کارمند 2 باشگاه وابسته به Chainz در آتلانتا شات و در پی اختلاف ادعایی

کشته شد

تیراندازی مهلکی در Atlanta Members Only Lounge رخ داد ، که به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین رپر 2 Chainz و یک کارآفرین محلی راه اندازی شد.

Atlanta Journal-Constitution گزارش می دهد كه یكی از كارمندان اتاق فقط اعضای در بلوار رالف مك گیل در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه مورد اصابت گلوله قرار گرفت. مأموران حدود ساعت 2 بامداد به وقت محلی به محل حادثه فراخوانده شدند و هنگامی که آنها رسیدند مردی را که در این کلوپ کار می کرد کشف کردند از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت. پلیس آتلانتا تأیید کرد که این کارمند اندکی پس از انتقال به بیمارستان Grady Memorial درگذشت.

افسر معاینه پزشکی شهرستان فولتون تایید کرده است که این مرد از آن زمان به عنوان Caleb Culbreath 27 ساله شناسایی شده است.

“اوری در بیانیه ای گفت:” تحقیقات مقدماتی نشان داد كه در مورد هزینه های پذیرش در كلاب شبانه اختلاف ایجاد شد و قربانی مورد اصابت گلوله قرار گرفت. “کیشا لنس باتومس” ، شهردار آتلانتا گفت: “کارآگاهان در حال تعیین شرایط پیرامون این حادثه هستند.”

“ما تشخیص می دهیم كه این یك مشكل است. … در حال حاضر ، چشم ما به جرم و جنایت در آتلانتا است.”

تحقیقات درباره تیراندازی ادامه دارد.

آخرین بار این باشگاه افتتاح شد مارس و یک سرمایه گذاری مشترک بین 2 Chainz و کارآفرین میشل “اسنوپ” دیلارد است که در اصل قبل از کار گسترده در مرکز شهر آتلانتا از نشویل آمده بود. اعضا فقط خود را به عنوان “سالن VIP اختصاصی آتلانتا برای افراد جامعه و متخصصان نخبه شهر” درج می کنند. دیلارد سال گذشته در مصاحبه ای با صدای آتلانتا گفت که او در ابتدا درخواست راه اندازی سالن استراحت در آتلانتا را داده اما درخواست او را رد کرده و بعداً به 2 Chainz معرفی شده است زیرا وی دارای یک ملک ایده آل در این نزدیکی بود.