50 سنت صحنه رپ نیویورک را از بین برد ، و به نوعی او این کار را کرد. با این حال 17 سال پس از اینکه او خشم خود را بر روی شهری که به او پشت کرد ، سخت است بگوییم که رپرهای امروز نیویورک فرزندان سبک ترولینگ ، پرخاشگرانه ، اما سرگرم کننده و سرگرم کننده او نیستند.

“شما نمی توانید کاری کنید که یک شخص تصمیم بگیرد آهنگی را تحت تأثیر یک آهنگ بنویسد. خلاقانه ، فقط آنها ادامه می دهند ،” می دونی چیه؟ الان احساس من این جوریه. انرژی و لحن اتفاقات با هم مطابقت دارند سابقه ، “50 قبل از گفتن اینکه وی معتقد است احساسی که در موسیقی او ایجاد می کند باعث می شود هنرمند بیشتر بخواهد رویکرد خود را منعکس کند ادامه داد.

تماشای 50 Cent درباره تأثیر” بسیاری از مردان “در بالا. / p>