دریک ظاهراً از Boosie Badazz فراخواندن Kanye West

را تأیید می کند -carpet “class =” ff-og-image-inserted “>

هفته گذشته كاني وست توييت زيادي كرد ، و تمركز زيادي بر اين شركت داشت كه مي خواست كنترل ضبط هاي اصلي خود را بدست آورد و همچنين در مورد ساختار عجيب اقتصادي صنعت موسیقی هرکسی که چنین اتفاقی را از دست داده احتمالاً می تواند با پیمایش به پایین این برچسب ، خیلی سریع خود را جلب کند.

با این موضوع (نوعی) ، ما پیامی را متمرکز خواهیم کرد که پس از آنکه کانیه حداقل چند بار در حالی که در مورد مسائل مربوط به قرارداد خود صحبت می کرده است ، توسط Boosie Badazz به سمت West ارسال شده است.

در حالی که او (نگاه کنید به: کانیه) حداقل یک توئیت از روز دوشنبه را حذف کرد که در آن درخواست شده بود “عذرخواهی علنی جی کول و دریک بلافاصله با شروع” ، او هنوز هم یکی دارد که در آن می گوید هدف این است که معاملات موسیقی موجود / آینده را به استثنای معاملات Drizzy بازسازی کنید. ما می توانیم حدس بزنیم كه كانیه شوخی می كند زیرا ما متأسفانه متوجه بخشی شدیم كه وی در آن گفت: “فقط كودك كردن”. موارد زیر را برای دفاع Drake تایپ و ارسال کرد:

یک روز پیش ، XXL اظهار داشت که Drake هنوز پاسخی نداده است (در واقع ، این یک موضوع در طول هفته بود) ، اما به نظر می رسد که همه چیز فقط تغییر کرده است کمی در 24 ساعت گذشته حداقل می توان نتیجه گرفت که او از نظرات وست (یا حداقل اینکه چیزی در مورد او گفته شده) آگاه است زیرا او از آکادمیک در مورد توییت بوسی “خوشش آمده” است.

در نظر بگیرید که راه طولانی برای گفتن دریک از احساسات بوسی در مورد موضوع “خوشش آمد”. آنچه را که می خواهید بخوانید. همچنین گرفتار شده اید: