در داخل Generation Now ، برچسب نوآور پشت Lil Uzi Vert و Jack Harlow

اگر امسال چیزی به ما یاد داده باشد ، اهدای گل چقدر اهمیت دارد به مردمی که فرهنگ ما را شکل داده اند در حالی که هنوز اینجا هستند. و وقتی نوبت به تأثیر گذاشتن بر فضای فعلی رپ می رسد ، بچه هایی که در لیبل موسیقی Generation Now حضور دارند – DJ Drama ، Don Cannon و Leighton “Lakeshow” Morrison – احساس می کنند زمان آن رسیده است که اعتباری را که باید به آنها تعلق می گیرد بدست آورند.

DJ Drama ، بنیانگذار شرکت ، به کمپلکس می گوید: “ما اینجا بوده ایم.” “چیزهای زیادی وجود دارد که ما حتی گلهایمان را هم نمی گیریم. مردم برای آنچه که به دست آورده ایم به ما اعتبار نمی دهند. ”

هر یک از بنیانگذاران این برچسب در سرگرمی سابقه طولانی دارند. دی جی درام به خاطر مجموعه افسانه ای Gangsta Grillz میکس تیپ معروف است که شامل حضورهایی در لیل وین ، گوچی مانه ، فابولوس و … بود. دون کانون در طول زندگی حرفه ای خود ، بزرگترین بازدیدها را برای 50 Cent ، Lil Wayne و Lil Uzi Vert و بسیاری دیگر داشته است. و Lakeshow به عنوان مدیر اجرایی Mase ، Uzi و Beanie Sigel خدمت کرده است.

لاك شو گفت: “این اولین مسیحی نیست كه من به آنها برویم.” “ما مدتی است که این کار را انجام می دهیم. مدتی است که ما هنرمندان جدیدی را خراب کرده ایم. ”

در سال 2015 ، Generation Now به عنوان سرمایه گذاری مشترک با Atlantic Records راه اندازی شد. در حالی که هر یک از بنیانگذاران تجربه شکستن هنرمندان هیپ هاپ را داشتند ، یکی از اولین اهداف آنها به عنوان Generation Now استفاده از صدا و انرژی منحصر به فرد نسل جدید ستاره ها بود.

“[اکنون تولید کنید ] خود توضیحی است. این نسل مردم است: اکنون و آینده ، نه گذشته ، “دون کانون توضیح می دهد. “این فقط یکی از کلمات عمیق است که با مجموعه های مداوم بچه ها ، هنرمندان و معماران صحبت می کند. و فقط فراتر از ژانر خاصی حرکت می کند. این فراتر از R&B ، هیپ هاپ ، موسیقی راک ، موسیقی کانتری است. این همه چیز است. ”

Generation Now در حال پشت سر گذاشتن هنرمندانی مانند Lil Uzi Vert و Jack Harlow ، سابقه اثبات شده ای در زمینه آرایش ستاره های جهانی ایجاد کرده است. و آنچه این برچسب تنها در سال 2020 موفق به انجام آن شده است می تواند یک مطالعه موردی برای برچسب های آینده باشد.

در ماه مارس ، Lil Uzi Vert دومین آلبوم شماره 1 خود را در جدول آلبوم های Billboard 200 با Eternal Atake به ثمر رساند و در هفته اول 288،000 واحد را جابجا کرد. این یک موفقیت بزرگ است ، اما دستاوردی که همه در Generation Now انتظار داشتند. از زمان امضای Uzi با این برچسب در سال 2014 ، بنیانگذاران می دانستند که او هنرمندی با دید منحصر به فرد و روشن است.

“او دارای بسیاری از ویژگی های عالی است ، و این ویژگی ها فقط داشتن تازه ترین لباس نیست. این یک چیز همه جانبه بود. ” “او می دانست چه کاری انجام دهد. او تقریباً می دانست که بازی به کجا می رود و به آن آستانه که بازی در آن جریان دارد حمله کرد. این نوع مواد خاص است. ”

اوزی در یک دوره انتقالی وارد صنعت شد ، زیرا همه در حال تطبیق با ماهیت سریع عصر دیجیتال بودند ، و DJ Drama خاطرنشان می کند که همه در آتلانتیک نمی فهمند که چگونه هنرمندی مانند او را بشکنند یا به بازار عرضه کنند به هنگام.

“Uzi [گرایش] لوکس را شروع کرد. مثل این است که او موج دیگری از بینش بینایی را انجام می دهد. ” – دان کانن

“جلساتی برگزار می شد که مردم در آن صحبت می کردند که چگونه باید یک رپر را در حیاط خانه آنها بشکنیم. بنابراین مردم به من می گفتند که ما باید اوزی را در فیلی گرم کنیم. و همه ما التماس کردیم که با هم اختلاف داشته باشیم. ” “این دیگر بازی نیست. ما دیدیم که چگونه کول مجبور به جدا شدن از فایتویل نبود ، یا لزوماً همه در تورنتو نبودند که دریک راه خود را باز کرد. این یک نسل کاملاً جدید است. ما یوزی را به روشی کاملاً غیر سنتی شکستیم. ”

“غیر سنتی” روش خوبی برای توصیف بیشتر جنبه های زندگی Uzi ، به ویژه رویکرد او در ساخت آلبوم است. Lakeshow اعتراف می کند که نوبت یادگیری زمانی است که صحبت از روند عرضه وی می شود.

“من قبلاً ناراحت می شدم که بخواهد چیزهایی را در SoundCloud قرار دهد ، اما صادقانه بگویم ، او 10 قدم جلوتر بود بازی ، زیرا او به طرفداران خود اجازه می داد موسیقی خود را هضم کنند. ” “اگر افزایش پیدا نکند ، هیچ اثر مثبت یا منفی نخواهد داشت ، اما اگر بتوانیم تحقیق کنیم و ببینیم چه رکوردی خوب است ، می توانیم آن را در یک سیستم عامل دیجیتال قرار دهیم. بنابراین این کار در جایی انجام شد که برای ما آسان بود که بتوانیم کدام رکورد را قبل و بعد از آن ثبت کنیم. ”

کار کرد. تک آهنگ عظیم Lil Uzi Vert “XO Tour Llif3” در ابتدا در SoundCloud در سال 2017 منتشر شد ، قبل از اینکه در نهایت به سیستم عامل های پخش برسد. این تک آهنگ به سرعت در اینترنت منفجر شد و در آن زمان بالاترین آهنگ تراز اول Uzi شد و اثبات کرد که روش او برای انجام کارها می تواند نتیجه بگیرد.

وقتی صحبت از بازاریابی Eternal Atake شد ، Lakeshow خاطرنشان کرد که انتظار زیاد آلبوم باعث شده کار به راحتی انجام شود. او می گوید: “راستش را بخواهید ، وقتی با تریلر به مردم اطلاع می دهید که در حال آمدن است ، چیز زیادی برای انجام کار باقی نمانده است.” “[Uzi] جنبه ارتقا marketing بازاریابی را فوق العاده ، بسیار آسان می کند.”

راه آزادسازی واقعی “ابدیت” اما چندان ساده نبود. سرانجام پس از نزدیک به دو سال انتظار ، در میان اختلاف نظرهای بین برچسب و Uzi ، آلبوم وارد شد. در ژانویه 2019 ، یوزی اعلام کرد که “با موسیقی تمام شده است”. چند روز بعد ، او پیشنهاد کرد که لیبل وی مانع از حذف آلبوم شده است. در آن زمان ، دی جی دراما اظهار داشت كه بنیانگذاران او را در انتشار آلبوم هر زمان كه بخواهد حمایت كردند.

با نگاهی به اوضاع فعلی ، لاك شو گفت كه آنها اختلافات را به بهترین نحو اداره كردند. او می گوید: “من فکر می کنم ما از طریق آن کاملاً جالب حرکت کردیم.” “ما کنار هم ماندیم ، سرمان را پایین انداختیم ، کار کردیم ، هنرمندان بیشتری توسعه دادیم و به آنچه که باید انجام می دادیم ادامه می دادیم.”

با این وجود ، آنها از این تجربه درسهای ارزشمند آموختند. لاكشو می افزاید: “من فکر می كنم كه پاسخ اولیه ما همیشه در جاده های بلند است.” “اما گاهی اوقات ، در سرزمینی که رسانه های اجتماعی قضاوت شما را بر عهده دارند ، من فکر می کنم که لزوماً نباید در برابر یک هنرمند قرار بگیریم ، بلکه وقتی احساس می کنیم که پای خوبی برای ایستادن داریم صحبت کنیم. زمان همه چیز را نشان می دهد. فکر نمی کنم ما هیچ نوع تجارت بدی انجام دهیم. بنابراین یک چیزی که یاد می گیرم این است که به جای اینکه عقب بنشینیم و اجازه دهیم بازی کند ، حرف خودمان را بزنیم. صادقانه بگویم ، سرزمین افکار عمومی به هر حال عادلانه نیست. آنها واقعاً نمی خواهند حقیقت را بشنوند. آنها فقط می خواهند حرفهای شخص محبوب را بشنوند. ”

علیرغم سکسکه های زودهنگام ، Eternal Atake با استقبال گسترده منتقدان روبرو شده است ، از جمله جایگاه شماره 1 در لیست بهترین آلبوم های سال 2020 (تاکنون) در ماه ژوئن. بنیانگذاران Generation Now اصرار دارند که این بهترین آلبوم سال است. کانون خاطرنشان می کند: “ما حتی از رادیو بالا نرفتیم و بسیار موفق است.” “این همه زمینه ها را پوشانده است.”

لاك شو اضافه می كند ، “بهترین کاری كه شما باید به عنوان مدیر اجرایی انجام دهید این است كه باهوش باشید و از راه خود دور باشید و به او اجازه دهید تا آن را بازاریابی و تبلیغ كند. و این ساده ترین چیز با Eternal Atake بود. من فکر می کنم مردم وقتی آن را اعلام کردند خیلی منتظر آن بودند ، این حرف خودش را زد. “

آنها همچنین موافقت می کنند که EA روند انتشار نسخه های لوکس را از رپرها آغاز کرده است. “اوزی [روند] لوکس را شروع کرد. مثل اینکه او موج دیگری از گریه های بینایی را انجام می دهد ، “Cannon می گوید. نسخه لوکس Eternal Atake شامل 14 آهنگ اضافی بود که بسیاری از آنها قبلاً توسط Cannon و سایر سازندگان محافل داخلی ضبط شده بودند. Lakeshow می گوید Uzi “می خواست احساس جدید این Uzi جدید را فراهم کند. او باعث شد طرفدارانش خیلی منتظر بمانند ، اما می خواست کمی از آن یوزی قدیمی را نیز به آنها بدهد. به همین دلیل نام Lil Uzi Vert vs. the World 2 است. ”

“یک چیزی که یاد می گیرم این است که به جای اینکه عقب بنشینیم و بگذاریم بازی کند ، حرف خودمان را بزنیم. صادقانه بگویم ، سرزمین افکار عمومی به هر حال عادلانه نیست. آنها واقعاً نمی خواهند حقیقت را بشنوند. آنها فقط می خواهند حرفهای شخص محبوب را بشنوند. ” – دان کانن

– Lil Uzi Vert سخت پیگیری یا بازآفرینی است ، اما Generation Now موفق شد امسال با جک هارلو یک پیروزی بزرگ دیگر بدست آورد. در ژانویه ، رپر 22 ساله آهنگ برتر “Whats Poppin” را رها کرد ، که در اوج رتبه 2 در Billboard Hot 100 قرار گرفت. شش ماه بعد ، او با ریمیکس DaBaby ، Lil Wayne و Tory Lanez بازگشت. از نظر بسیاری ، سفر هارلو ممکن است یک داستان موفقیت یک شبه به نظر برسد ، اما بنیانگذاران همکاری می گویند که برای رسیدن به این مرحله ، ساخت و سازهای زیادی انجام شده است. Lakeshow می گوید: “این اتفاق به همان سرعتی که همه فکر می کنند رخ نداد.” “حدود سه سال طول کشیده است. ما شاید سه تا چهار پروژه ارائه دهیم. به نظر می رسد که او تازه آمده است ، اما او به معنای واقعی کلمه سه یا چهار سال قبل کارهای موفقیت آمیز برای “What’s Poppin” را بدست آورده است. “

پایین آوردن مقدمات نتیجه داد و یک بار” Whats Poppin ‘”کاهش یافت ، همه موارد دیگر به جای خود قرار گرفتند. Lakeshow توضیح می دهد: “شما وقتی همه ساعت ها دقیقاً همزمان [كلیك كنید] ركورد بزنید.” “این ترکیبی از یک ویدیوی خوب است ، پشتیبانی از DSP ها ، رادیو کمک می کند و هنرمند با فن خود و غیره تعامل دارد. این همه ادامه دادن رکورد است. ”

جک هارلو تنها هنرمند سفیدپوست است که تحت عنوان Generation Now ذکر شده است ، اما بنیان گذاران می گویند که ظاهر او تاثیری در چگونگی هدایت حرفه وی یا حتی درک دیگران از صنعت نداشته است. . “ما رپ سفید نداریم. ما یک رپر داریم که اتفاقاً سفیدپوست است. ” “با موانع رنگ و چیزهایی که اکنون در جریان است ، ما فقط نشان می دهیم که او تمام استعدادها را دارد و بدون داشتن امتیاز ، از نظر من.”

داشتن دو هنرمند در همان سال به نقاط عطف مهم تبدیل می شود و این یک هدیه و نفرین است. در حالی که آنها هنوز در بالای این پیروزی ها قرار دارند ، بنیانگذاران فشارهای بازآفرینی در سال های آینده را تشخیص می دهند. DJ Drama می گوید: “انجام آن یک بار آسان نیست.” “قطعاً آسان نیست ، و انجام آن دوباره و دوباره و دوباره دشوارتر است.” اما این مانع از ایجاد استعدادهای جدید نشده است. وی افزود: “بدیهی است که در تاریخ ما قبلاً این کار را در وجوه مختلف انجام داده ایم ، بنابراین برای ما مانند این است که” خوب ، اما مراقب کار بعدی ما باشید. “

بزرگترین اولویت اکنون برای ایجاد یک لیست سازگار و متنوع. Lakeshow می گوید که همه افراد دارای برچسب نباید “یک ستاره فوق العاده احمقانه” باشند ، اما ایده این است که “لیست را توسعه دهیم تا جایی که واقعاً به یک یا دو یا سه پسر وابسته نباشد.”

DJ Drama پیشنهاد می کند ردی و خواننده فلوریدا ، سدی هندرینکس در جایگاه بعدی قرار گیرد. “سدی هندرینکس از جکسونویل ، فلوریدا است. او کسی است که ما از او بسیار هیجان زده هستیم. او سابقه ای داشت که به نام “Low Key” جذابیت زیادی را به خود جلب کرد. او سال گذشته با خودم و ویز خلیفه به تور رفت و فقط یک هنرمند خارق العاده است. او آهنگ های خارق العاده ای را خلق می کند و ما واقعاً منتظر انتشار بعدی او هستیم و همچنین اینکه وی برای سال آینده چه کاری انجام خواهد داد. ”

کشف و توسعه هنرمند تنها چیزی نیست که Generation Now به دنبال آن است. بنیانگذاران علاقه خود را برای گسترش ابتکارات پیرامون خیرخواهی و آموزش نشان می دهند. در گذشته ، آنها در مسابقات رانندگی بوقلمون و سایر اقدامات خیرخواهانه شرکت کرده اند ، اما آنها مایلند فرصت های بیشتری برای دسترسی به جوامع محروم و همچنین کمک مالی دانشجویان مشتاق دانشگاه ایجاد کنند.

این اقدامات در موعد مقرر انجام می شود. اما بنیانگذاران می گویند میراث Generation Now به صورت امروزی روشن است. “ما فرهنگ را تغییر می دهیم و فرهنگ را تأمین می کنیم و آن را با حداکثر ظرفیت خود نشان می دهیم. این چیزی است که ما همیشه پای آن ایستاده ایم و مشاغل خود را بر اساس آن بنا کرده ایم. “دیجی دراما می گوید. “وقتی همه چیز گفته شد و تمام شد ، ما سه نفر هستیم که اگر رزومه ما را بررسی کنید یا به موفقیت های ما نگاه کنید ، پیوندهای ما محکم است. ما بچه های خوبی هستیم که از اینکه کاری که می کنیم انجام می دهیم و به هنرمندان فرصت می دهیم و به آنها کمک می کنیم تا به سطح بالاتری برسند متشکریم. ما کاری را که انجام می دهیم دوست داریم و مدتی هم داریم. به همین دلیل ما هنوز اینجا هستیم. “

همچنین