ASAP Ferg درام ASAP Mob را در “Big ASAP” f / Monica

< ASAP Ferg اصرار دارد که برخلاف آنچه اعضای دیگر ادعا کرده اند ، هنوز هم بخشی از ASAP Mob است.

خواننده رپ هارلم روز پنجشنبه با تک آهنگ مورد انتظار “Big ASAP” خود با حضور مونیکا بازگشت. فرگ این مسیر را طی مصاحبه ای با Hot 97’s Ebro Darden این هفته اعلام کرد ، پس از اینکه وی درباره وضعیت موجود در Mob تحت فشار قرار گرفت. اعضای خدمه ASAP Illz و ASAP Bari اخیراً ادعا کردند که فرگ دیگر بخشی از این مجموعه نیست. فرگ به ابرو گفت كه او به اوضاع پرداخته و همه چيز را در “Big ASAP” روشن خواهد كرد.

“این چیزی فوق العاده کوچک بود ، اما اگر بخواهم یک داستان کوتاه را کوتاه کنم … من آن را در آهنگی به نام” فرگ گفت: “ASAP بزرگ” که من در عرض یک هفته به پروژه اضافه می کنم. “شما می خواهید تمام جواب های مورد نظر را از آن آهنگ دریافت کنید.”

وی ادامه داد: “آنها دادند من تبلیغی من نمی توانم برای پرداخت. که A هنوز به نام من است ، که A هنوز هم بر روی من پاره پاره است. “

این آهنگ از ایلز یا باری عکس نمی گیرد ، اما به راحتی نشان می دهد که فرگ هنوز هم بخشی از آن است Mob: “این تبلیغات باعث می شود که شما را به عقب برگرداند / چگونه می خواهید یک رهبر ASAP را بیرون کنید / من پایم را روی گردن خود نگه می دارم تا گردن آنها تمام شود.”

اکنون می توانید “Big ASAP” را از طریق Apple Music یا از طریق Spotify در زیر پخش جریانی کنید.

این آهنگ یک هفته پس از تحویل Floor Seats II توسط Ferg ارائه می شود که شامل حضورهای لیل وین ، تایگا ، نیکی میناژ و موارد دیگر بود. همچنین انتظار می رود رپر آهنگ “دنیس رودمن” خود را در جیمی کیمل لایو اجرا کند! این جمعه.