ژانل مونا با “گردونه های” جدید تک و عمیق نگاهی به آمریکا می اندازد

/ turntables-janelle “class =” ff-og-image-inserted “>

Janelle Monáe با آخرین تک آهنگ خود ،” Turntables “، او را وادار به بازگشت می کند.

اگرچه طرفداران با صبر و حوصله منتظر پیگیری مونا برای پروژه 2018 وی ، کامپیوتر کثیف هستند ، این تک آهنگ که در روز سه شنبه پخش شد ، شروع پخش آلبوم نخواهد بود. در عوض ، “Turntables” در مستند آینده استودیوی آمازون ، همه در: مبارزه برای دموکراسی به نمایش در خواهد آمد.

مونا هنگام مکالمه با Zane Lowe از Apple Music ، توضیح می دهد که چگونه این آهنگ آینه تغییر اجتماعی مداوم است که در واکنش به کشتار بی دلیل سیاه پوستان در آمریکا اتفاق افتاده است.

“من با دیدن كشته شدن جسد سیاه ، مانند كشته شدن انسان ، آسیب های زیادی را تجربه كرده ام. من با صحبت کردن در مورد آن مبارزه می كنم ، زیرا مثل زخمی است كه ما دوباره آن را باز می كنیم.” “ما زندگی سیاه را فریاد می زدیم. ما درک کرده ایم که نیاکان ما از کجا آمده اند و این واقعیت که من اینجا هستم نه به این دلیل که من خواستم اینجا باشم ، بلکه به این دلیل که اجداد من را سرقت کرده اند و ما مجبور شده ایم که اینجا باشیم. “

” ما در حال تغییر چیزها هستیم. میزها در حال چرخش هستند. خروس به خانه آمده تا بزند. بنابراین این آهنگ مسیر را ضبط می کند. ” “این آهنگ به این معنی نیست که من رهبر هستم ، اینجا هستم تا به شما بگویم چه کاری انجام دهید ، چگونه مسائل را برطرف کنید. من به راحتی همه افرادی را که در خط مقدم ، مبارزه برای دموکراسی ما ، مبارزه با نابرابری های نژادی ، مبارزه با برتری سفید ، مبارزه با نژادپرستی سیستمی و ستم سیستمی. بنابراین این ترانه برای انگیزه ما است. “

مانند” صفحه های گردشی “، همه : مبارزه برای دموکراسی امیدوار است که بتواند تغییر را در آمریکا ترویج دهد. این مستند نگاهی دارد به سرکوب رای دهندگان پیش از انتخابات سال 2020. All In: The Fight For Democracy قبل از ورود به سرویس پخش جریانی 18 سپتامبر ، چهارشنبه در سینماهای منتخب اکران می شود.

“Turntables” را در زیر گوش دهید.

همچنین