دمی لواتو در آهنگ جدید “Still Have Me” از Max Ehrich تقسیم شده است

دمی لواتو در آهنگ جدید غافلگیرکننده” Still Have Me “به جدایی شایعه خود با Max Ehrich پرداخته است

خواننده این آهنگ را در توییتر رها کرد به گزارش رادیو ، تنها چند روز پس از انتشار خبر جدایی آنها ، و پس از آنكه اریش جدا شد كه این دو رسماً در داستانهای اینستاگرامی خود جدا شده اند ، انكار كرد.

ظاهراً Lovato چند وقت پیش متن ترانه ها را با دوستانش نوشت اما آنها را اصلاح كرد انعکاس جدایی او TMZ می گوید تیمش از انتشار این آهنگ بی اطلاع بودند ، که گویا آنها را برای گرفتن آهنگ روی سکوها درگیر کرده است.

سه شنبه شب ، قبل از ورود “هنوز مرا داشته باش” ، خواننده در توئیت خود نوشت ، “موسیقی همیشه برای من وجود دارد … آهنگ در صبح.”

به گفته رسانه ، Ehrich به داستان های IG خود رفت و گفت: “تا این لحظه ما با تلفن صحبت نکرده ایم … ما حتی رسماً به چیزی به یکدیگر ختم نکرده ایم. ” گفته می شود “من در زمان واقعی با شما اینجا هستم. من عاشق دیمیتریا هستم و فقط می خواهم که او سالم و ایمن باشد. “

Ehrich گفت که هنگام جدایی از فیلمبرداری در محل فیلمبرداری ، از جدایی آنها از طریق تابلوها اطلاع پیدا کرده است. اما همانطور که تیم لواتو به آن گفت ، هر دو صحبت کردند و او به او گفت که کار آنها تمام شده است و قرار است در رسانه ها منتشر شود. ادعا می شود که اریش به سراغ مدیر اسکوتر براون خواننده سایه افکنده است ، که ادعا می شود اریچ قصد دارد وی را ساکت کند.

چندین منبع به مردم ادعا کردند که لوواتو و ایریچ اخیراً “درگیری” داشته اند. ” یک منبع گفت: دمی وقتی فهمید که اهداف ماکس واقعی نبوده است.

بر اساس گزارشات ، خواننده سو singer ظن هایی داشت که “اهریچ” سعی دارد با استفاده از نام خود را در پشت سرش به کار خود ادامه دهد “. منبع. لواتو نامزدی آنها را قطع کرد و “کار خوبی است.” این خودی اضافه کرد که “[جدایی] چیز خوبی است. … برای دمی سخت بود که بپرسد وقتی صحبت از ماکس شد اشتباه کرده است.”

این دو ابتدا رابطه خود را در ماه مارس و بعداً فاش کردند در ماه ژوئیه نامزد شد. قبل از انتشار “Still Have Me” ، Lovato اوایل این ماه آهنگ “Ok Not to Be Ok” را به اشتراک گذاشت. “Still Have Me” را در بالا گوش دهید.

88801 1000110888 آهنگ جدید و غافلگیرکننده دمی لواتو “Still Have Me” به جدایی او با نامزد سابق ماکس اهریچ می پردازد. این زوج سابق در ماه جولای نامزد شدند.