“من بهترین رپر جهان هستم”: مصاحبه با Potter Payper

رپر متولد اسکس ، پاتر پایپر ، چند ماه پس از آزادی از زندان در ماه ژوئن ، مشغول کار شد. این هنرمند 27 ساله متولد Jamel Bousbaa است که در سال 2018 به اتهامات مواد مخدر به کشش شش ساله محکوم شد ، اما از زمان آزادی زودهنگام (به دلیل رفتار خوب) او دوباره به کار خود بازگشت و کار سخت او واقعاً جوابگو است خاموش

با رها کردن Vision EP 2020 خود در همان ماه که به خانه آمد ، این امر ما را برای روز آموزش مورد انتظار 3 آماده می کند ، سومین دوره از مجموعه های نمادین رپ جاده ای که نه تنها حساب های زنده ای به ما می دهد از سیاست های خیابانی ، اما برخی از تجربه های واقعاً دلخراش و آسیب زا نیز. برای استفاده هوشمندانه از نمونه برداری در تولید (“چراغ” الی گولدینگ در “A6586AM” ، “Lady Dujoury” جانی گیل در “با عرض پوزش”) جشن گرفته شد ، موفقیت در Training Day 3 ثابت کرد که هنوز عشق به رپ جاده ای متمایل به شعر وجود دارد آنجا وجود دارد ، که فضای لازم برای رشد درست در کنار حفاری وجود دارد.

امروز دنیا به نظر می رسد مکانی کاملاً متفاوت برای Potter Payper باشد. با تعیین تاریخ تور برای مارس 2021 ، همراه با یک دسته موسیقی جدید ، اکنون زندگی نمی تواند برای او هیجان انگیز باشد. ما با کلمات wordmith تلفنی آشنا شدیم تا درمورد زندگی پس از زندان ، آموزش روز 3 در فهرست 5 آلبوم برتر انگلیس ، یک کنفرانس احتمالی Meekz Manny و موارد دیگر بحث کنیم.

“طول کشید تا من در رسانه ها قرار گرفتم و به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر محکوم شدم و به زندان فرستاده شدم تا مردم از گوش دادن به موسیقی من احساس راحتی کنند ، که ناراحت کننده است.”

مجتمع: از زمان آزادی خود از زندان در ماه ژوئن ، شما در حال اجرا بودید. همه چیز چگونه است؟

Potter Payper: کار بی وقفه بوده است ، برادر. دیوانگی بوده است! اما در عین حال ، این یک جنون برنامه ریزی شده بوده است … یک روش برای جنون انسان وجود دارد.

در سال 2018 به اتهام مصرف مواد مخدر به پنج سال زندان محکوم شدید ، اما بدیهی است که در اینجا ، مردم با رفتار خوب رفتار می کنند و نیمی از وقت خود را انجام می دهند. حتی هنوز: دو سال و نیم زمان طولانی است. درون زندگی برای شما چگونه بود؟ آیا هنوز میله ها می نوشتید؟

خوب ، من پنج سال وقت داشتم ، چهار ماه در اصل ، اما در حالی که داخل بودم روزهای اضافی ، 190 روز اضافی داشتم! بنابراین من در نهایت سه سال و دو ماه انجام دادم ، که معادل دریافت شش سال حبس است ، اساساً حتی نزدیک به هفت سال حبس واقعا چون وقتی هفت سال می گیرید ، معمولاً سه سال و نیم انجام می دهید. بنابراین من چهار ماه حبس هفت ساله را انجام دادم. اما مطمئناً در یک سال و نیم جمله من ، وقتی صدای استورمزی را شنیدم که اسم من را از گلستونبری فریاد می زد ، آن وقت بود که شروع کردم به نوشتن سخت.

آن لحظه بزرگی برای یک بسیاری از هنرمندان وقتی او آن لیست را خواند درد بسیاری در موسیقی شما وجود دارد و شما لزوماً نباید یک زندگی مشابه داشته باشید تا آنچه را می گویید احساس کنید. این همه درد از کجا ناشی می شود؟

می گویم از زندگی من ناشی می شود ، داداش. سفر من ، زندگی روزمره من ، تجربیاتی که داشته ام ، افرادی که در آنجا بوده ام.

شما اهل بارکینگ هستید ، یک منطقه در اسکس. وقتی مردم به اسکس فکر می کنند ، نمایش تلویزیونی The Only Way Is Essex احتمالاً برای بیشتر افراد به ذهن خطور می کند ، اما واضح است که این انتها آنچنان که در جعبه تصویر می کنند جذاب نیستند. بزرگ شدن در آنجا برای شما چگونه بود؟

با بزرگ شدن در بارکینگ ، کودکی بسیار سرگرم کننده و رنگارنگی بود. بدیهی است ، وقتی کودک هستید ، نمی دانید فقیر هستید و فقیر هستید. شما نمی دانید P مادران شما چه می گویند ؛ شما چیزی نمی دانید که در جریان است بنابراین بله ، همه شب بازی در پارک تا زمانی که شما را صدا نکنند ، سرگرم کننده بود. اما وقتی به سن 10 ، 11 سالگی می رسید ، آن وقت است که خیلی سریع رشد می کنید. یا غرق می شود یا شنا می کند. برای مرد ، آن وقت است که من از مدرسه بیرون شدم. بنابراین از آن زمان ، آن زمان بود که در جاده ها و زندان ها بودم و از آنجا اکنون فقط یک خواننده رپ هستم.

آیا تا به حال احساس کردید که به دلیل اینکه اهل اسکس هستید مجبورید چیزی را ثابت کنید؟

البته داداش. البته. نه حتی به خاطر جایی که اهل آن هستم: به خاطر ظاهر من. من سفید هستم ، عینک گرفته ام ، قبلاً ماساژور می کردم ، حالا من یک پوست سر دارم. من به دلیل اینکه اهل کجا هستم و چگونه به نظر می رسم کلاله زیادی از طرف من ایجاد می شود. طول کشید تا من در رسانه ها قرار گرفتم و به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر محکوم شدم و به زندان فرستاده شدم تا مردم با گوش دادن به موسیقی من احساس راحتی کنند ، که ناراحت کننده است.

این مرا به س nextال بعدی من: نظرات شما در مورد افرادی که می گویند شما یکی از بهترین رپرهای سفید پوست هستید

من قبلاً در این باره توئیت کردم. درست مثل اینکه لطفاً من را فقط با توجه به رنگ پوست من با هیچکس مقایسه نکنید ، زیرا اگر نقش ها برعکس شوند ، این طور نیست. مرا با کسی مقایسه نکن من بهترین رپر جهان هستم ، داداش! فرقی نمی کند سیاه ، سفید ، چینی ، آمریکایی یا ونزوئلایی باشید. برای انسان مهم نیست. من بهترین خواننده رپ در جهان هستم و این صادقانه بودن من است.

پس از آزادی در ژوئن ، شما دوباره به کار خود بازگشتید و در همان ماه 2020 Vision EP را کنار گذاشتید. چگونه آن پروژه به ثمر نشست؟

من نمی توانم دروغ بگویم ، داداش: روز اول که از زندان بیرون آمدم ، مستقیم از آنجا به استودیو رفتم. من شش آهنگ ضبط کردم و البته فقط چهار آهنگ در آن EP وجود دارد. من آن آهنگ ها را مثل دو ساعت ضبط کردم. این فقط اولین چیزی بود که مجبور شدم از روی سینه ام پایین بیایم و آنها بهترین آهنگ های فروش بودند که می توانم آنها را ارائه دهم. “PMW” یکی از آهنگ های مورد علاقه من است که فکر می کنم تاکنون ساخته ام. “Filthy Free” ، پیام مریض است. “Never Left” ، یک نوار وجود دارد: “من هرگز روی VO نمی خوابیدم ، اگر به یاد بیاورم / … چون آنها برای من کف می زنند مثل اینکه در NHS کار می کنم.” همه چیز در آن نوار ، حتی “2020 Vision Freestyle” ، که اولین چیزی بود که من افتادم ، همه چیز دور هم جمع شد و به زیبایی به روز 3 منجر شد. مردم را ادامه می داد.

بنابراین آیا آن آهنگ ها در زندان یا در اولین جلسه استودیو نوشته شده اند؟

من همه آن آهنگ ها را از زندان نوشتم. این مانند پیش غذای روز 3 آموزش است ، زیرا همه آنها روز آموزش 3 هستند. آنها شعرهای زندان من هستند ، اما در عین حال من نتوانستم این اسم را برای آن بگذارم زیرا زمان مناسبی نبود.

“اکنون همه موسیقی خیابانی می سازند. همه آن را دوست دارند. محبوب است اما وقتی آن را می گویم ، منظورم جدی است و آن را پشت سر گذاشته ام. شما می توانید آن را از صدای من بشنوید. ”

آموزش روز 3 اخیراً در جدول آلبوم های انگلستان در رتبه 3 قرار گرفت – همچنین بسیار بزرگ. چه حسی دارد؟

شگفت آور است ، مرد. میدونی چیه؟ من حتی به دوستانم گفته ام و این ، مانند واضح است که من هیجان زده هستم ، واضح است که من گاز گرفته ام ، بدیهی است که احساس می کنم به چیزی دست یافته ام ، اما هنرمندان اصلی ماشین های بزرگی در پشت خود دارند و آنها به کمک آنها نیاز دارند برای رسیدن به بزرگترین پیروزی در زندگی حرفه ای خود حتی بدون تلاش. اما این حرف من است: من این کار را به طور مستقل انجام داده ام. گرچه نمی توانم زیاد گاز بگیرم ، زیرا این جایی نیست که من از اتوبوس پیاده می شوم. من نمی دانم مقصد من کجا قرار است باشد ، اما یک جایی وجود دارد که احساس می کنم به اوج شغلم رسیده ام. اما این ، درست در اینجا ، این فقط آغاز است. من پنج ماه است که از زندان بیرون هستم و در جدول آلبوم ها در رتبه 3 برتر قرار دارم. آسمان اکنون حد مجاز است و امیدوارم همه این را ببینند و آن را باور کنند. دیدن باورکننده است ، برادر.

یکی از طولانی ترین لیست های پیگیری که مدتی است دیده ام ، با 24 آهنگ در کل دارید. کاتالوگ موسیقی شما که برش ایجاد نکرده چقدر بزرگتر است؟

گسترده! هلا گسترده. من در حال حاضر یک کاتالوگ موسیقی دارم که در آن تنظیم شده ام! اگر نمی خواستم دیگر موسیقی بسازم. من موسیقی ضبط می کنم ، زیرا من اینگونه تخلیه می کنم. این چگونه آزاد می کنم در رابطه با تجارت و معامله با محتوا ، مرد محتوایی از الاغ من بیرون می آورد ، همسر [می خندد]. و من همیشه خواهم داشت. من به ماشین خوب یا زنجیر یا چند کوره نیاز ندارم تا بتوانم از زندگی و داستانم برای شما صحبت کنم. هر چیز دیگری فقط یک پاداش است.

طی چند روز گذشته ، من به هر روز آموزش گوش داده ام و به نظر می رسد که هر پروژه با صدا و محتوا رشد می کند. تجربه زندگی در مورد ساخت موسیقی چقدر برای شما معنی دارد؟

این همه چیز من است و همه چیز تمام است. تجربه و سفر من همان چیزی است که درباره آن می نویسم. بنابراین اگر من به جاهایی که می رفتم نرفتم ، اشتباهاتی را مرتکب شدم ، افرادی که از دست داده ام را از دست بدهم ، اشکهایی را که گریه کردم گریه کنم ، اگر همه این کارها را نمی کردم ، پس نمی کردم قادر به گفتن آن باشد. اکنون همه موسیقی خیابانی می سازند. همه آن را دوست دارند. محبوب است اما وقتی آن را می گویم ، منظورم جدی است و آن را پشت سر گذاشته ام. شما می توانید آن را با صدای من بشنوید. در فیلم های من ، می توانید آن را در چهره من مشاهده کنید. وقتی مرا شخصاً می بینید ، می توانید آن را در هاله من ببینید. و وقتی شما دست من را می فشارید ، می توانید بگویید که من یک فرد اصیل هستم.

هیچ پروژه ای در این پروژه وجود ندارد ، و این صدایی است که به نظر می رسد در حال حاضر بسیاری از مردم از آن می پرند. دوست دارم نظرات شما را درباره این ژانر بدانم.

من یک تمرین با کنی آلستار دارم که بیرون می آید. حتی ممکن است تا زمان کاهش این مصاحبه خارج شود. برای آنها بسیار غافلگیر کننده خواهد بود. در پایان روز ، ضرب و شتم ضربان است. من می توانم با هر ضرب و شتمی ، هرچه باشد رپ کنم. سپس در مورد محتوای متن شعر است و من مجبور نیستم بیش از حد از منطقه راحتی خود بیرون بیایم. اما فام ، مرد موسیقی مته نمی سازد اما من یک شیوه زندگی مته دارم. حتی وقتی من رپ های معمولی خود را انجام می دهم ، جاده های من رپ می کند ، صدای من یک ژانر فرعی است. من فقط ژانر بالغ و مطبوعی از آن هستم ، بنابراین برای من کار ساده و جزئی بود. من می توانم با چشمان بسته و نشسته مته تمرین کنم.

وضعیت فعلی ویروس کرونا به این معنی است که موسیقی زنده هنوز مدتی دور است ، اما چقدر هیجان دارید که در جاده قرار بگیرید و پروژه جدید؟ آیا از قبل برنامه ریزی کرده اید؟

وقتی نوبت به ماه مارس می رسد ، وقتی تور را شروع می کنیم ، آن هفته بهترین هفته زندگی من خواهد بود! من الان بهت میگم من ذوق زده و فراتر از ماه هستم و نمی توانم صبر کنم تا به جاده بیایم. من می توانم مردمم را بیرون بیاورم ، طرفدارانم را ببینم. برای صنعت عظیم خواهد بود.

اخیراً در تور پاپ آپ شما را در چند شهر لمس کردیم. چگونه در زندگی واقعی با طرفداران ملاقات داشت؟

من نمی توانم دروغ بگویم: شما شمال را می بینید؟ خوب ، هنگامی که از لندن خارج می شوید ، عشق همیشه بسیار شدیدتر و بسیار واقعی تر است. بنابراین رفتن به منچستر و لیورپول و لیدز و حتی رفتن به نورویچ و همه این مکانهای کوچک ، مردم فقط بیرون می آیند و عشق را نشان می دهند. اما مانی ، مردم خیلی عشق آوردند. این س meال را برای من ایجاد می کند: چرا مردم در شهر خودم به اندازه من محبت نمی کنند؟ اما می بینی چیست؟ مردم آنجا قلب خود را بیشتر روی آستین می بندند. بسیاری از این طرفداران بزرگ شده اند و به حرف های مرد گوش می دهند ، بنابراین با دیدن من اکنون که از زندان بیرون می آیم و آن را مانند خودم خرد می کنم ، مردم مانند این هستند: “داداش! این همان چیزی است که منتظر آن بوده ایم. ” آنها خیلی خوشحال هستند.

دوست داشته باش ، مرد! من همچنین دیدم که وقتی در منچستر بودید با میکز مانی پیوند برقرار کردید. من خودم که اهل شهر هستم ، از دیدن شما بچه ها باهم بسیار هیجان زده شدم. آیا چیزی با او در راه است؟

من به معنای واقعی کلمه برای ملاقات با او آماده ام! او اکنون در اسکس است. من چند آهنگ با او داشته ام و رابطه کاری خوبی با او برقرار کرده ام. هرچند با بسیاری از رپرها رابطه کاری خوبی برقرار کردم. پیش از این ، من کاملاً متمایز نبودم ، اما با رویکردی که در صحنه موسیقی داشتم بسیار بیشتر قیافه داشتم. اما اکنون ، این مرد همکاران من هستند. حتی شما! هر کسی که در این کار کار می کند اکنون همکار من است. ما در یک ساختمان کار می کنیم اما همه در طبقات مختلف هستند. بنابراین ما باید بیاییم و با هم کار کنیم.

مورد بعدی برای Potter Payper چیست؟

بدیهی است که تور برگزار می شود ، من چند تک آهنگ می آیم ، من یک پروژه سنگین از راه رسید ، من یک پروژه همکاری با یکی از هنرمندانم دارم و این ما را به یک تور آلبوم دیگر هدایت می کند. من فقط سعی می کنم انگلیس را بکشم ، داداش و از آنجا ، جهان صدف انسان است.

همچنین