دونالد گلاور در 2 فصل بعدی “آتلانتا”: “فقط سوپرانوهایی که می توانند ما را لمس کنند”

در یک حضور نادر در روز جمعه در توییتر ، دونالد گلاور رپرهای مورد علاقه خود را همین حالا لیست کرد و سوم و چهارم با تأخیر را اذیت کرد فصول آتلانتا.

گلاور در توییتر ظاهر شد و فاش کرد که کمپین تبلیغاتی Get Your Booty to the Polls توسط آلوم آنلا آنجلا بارنز گومس ایجاد شده است و در ابتدا از او خواسته است که روی آن رپ بزند. او سپس از این فرصت استفاده کرد و به طرز گسترده ای به آتلانتا طعنه زد و فصل سوم و چهارم تلویزیون را با یکی از محبوب ترین سریال های تاریخ مقایسه کرد.

“while I’m here: Atlanta s3 + s4 are او قرار است یکی از بهترین تلویزیون های ساخته شده در تاریخ باشد “. “سوپرانوها فقط کسانی هستند که می توانند ما را لمس کنند.”

این اولین بار نیست که گلاور سریال برنده امی خود را با نمایش تحسین شده دیگری مقایسه می کند ، چرا که او پیش از این اشاره به الهام گرفتن از Twin Peaks دیوید لینچ داشت. فصل اول پخش شد. وی در سال 2016 اظهار داشت: “من همیشه می خواستم Twin Peaks را با رپرها بسازم.” / فصل

فصل سوم و چهارم آتلانتا به دلیل نگرانی های مربوط به ویروس کرونا در اوایل سال جاری به عقب رانده شد. برنامه فعلی شروع فیلمبرداری فصل 3 در اوایل سال 2021 است ، برای اولین بار در اواخر سال برنامه ریزی می شود. انتظار می رود که فصل 3 و 4 پشت سر هم شلیک شود ، همانطور که هدف قبل از COVID-19 این هدف قرار گرفت.