این فصل کودک عزیزم است. توجه کنید

< در داخل یک کلوپ شبانه بروکلین عرق کرده و بیش از حد ظرفیت ، ASAP Rocky نزدیک پشت اتاق ایستاد و بی سر و صدا صحنه ای را که در مقابلش قرار داشت بررسی کرد. جمعیت شانه به شانه به حدی مملو از جمعیت بود که راه های خروج اضطراری مسدود شد. جایی در دریایی از اندام ها ، لیل دیکی در گودال موشی خرد شد. به طور جدی.

17 نوامبر 2019 بود و بیبی کیم در شهر بود تا اولین نمایش خود را در نیویورک تیتر کند. مکان کوچک با روزنامه نگاران و صنعتگرانی که ماه ها همان زمزمه ها را می شنیدند درحال خزیدن بود: آیا این خواننده رپ نوجوان اهل لاس وگاس واقعاً چیز مهم بعدی بود؟ آن شب همه در ساختمان بودند تا ببینند آیا او می تواند مطابق با اعتیاد به مواد مخدر زندگی کند.

با بازی درام لحظه ، Baby Keem نه ماه قبل از لیکرز با شدت صدای میم Playoff Bron جمعیت را خیره کرد. در واقع بلیزرها را در حباب از بین برد. سپس ، همانطور که ضرب و شتم “Moshpit” از برجسته Die For My Bitch آغاز شد ، او به یک انبوه از زردهای پرتحرک منفجر شد.

“من 50 سنت هستم! من 50 سنت هستم! ” او فریاد زد. اتاق لرزید. شستن موهای فرفری لیل دیکی در گودال پرش شد. جایی فکر می کنم کورتیس جکسون افتخار می کرد. همانطور که مجموعه ادامه داشت ، حتی شیک ترین روزنامه نگاران و A & R های جمعیت نیز نمی توانستند خود را از فریاد کشیدن کمک کنند تا هر یک از هواپیماهای کم خط Keem در میکروفن صدا کند.

“Baby Keem فقط یک مدل را فروتن کرد. “

او مطابق با هیاهو زندگی کرد.

برای چند ماه آینده ، اخبار اطراف بیبی کیم چند برابر می شد. دریک در ایستگاه تور Die For My Bitch در تورنتو و J.I.D حضور یافت. در آتلانتا در میان جمعیت مشاهده شد. در اواسط ماه دسامبر ، كیم برای شام با جی زی نشسته بود. و در روز کریسمس ، دریک با شور و اشتیاق به Rap Radar گفت که Die For My Bitch یکی از دو آلبوم برتر سال است (در کنار Young Thug’s So Much Fun).

رپ نوظهوری در کره زمین وجود ندارد که پایان بهتری نسبت به Baby Keem در سال 2019 داشته باشد.

چند ماه اول Baby Keem در سال 2020 نیز بد نبود. در اواسط ژانویه ، او اولین ورود خود را در Billboard Hot 100 با “نوشابه نارنجی” بدست آورد. یک هفته بعد ، Die For My Bitch ، شش ماه پس از انتشار ، وارد جدول آلبوم های بیلبورد 200 شد. و برای کمی فریب اضافی که بیش از همه چیز پاشیده شده بود ، نام او در تیتر اخبار بود زیرا توییتر دائما کاربران خود را به دلیل نقل اشعار او ممنوع می کرد. “وقتی می آیی گهواره را می بینی ، بهتر است بمیرد ، کج بیل”.

در 4 مارس ، او توییت کرد ، “Keem season.” روز بعد ، او در یک ویدیوی بیانیه ماموریت بصری برای کندریک لامار و پروژه مرموز جدید دیو فری ، pgLang بازی کرد.

کیم ، که شایعه می شود پسر عموی کندریک است ، چند سال گذشته را ساکت و بی سر و صدا روی پروژه های Top Dawg Entertainment کار کرده بود ، و برای ترانه سرا و اعتبار تولید در Kendrick’s Blank Panther: The Album ، Schoolboy Q’s Crash Talk و رستگاری جی راک ، در میان دیگران. وی بعداً به مجله Crack گفت: “[دیو فری و کندریک در همه کارها کمک می کنند.” “من به طور کلی ، عزیزم عزیزم هنرمند ، هیکیم کارتر. همه چیز ، هر جنبه. آنها بچه های من هستند ، این تیم من است. این زندگی من است. “

پس از پرداخت هزینه های کار در پشت صحنه کار با برخی از بزرگترین هنرمندان جهان ، Die For My Bitch به یک عزیز مهم تبدیل شد ، و به نظر می رسید که او برای یک مهمانی واقعی بیرون می آید به مخاطبان اصلی. انتشار آلبوم Baby Keem قریب الوقوع احساس شد. اعتیاد به مواد مخدره هر روز بیشتر می شد.

سپس همه گیری COVID-19 آغاز شد.

مانند سایر صنایع ، کیم ساکت ماند و فقط برای توییت های گاه به گاه در مورد چگونگی “داستان های بیشتر برای گفتن” دوباره ظاهر شد. به ندرت دیده می شود که یک هنرمند جدید در اواخر سال 2019 مانند کیم در بطری صاعقه بگیرد ، بنابراین وقتی کاملاً به ترمز برخورد کرد و تمام حرکت را متوقف کرد ، نگران کننده بود آیا وقتی برگشت ، با همان سطح سر و صدا و انتظار روبرو خواهد شد؟ یا آیا او برای لحظه شکست واقعی خود پنجره را از دست می داد؟

هفته گذشته ، بیبی کیم به این س questionsالات پاسخ داد. پس از حضور در جلد XXL در کلاس اول سال 2020 ، او با دو آهنگ جدید و یک موزیک ویدئو بازگشت.

در “پسران و منتقدان آزاد” ، Baby Keem تا آنجا که می تواند سه و نیم صحبت می کند دقایق. او که با تولید آواز پرتحرک تولید را آغاز می کند ، اولین بیت خود را با صراحت گفت به منتقدان “لعنت را ببند” را باز می کند و می بالد: “او روی لباس سفید است ، زیرا من به راه او خیلی انرژی می دهم.”

“این که خام و بریده نشده ، این هیکیم جوان است.”

موسیقی Baby Keem به طرز چشمگیری صریح است. همانطور که سال گذشته به کمپلکس گفت ، او با حالت نیمه روشنفکری دفع می شود. او گفت: “عمیق دروغ صحبت نکنید” “شما جعل می کنید. شما فقط می خواهید هوشمند به نظر برسید. من این را دوست ندارم من از ساختگی هوشمند متنفرم. من واقعی را دوست دارم. ” کیم با همین روش به موسیقی خود نزدیک می شود. مسئله ای که حقیقتاً خطوطی را ارائه می دهد که گاهی فلسفی هستند ، اما هرگز پیچیده نیستند ، پیام او همیشه بریده بریده می شود. او باهوش است ، بدون اینکه وسوسه شود استعاره های غیرضروری را در هر میله قرار دهد.

با تمایل به سبک نوشتاری کاملاً پنهان و آشکار ، کیم با اتمام کار خود به شایعات اینترنتی درباره پسر عموی کندریک لامار اشاره می کند اولین آیه با رپ زدن ، “آسانسور پسر عموی من در تختخوابش ، ووا ، ووا / هو ، عکسهای کودکم احتمالاً روی یخچال او ، ووا ، ووا است.” هیچ کس مثل Baby Keem گه صحبت نمی کند.

من نمی دانم که در استودیو با Baby Keem چگونه است ، اما تصور می کنم او ساعت ها به یک خط کشیدن ظالمانه نزد مهندس ضبط کننده خود فریاد می کشد و یک جمله را تکرار می کند عبارات تا زمانی که چیزی بچسبد. چطور دیگر او فکر می کند که در پایان پنج بار متوالی در “سبک پسران و منتقدان” خنده های جعلی را بیش از حد ابراز کند؟ “ها ها ها ها!” چگونه دیگر او جرأت ایجاد یک قلاب کامل در اطراف “هو ، هو ، هو ، هو ، هو ، هو ، هو” را دارد؟

Keem در حال حاضر فقط 19 سال سن ، اعتماد به نفس خطر پذیری را دارد . موسیقی او پر از لحظه های عجیب و غریب تک خطی و جذاب است که همراه با هر بار شنیدن آنها فریاد زدن لذت بیشتری دارد. به طور طبیعی ، او قبلاً در TikTok موفق شده است ، برنامه ای که به اشعار عالی موسیقی پاداش می دهد که به عنوان الگوهای رفتاری و داستان سرایی وام می دهد. Baby Keem فراتر از سالهای خود خردمند است و ثابت کرده است که توانایی نوشتن بینش های قابل تأمل در مورد جهان را دارد ، اما این بدان معنا نیست که او در مورد جوجه قافیه نیز قافیه نمی کند. بالاخره او هنوز 19 ساله است.

جاسازی هر آهنگ با نقل قول هایی به اندازه لقمه – “Baby Keem فقط یک مدل را فروتن کرد!” – او کاملا مناسب دوران متن زیرنویس های اینستاگرام است که ما هستیم در امروز. در آهنگی مانند “Sons & Critics Freestyle” ، کیم به قلاب بزرگ و جذاب متوسل نمی شود تا مطمئن شود که صدای او در تمام روز در ذهن شما گیر می کند. درعوض ، او حداقل دوازده خط آستین کوچک چسبناک را در سرتاسر آهنگ می کارد ، بدون اینکه حداقل تعدادی از آنها به هم متصل می شوند.

در “Hooligan” ، کیم رشد نشان می دهد. دوباره ، او سنگهای طعمه کپشن مانند “من مثل یک سگ ماده ایمو میریزم سیاه” و میله هایی مانند “او فقط می گفت” که “او باید لعنتی و او را لعنتی کرد” می بافد / پس چه فایده ای دارد از دیک من؟ ” و او قلاب را با یک شعار ساده دیگر لنگر می اندازد: “Fah-fah-fah، fah-fah-fah.” اما این بار ، او عجیب و غریب بودن خود را به روشی تنگتر و قابل هضم ارائه می دهد. قلاب های آهنگی سنتی در اینجا وجود ندارد ، اما او اطمینان حاصل می کند که آخرین قسمت جریان او گیرنده باشد.

در اولین مصاحبه عمیق خود ، كیم به مجتمع گفت كه او معمولاً صدای بلند و بلند خود را پنهان می كرد و خودش را مجبور به رپ کردن در یک ثبت نام کم می کند. سپس چیزی کلیک کرد و او فهمید که چگونه از لحن منحصر به فرد خود به نفع خود استفاده کند. جریان “Hooligan” بزرگترین نقطه قوت آهنگ است که به نظر می رسد کاملاً از نظر طراحی ساخته شده است. وی سال گذشته توضیح داد: “من نمی خواستم مانند بهترین غزل سراها باشم.” “من می خواستم بهترین باشم: سلطان جریان ها”.

مانند پسر عموی خود ، کیم می داند چگونه حساسیت های عجیب و غریب خود را در یک چارچوب آشنا خم کند. این یک باره نوآورانه ، پرتحرک و قابل دسترسی است. در آهنگ هایی مانند “صادقانه” و “عذرخواهی” به او نشان داده شده است که می تواند موسیقی تمایل به پاپ ، با تمایل به پاپ ، بدون شنیدن سخنان عجیب و غریب و خاص خود بنویسد. و دقیقاً به همین دلیل است که او در حال حاضر یکی از جالب ترین رپرهای جدید در جهان است.

هیجان انگیزترین قسمت قوس حرفه ای یک هنرمند لحظه “ساختن” است که آنها از یک آینده امیدوار کننده تغییر شکل می دهند. – به یک ستاره تمام عیار می رسد. همه چیز باید در یک راستا قرار بگیرد و هنرمند باید از این لحظه نهایت استفاده را ببرد. امروزه همه چیز در حال سرعت گرفتن است و این مرحله معمولاً به صورت ناگهانی اتفاق می افتد و فقط به تعداد معدودی فرصت می دهد تا در زمان واقعی شاهد باز شدن آن باشند. با این وجود ، به دلیل همه گیری ، پنجره Baby Keem کشیده است. بنابراین اگر در ماه مارس سرنشین نبودید ، شش ماه فرصت داشتید تا آشنا شوید.

آهنگ های جدید Keem “Hooligan” و “Sons & Critics Freestyle” هر کدام توسط Columbia Records و pgLang منتشر شدند و به این نکته اشاره کردند که اولین آلبوم مهم در راه است. اگر او قصد دارد سطح بالقوه خود را افزایش دهد و از تمام پتانسیل های خود استفاده کند ، زمان آن اکنون است.

این (در نهایت) فصل Baby Keem است. حتماً توجه می کنید.