“TattleTales” 6ix9ine هیچ دلیل روشنی برای وجود

ندارد

آلبومی از 6ix9ine ، هرچقدر هم که بتواند آن را احاطه کند ، واقعاً یک فکر پسین است. او همیشه به ویدیوها بسیار بیشتر از موسیقی اهمیت داده است. در اوایل کار او ، این دو مترادف بودند – چیزی به عنوان آهنگ بدون ضبط بصری وجود نداشت.

“موسیقی من چندان خوب نیست. اما ویدیوهای من ، “همان چیزی است که مدیر سابق او فاش کرد 6ix9ine در اولین جلسه خود به او گفته است (می توانید بیشتر از خاطرات او را از آن گفتگو در اینجا بشنوید). و بالاخره این یک ویدیو بود که 6ix9ine را برای ستاره شدن راه اندازی کرد. ناسازگاری شخصی که به نظر می رسید مانند یک خواننده رپ SoundCloud است که با خونریزی با تعدادی از اعضای Tre Trey خونین صحبت می کند ، مردم را گیج ، سرگرم و خشمگین کرده است و مردم را خشمگین کرده است تا بتوانند از خواننده مشهور نزدیک به شب استفاده کنند.

پس از موشک به “ستاره شدن” گومو ، “6ix9ine به برنامه خود پایبند بود. او آهنگ ها را ضبط می کرد و برای آنها فیلم ها را با بیشترین سرعت ممکن تهیه می کرد ، و گاهی اوقات آهنگ های قدیمی را آماده نمی کرد ، آهنگ های قدیمی را دوباره می ساخت. 6ix9ine ، به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک پدیده ، همیشه بر روی کارهای تجسمی متمرکز بوده است. منطقی است که او از Instagram Live استفاده کرد تا زندگی و حرفه خود را به یک نمایش تلویزیونی واقعیت تبدیل کند.

بنابراین آلبوم جدید برای 6ix9ine چه معنایی دارد؟ او قبلاً بازگشت بزرگ پس از زندان خود را داشت. این البته یک ویدیو (“Gooba”) و یک جریان مستقیم بود. و او لحظه بزرگ دستگیری در خانه خود را پشت سر گذاشت: باز هم ، یک ویدیوی دیگر برای “پونانی” ، همراه با یک گفتگوی زنده IG با Akademiks. اما انتشار آلبوم برای 6ix9ine مناسب نیست. چرا باید هواداران به مجموعه آهنگهایی از شخصی که ترانه ها برای او درجه دوم هستند و به عنوان وسیله ای برای جلوه های بصری جالب توجه اهمیت می دهند؟

آلبوم جدید او TattleTales ، که جمعه منتشر شد ، واقعاً پیشنهادی ندارد پاسخ. این 13 آهنگ در جستجوی دلیل وجود دارد. 6ix9ine رکورد را با “Locked Up 2” شروع می کند ، تلاشی با کمک آکن برای جلب همدردی با تصمیم خود برای تبدیل شدن به شاهد بین المللی 2 در ایالات متحده آمریکا در برابر جونز و دیگران. او به یاد می آورد “برای پیشنهاد بهتر با وکلایم درگیر شدم / فقط می خواهم دخترم را ببینم.” این نکته قابل توجه خواهد بود ، اگر او قبلاً قسمت بزرگی از اولین Live Instagram خود در زندان پس از زندان را با ارائه نسخه ای پرانرژی تر ، البته بدون قافیه ، از همان داستان خرج نکرده بود: او را ربودند ، دوستانش به او روی آوردند ، و او دهه ها پشت میله های زندان مواجه بود – قرار بود چه کاری انجام دهد؟ به جای او چه می کردی؟ (“GTL” ، نوعی نسخه آزمایشی “Locked Up 2” که شامل بسیاری از شعرهای مشابه است ، در انتهای آلبوم ظاهر می شود تا این موارد را بدون افزودن چیز جدید تکرار کند.)

به زودی با اتمام نیمه داخلی نگرش “Locked Up 2” ، بارزترین موضوعات این رکورد آشکار می شود. 6ix9ine در ثانیه های آغازین “Tutu” به خود می بالد که “وقتی او خواست این اسلحه را بر زمین بکشد.” این یک خط جالب است وقتی به یاد بیاورید که وی برای پنج سال آینده تحت نظارت آزاد است و طبق شرایط آن ، “نباید سلاح گرم ، مهمات ، وسیله تخریب یا سلاح خطرناک را در اختیار داشته باشد ، داشته باشد و به آن دسترسی داشته باشد.” حتی چشنده ها هم از حد مجاز استفاده نمی کنند (اگرچه به نظر می رسد شعله کش ها مشکلی ندارند). وقتی او با “خلاص شدن از شر چهار چهار نفره” در پایان ضبط در “آوا” دوباره به بررسی موضوع می پردازد ، دیگر قانع کننده نخواهد بود.

“TattleTales” 13 آهنگ است که به دنبال دلیل وجود آن است.

– قطعاً رپرها درمورد اسلحه دروغ می گویند. و آهنگ ها آهنگ هستند ، نه یادداشت های روزانه. اما برای کسی که تمام صعودهای شغلی او بر اساس خطر ، صلابت و روابط باندی بوده است ، داشتن چنین دروغ های واضحی باعث حواس پرتی می شود.

اما اگر این پروژه چیزهای دیگری برای ارائه داشته باشد ، این یک مشکل کوچک است. اما در عوض ، بیشتر ما را قربانی می کند. 6ix9ine از ابتدای کار خود ، با “متنفران” بی نام وسواس داشته است. اما این احساس آزار و اذیت همیشه با سرگرمی و لذت همراه بود ، نوعی لذت از مردم خشمگین و ترول کردن. در TattleTales ، انرژی از بین رفته است. در عوض ، همه آنچه او تحویل می دهد ، ابراز تاسف در مورد افرادی است که سعی می کنند “مرا بشکنند”. او در مورد افرادی که “دوباره گریه می کنند” آواز می خواند زیرا “تازه قوطی را بیرون آورده است” ، اما در آن زندگی وجود ندارد. شوخ طبعی و شیطنت هایی که باعث موفقیت های اولیه او شد از بین رفته است.

این فقط آواز نیست. بسیاری از این ضربها نسخه Xeroxed از آخرین داغی است که 6ix9ine در جهان داغ است. “چارلی” در تلاش برای انتخاب داغترین روند سال 2017 دارای صدای برجسته فلوت است. آهنگ مورد نیاز رگاتون وجود دارد ، رپ دیگری که باید از 18-2017 داشته باشد. “Yaya” یک آهنگ 6ix9ine است که توسط Anuel AA به طور مشترک نوشته شده است ، اگرچه Anuel در هیچ کجا در میان هشت نویسنده معتبر این آهنگ یافت نمی شود. ضرب آهنگ دمبو قابل پیش بینی است و داشتن آواز 6ix9ine با صدای عالی در بالا چیزی به فرم اضافه نمی کند. آهنگ دیگر به سبک ریگتن ، “Nini” ، به همان اندازه آهنگ است. دومین ویژگی Akon که در این رکورد وجود دارد ، حاوی همه چیز ، استیلا برای تصنیف 1983 برایان آدامز ، “بهشت” است.

وقتی نیکی میناژ “Trollz” را اجرا می کند ، شعر او ، با وجود عجله (با اعتراف خودش) ، نفسی تازه می کند. در ریتم های او ، شوخ طبعی در خطوط مشتی او ، و زهر در موضوعات ناخوشایند او تنوع دارد. خلاصه ، او در حال رپ زدن است. 6ix9ine در حال انجام کار دیگری است. دوست و همکار نویسنده قدیمی او اندرو “TrifeDrew” گرین – “بعضی اوقات من حتی آهنگها را نمی نویسم. اندرو آنها را می نویسد ، “6ix9ine که در دادگاه پذیرفته شد) در سابقه ثبت نشده است ، اگرچه به نظر می رسد صدای او در پس زمینه تعدادی از آهنگ ها است.

اما بیایید صادق باشیم. هیچ کس به آلبوم 6ix9ine برای رپ زدن ، یا حتی برای ضرب های اصلی نمی آید. آنها همانطور که او به نیویورک تایمز گفت ، برای موسیقی می آیند. TattleTales برخی از این آهنگ ها را با آهنگ هایی مانند “Gooba” و “Punani” فراهم می کند ، که گوش فرا می دهند به روزهای اوج 6ix9ine’s Onyx. اما این مشکل است. حتی موارد برجسته رکورد به نظر می رسد نسخه های کمتری از آنچه که قبلاً انجام داده است.

لحظه ای در “چارلی” وجود دارد که به عنوان ایستاده برای مسئله اصلی TattleTales عمل می کند. 6ix9ine مرجع ، در حال گذر ، pop pop-it: همان ترفند اسکیت بوردی که او با “Gummo” سر تکان داد. در متن ایده های بازیافتی ارزش یک آلبوم ، به جای اینکه مانند گذشته خود را با یک چشمک زیرکانه احساس کنید ، این فقط یک تکرار محو شده از چیزی است که بار اول بهتر بود.

6ix9ine ابتدا یادآوری می کنم که او امسال موفقیت تجاری داشته است. “Trollz” در جدول تک آهنگ های بیلبورد شماره یک قرار گرفت و باعث شد یک جشن بطری از 6ix9ine برگزار شود. اما هفته بعد ، 33 مکان سقوط کرد ، بزرگترین افت تک هفته ای برای آهنگی که در رتبه اول قرار گرفت. و “یایا” به سختی توانست به Hot 100 برسد و به رتبه 99 برسد. “پونانی” ، آهنگی که با فیلم ویدیویی در خیابان های NYC تهیه شده بود ، به هیچ وجه در این جدول قرار نگرفت. در ابتدا انتظار می رفت TattleTales در شماره 1 جدول آلبوم Billboard با غلبه بر ستاره دیترویت 2 Big Sean ، شروع به کار کند ، اگرچه برخی نشانه ها وجود دارد که نشان می دهد این تعداد ممکن است به طور قابل توجهی رو به پایین تجدید نظر شوند. داشتن یک هفته اول بزرگ کاری است که بدون شک 6ix9ine باعث افتخار خواهد بود ، خصوصاً با توجه به شکایات اخیر وی در مورد درمان آلبومش توسط سرویس های پخش جریانی. اما با کاهش بازگشت موسیقی و حتی بصری (کلیپ جدید وی برای “تاتا” ایده های تصویری که در “Poles1469” 2017 بسیار بهتر انجام شده اند را بازخوانی می کند) ، باید دید آیا او می تواند چیزی فراتر از گردن بندهای هفته اول جذب کند؟ ساختن شغلی از شیرین کاری های ظالمانه در ابتدا کارساز بود ، اما نگاهی به جدول تک آهنگ ها نشان می دهد که شروع به خستگی شده است.

داستان دانیل هرناندز همچنان فریبنده است و بدون شک طی سال ها گفته و بازگو خواهد شد آمدن. برای اولین اقدام زندگی عمومی او ، که با بازداشت چشمگیر او و همکاری بعدی به اوج خود رسید ، داستان در واقع چنان گیرا بود که موسیقی می توانست کمانچه دوم را بنوازد. اما اکنون ، در کار خود پس از زندان ، اگر او همچنان به ساخت آلبوم هایی مانند TattleTales بپردازد ، جایی که کیفیت موسیقی به اندازه کافی مناسب برای توجیه گوش دادن های مکرر نیست ، بعید است که مانع های اینستاگرام به تنهایی به او اجازه دهد یک حرفه پایدار داشته باشد. اگر این آلبوم نشانه ای باشد ، ممکن است او در حال کاهش نمایش واقعی خود باشد.