آندره 3000 می گوید اگر نه برای غریبه با تلفن همراه اولیه “چمدان”

“ممکن است به عنوان کودکی مرده باشد”

جهان تقریباً آندره بنیامین جوانی را از دست داد قبل از اینکه فرصت پیدا کند با شعرهای فرازمینی خود آن را برکت دهد.

همانطور که توسط HipHopDX اشاره شد ، آندره 3000 به خاطر آورد كه در كودكی در كتاب كتاب «آخرین آهنگ» روزنامه نگار مایك آیرز ، در یک حادثه رانندگی تقریباً مرگبار درگیر شده است.

“هنگامی که من جوانتر بودم ، من و دوستم در یک تصادف رانندگی تصادف کردیم. ما با مادر دوستم سوار ماشین بودیم ، اما ما بسیار جوان بودیم ، ما نمی دانستیم چه اتفاقی افتاد تا اینکه در بیدار شدیم آندره گفت ، بیمارستان. من نمی دانستم. من بچه بودم.

“خوشبختانه ، ما در این خیابان در آتلانتا بودیم و این یک خیابان غیر شلوغ بود. و خوشبختانه این مردی که پول داشت از آنجا عبور کرد – و او یکی از اولین تلفن های همراه کار را داشت. مثل این بود که چمدان. و او توانست با یک آمبولانس تماس بگیرد “، رپ ادامه می دهد. “اگر آن تلفن همراه را نداشتیم ، می توانستیم یک دقیقه آنجا باشیم – و ممکن است مرده باشیم. چه کسی می داند. من نمی دانم که این یک تجربه نزدیک به مرگ است. اما من قطعاً خوش شانس بودم.” < / p>

هدف آندره 3000 از بیان داستان این نبود که به هواداران نشان دهد که چقدر از داشتن او در زندگی خود خوشبخت هستند. او در واقع سعی داشت توضیح دهد که آهنگ پرنس “گاهی اوقات در آوریل برف می بارد” برای او چقدر معنی دارد. از نظر او ، آهنگ سرعت تغییر اوضاع را مشخص می کند. برای 3 پشته ، “گاهی اوقات در آوریل برف می بارد” به تجربه نزدیک به مرگ او و مرگ ناپدری و مادرش پیوند می خورد. در نتیجه ، او می خواهد وقتی زمان ترک زمین است ، آن را در بستر مرگ او بازی کنند.

“او گفت ،” هنگامی که من جوانتر بودم ، “بعضی اوقات در ماه آوریل برف می بارد” را از پرینس می شنیدم. این آهنگ همیشه آهنگی بود که خلاصه می شود. “معمولاً ، وقتی کسی می میرد ، مگر اینکه در اثر پیری یا بیماری بمیرد – این به طرز عجیبی اتفاق می افتد. هر دو پدر و مادر من از بین رفته اند و هر دو زود فوت کرده اند. وقتی که حداقل انتظار نداشتم ، کاملاً از آب گذشته است.”