2 Chainz به عنوان بخشی از چالش “Feed Your City”

در آتلانتا مواد غذایی رایگان ارائه می دهد pg_1 / zazzc9lbcbsxedacr1oe / 2-chainz-feed-your-city “class =” ff-og-image-inserted “>

روز شنبه ، 2 Chainz در “Feed Your City Challenge” شرکت کرد که آتلانتا را به عنوان هشتمین ایستگاه تور سراسری انتخاب کرده بود. با همین نام. چالش بشردوستانه توسط بازیکن سابق NBA ، ریکی دیویس و مجریان موسیقی آغاز شد. تونی دراپر به عنوان بخشی از تلاش برای تهیه مواد غذایی و تجهیزات حفاظت شخصی به جوامع کم مصرف در طی همه گیر شدن بیماری. رسانه محلی WSB-TV گزارش داد كه رویداد روز شنبه برای 4500 نفری كه در آنجا حضور داشتند لوازم مورد نیاز خود را تهیه كرد.

همانطور كه ​​می دانید ، 2 Chainz (به نام واقعی Tauheed Epps) ، در كولج پارک بزرگ شد ، جورجیا ، که حدود 10-15 دقیقه خارج از آتلانتا اقامت دارد. به عنوان بخشی از این رویداد ، وی با رسانه ها در مورد دلیل حضور خود در آنجا صحبت کرد.

“چیزهای زیادی در جهان در جریان است ، اما برای افرادی مثل خودم که یک سکو دارند بازپرداخت آنها در یک سطح صفر است” مهم است. “این یک زمان سخت برای کل جهان است ، نه فقط برای شهر آتلانتا. اما من فقط از پلتفرم خود برای راهنمایی به عنوان مثال استفاده می كنم. “

حاضران همچنین این فرصت را داشتند كه ثبت نام رای دهندگان را به پایان برسانند و در مورد اهمیت سرشماری آمریكا پر كنند.

“این بسیار مهم است که هر شخص مورد شمارش قرار گیرد تا بتوانیم بودجه مناسبی را در جامعه بدست آوریم. این چیز دیگری است که من سعی می کنم مردم را نیز در اینجا درک کنند ،” 2 Chainz اضافه کرد.

رویدادهای قبلی “Feed Your Challenge” شامل حضورهای Pusha T (در نورفولک ، ویرجینیا) ، Trey Songz (در پترزبورگ ، ویرجینیا) و Jhene Aiko (در لس آنجلس) در میان دیگران بود.