Drake با ادای احترام به شرکت وابسته صدای OVO صدا ، Dolla Bill

= “ff-og-image-inserted”>

دریک و برخی از نزدیکترین همکاران او در صدای OVO ادای احترام به Dolla Bill ، یکی از اعضای سابق OVO را دارند که اخیراً به دلایل نامشخصی درگذشت.

“دریک” در کنار یک عکس قدیمی از عکس نوشت: “سالها شما را می شناختم و از روز اول با لبخند و کلمات مثبت برای من آمدید و اولویت اصلی شما همیشه خانواده و بچه ها بود.” دو تا از آنها با هم “برادر عزیز شما RIP DOLLA BILL را از دست خواهید داد.” او در یک استوری اینستاگرام تصویری از دولا بیل و پسرش را در حال ژست گرفتن با یک زنجیره OVO به اشتراک گذاشت. او نوشت: “دلم برایت تنگ خواهد شد برادر”. “وفاداری شما بی نظیر است. من هرگز نمی توانم به شما جبران کنم که وقتی هیچ کس دیگری به من راه نجات ندادید. من آن را برداشتم و نان کافی داشتم تا فرصت را ببینم تا دریز را ببینم. من خیلی بدهکار شما هستم. پسرت پسر من است! ! من متنفرم که نمی توانیم با هم پیر شویم. من می توانم روزها بنویسم اما شما می دانید چه می گویم. دوستت دارم داداش. ”

باکا ، که در غیر این صورت به آن Baka Not Nice گفته می شود ، نیز ادای احترامی کوتاه به Dolla Bill پرداخت. او در کل توضیحات نوشت: “دوستت دارم برادر nlongtalking راحت ببینمت وقتی به آنجا می آیم”.

شرکت طراحی گرافیک Dolla Bill Dreamwork در طول سالها در موارد مختلف با Drake و OVO کار کرده است.