رئیس جمهور دریم ویل به انتقادات كانیه پوما واکنش نشان داد: “كول در سر خود اجاره آزاد”

< div class = "Article__copy clearfix">

کانیه وست خود را “رئیس جدید آدیداس” معرفی کرده است.

این سرگرم کننده 43 ساله جمعه ، درست یک روز پس از آن ، این ادعا را از طریق توییتر مطرح کرد. وی به دلیل ارسال شماره تلفن روزنامه نگار به طور موقت از سیستم عامل منع شد. شما به پیروان خود گفت که او آدیداس را که از سال 2013 با آن کار کرده است و پوما را “دوباره با هم” می آورد. به همین ترتیب ، وی قصد داشت روابط خود را با جی ز بازگرداند.

سپس كانی با انتقاد شدید از پوما برای طرح های “آشغال زباله” ، اما به همه اطمینان داد كه “همه چیز را خوب خواهد كرد”. < او نوشت: "من سر آدیداس هستم ... من آدیداس و پوما را به هم برمی گردانم و من و جی را به هم برمی گردانم." "... همه طرح های pumas به طرز شرم آوری زباله هستند ، اما من شخصاً puma و adidas را طراحی می كنم و همه چیز را خوب می كنم." عکسبرداری از J. Cole که در اوایل سال جاری با Puma قرارداد امضا کرد. "حمد" در اینستاگرام BRKicks نوشت: "کول که در سرش زندگی می کند در این مرحله رایگان اجاره می کند." / p>

Instagram

همچنین لازم به ذکر است که جی در چند سال گذشته با پوما کار کرده و در راه اندازی مجدد نقش زیادی داشته است. بخش بسکتبال این برند.

انتقاد کانیه از پوما فقط چند روز پس از او به توییتر آمد و خواستار عذرخواهی از کول و دریک شد.

مولتی فینات دلیل ضروری عذرخواهی را مشخص نکرد ، اما بعداً این توییت را حذف کرد و پیشنهاد داد که او ، کول و دریک دور هم جمع شوند زیرا “وقت آزاد شدن است.” كانیه در حال اشاره به انتقادات اخیر خود از صنعت موسیقی بود كه وی آن را “كشتی برده امروزی” توصیف كرد.