مکعب یخی به تمسخر “SNL” برای کار با ترامپ

پاسخ می دهد / ice-cube “class =” ff-og-image-inserted “>

به دنبال همه انتقادهایی که Ice Cube به دلیل شرکت در کارزار انتخاب مجدد دونالد ترامپ دریافت کرده ، Saturday Night Live رپ را هدف گرفته است.

در سرما برداشت جدیدترین قسمت SNL ، جیم کری از جو بایدن پیش از روز انتخابات در آستانه انتخابات داستانی کاملاً ترسناک را روایت کرد. وی به دموکراتها هشدار داد که مانند بسیاری از انتخابات سال 2016 بسیار راضی نباشند و در یک زمان توسط لیل وین و آیس مکعب از وی دیدار می کنند. اخیراً لیل وین با ترامپ ملاقات کرد و “طرح پلاتین” پیشنهادی او را تأیید کرد ، در حالی که گفته می شود Cube پس از دستیابی به هر دو مبارزات ریاست جمهوری ، این طرح را تحت تأثیر قرار داد.

به تصویر کشیده شده توسط کنان تامپسون ، نسخه SNL مکعب یخی نشان داد که او برای اهداف مالیاتی به ترامپ رای می دهد. لیل وین ، به تصویر کشیده کریس رد ، می افزاید: “به علاوه ترامپ یک طرح جدید پلاتین دارد.” مکعب تامپسون ادامه داد: “درست است ، اگر یک رکورد پلاتینیوم بدست آوردید ، می توانید برنامه ریزی کنید که او با شما یک عکسبرداری انجام دهد.”

یخ مکعب پس از گرفتن طرحی از طرح ، پاسخی ساده به لحظه ارائه داد. کیوب در پاسخ به یک سری ایموجی هایی که با گریه می خندند ، در توییتر خود نوشت: در حالی که به نظر می رسد این موضوع را خنده دار می داند ، اما به نظر می رسد این ایده را که وی به هر دو طرف به دلیل مالیات رأی می دهد ، نگران می کند.

مکعب اکنون بارها روشن کرده است که “از ترامپ حمایت نمی کند” او با رئیس جمهور ملاقات نکرده است. در حقیقت ، وی حتی اظهار داشت که کشور تحت سلطه ترامپ “از هم می پاشد” و علاقه او این است که بخواهد با هر کسی که قدرت را دارد برای همکاری در بهبود زندگی افراد سیاه پوست همکاری کند. متأسفانه به نظر می رسد لیل وین سوار قطار MAGA است.

< div class = "related-articles">

همچنین