50 سنت ترول را با به اشتراک گذاشتن الگوهای رفتاری پیشنهاد می کند که اگر

را از دست بدهد ، به زندان می رود yqfmhwohcqyuvtytkfrn / 50-trolling-hilbijart “class =” ff-og-image-inserted “>

انتخابات ریاست جمهوری بسیار کشیده و اعصاب خردکن بدون ترول 50 دونالد ترامپ کامل نخواهد شد.

در طول هفته ، Fif رئیس جمهور نشسته را مسخره کرده است ، با آخرین ضربه های رپ شامل توییت یک جلد عکس مجله Time ، با عنوان “Time To Go” ، در کنار عکس ترامپ ، نوشته شده است.

در اینستاگرام ، 50 همچنین عکسی از یک ترامپ کچل را با یک لباس نارنجی ارسال کرد ، جایی که به نظر می رسد سالها در زندان سخت تر شده باشد.

50 سنت روز پنجشنبه نیز با ابراز توئیت با ابراز تمایل مشابه “مردی که می خواهند ترامپ کنند کثیف ، او به زندان می رود. شما هرگز یک رئیس جمهور را گله می کنید که می گویند شمارش آرا LOL SMH “، همراه با یک الگوی رفتاری که نشان می داد مجسمه آزادی از ماسک صورت یک تیرکمان بچه گانه بیرون می زند تا ترامپ را از آمریکا بیرون کند

ادعاهای رپر مبنی بر اینکه ترامپ می تواند به زندان برود ممکن است از نیویورک تایمز ناشی شود ، که روز سه شنبه نوشت:

“با این حال ، به ندرت دور از افکار آقای ترامپ ، احتمال شکست است – و عواقب احتمالی اخراج از کاخ سفید. در لحظات محافظت نشده ، آقای ترامپ هفته ها به مشاوران گفته است كه انتظار دارد در صورت از دست دادن ، با رسیدگی شدید به دادستان روبرو شود. وی نه تنها در مورد تحقیقات موجود در نیویورک ، بلکه به احتمال بالقوه برای کاوشگرهای جدید فدرال نیز نگران است ، به گفته افرادی که با او صحبت کرده اند. ” ترامپ پس از اینکه بایدن برنامه مالیاتی خود را فاش کرد. با این حال ، چند روز بعد ، سابق Fif ، چلسی هندلر ، رکورد خود را مشخص کرد و به جیمی فالون گفت که “او باید به او یادآوری کند که او یک فرد سیاه پوست است ، بنابراین او نمی تواند به دونالد ترامپ رأی دهد” ، در نهایت لحن خواننده رپ را تغییر داد.

انتخابات ریاست جمهوری هنوز برای فراخوانی بسیار نزدیک است. از زمان این گزارش ، بایدن در جورجیا و پنسیلوانیا – دو ایالت میدان جنگ که دیروز ترامپ در آن پیش بود ، با اختلاف کمی اختلاف را در دست دارد. بایدن هنوز در نوادا پیشرو است ، در حالی که ترامپ در کارولینای شمالی و آلاسکا پیشرو است.

همچنین

< / div>