روزنامه روزانه ، باشگاه خانوادگی جیگی بویز برای مجموعه جدید کپسول

تیم می شوند

برند مستقر در آمستردام Daily Paper و جمعی خلاق مستقر در انگلیس ، جیگی بویز برای اولین همکاری کپسول خود با یکدیگر ارتباط برقرار کرده اند.

مشارکت جدید سلیقه همفکران اصطبل را جوش می زند ، و همچنین جوامع مربوط به خلاقیت های خود را به عنوان یک خانواده جشن می گیرد.

این کپسول توسط Kida Kudz ، هنرمندی پیشگام است که با فشار دادن برداشت خاص خود از Afrobeats ، مرتباً در صحنه موسیقی موج می زند. گرچه Kida Kudz بیشتر به خاطر مجوزهای معتبرش معروف است ، این هنرمند انگلیسی-نیجریه ای فاش کرد که Club Family Jiggy Boyz چیزی فراتر از موسیقی است.

“او جایی است که از همه افراد خلاق استقبال می کند”. “چگونه عضو می شوید؟ خوب ، این بسیار ساده است. جیگی بودن فقط در مورد نحوه لباس پوشیدن نیست – این یک سبک زندگی ، یک ذهنیت و بیش از همه ، یک باور است. اعتقادی که شما ، ایده های شما و استعداد کافی است. هیچ چیز مهمتر از واقعی ماندن و صادق بودن نیست ؛ صادقانه با خود و کار خود. ”

این کپسول شامل طیف وسیعی از لباس های گرم و نرم A / W 2020 است که شامل Daily Paper x Jiggy Boyz سه گرافیکی ، بوکسور ، جوگر و عرق در کنار کلاه موج مقاوم است که برای راحتی بیشتر طراحی شده است. .

این مجموعه محدود از جمعه 16 اکتبر در وب سایت Daily Paper موجود است. برخی از lookbook ها را که توسط Lusha Alic ضبط شده است ، در زیر ببینید.