ارتباط Fivio Foreign با Polo G و Kenny Beats در آهنگ جدید “Bop It”

Fivio Foreign ممکن است دیوانه بعدی رقص ویروسی را آغاز کرده باشد.

در نیمه شب جمعه ، خواننده رپ بروکلین تک آهنگ “Bop It” ساخته کنی بیتز را با حضور Chicago MC Polo منتشر کرد. G. آهنگ به شدت از بازی صوتی Hasbro به همین نام الهام گرفته شده است ، زیرا با دستورات آشنا شروع می شود ، “bop it” ، “twist it” و “pull it”. در اینجا یک یادآوری کوچک برای کسانی که نمی توانند بازی را به یاد بیاورند:

در حمایت از انتشار ، Fivio Foreign یک آموزش رقص سریع را به سرپرستی TDott Woo برای تک آهنگ حذف کرد. خوشبختانه برای TikTokers ، دستورالعملها نسبتاً ساده هستند.

“Bop It” بیش از یک ماه پس از آنکه Fivio Foreign آهنگ “13 Going On 30” خود را اجرا کرد ، می آید.

گوش دهید به “Bop It” در زیر از طریق Spotify یا بیشتر در Apple Music بروید. Fivio همچنین موسیقی ویدیویی را برای این قطعه منتشر کرده است که می توانید از بالا بررسی کنید.

طبق گزارش ها ، رپر اکنون در حال کار بر روی B.I.B.L.E. (دستورالعمل های اساسی قبل از ترک زمین) ، که اولین انتشار کامل او از آوریل 800 قبل از میلاد است. وی هنوز تاریخ انتشار این پروژه را اعلام نکرده است.

“او امیدوارم که آلبوم شماره 1 داشته باشم. بعد می خواهم آلبوم شماره 1 داشته باشم. این همان چیزی است که من امیدوارم که” مصاحبه XXL دانشجوی سال اول 2020. “من به گرمی نیاز دارم. من موسیقی خود را در فیلم ها می خواهم. و بعد از آن ، می خواهم بتوانم در را باز كنم و بتوانم هنرمندان را بر تن كنم … احساس می كنم كه الان فرهنگ را تحت فشار قرار می دهم – تمرین بروکلین زیرا ما آن را به چهره همه نشان می دهیم. ما به آنها نشان می دهیم از كجا آمده ایم ، به آنها نشان می دهیم كه چگونه زندگی می كنیم و ویروسی می شویم. ما سرگرم می شویم ، می رقصیم ، این كار را برای بچه ها می كنیم. ویروسی می شویم. “