6ix9ine در همان روز به عنوان “Tattle Tales” آلبوم Lil Durk رها نمی کند

عکس العمل نشان می دهد / ozve8ehppzod5swzmsry / 69-durk “class =” ff-og-image-inserted “>

اختلاف بین 6ix9ine و لیل دورک همچنان به شدت بالا می رود ، زیرا ظاهراً خواننده رپ مو رنگین کمانی به استوری اینستاگرام خود می رود تا دورک را یک بار دیگر ترول کنید.

در پست IG Story که اکنون حذف شده است ، 69 تصویر از Durk به اشتراک گذاشته شده است که می نویسد ، “به خاطر بسپار این احمق گفت که او همه دود را می خواهد” و “Lil Durk گفته می شود امروز آلبوم را رها نمی کند.” ” 6ix9ine همچنین به پسر عموی دورک ، OTF Nunu یا نوسکی که در سال 2014 در شیکاگو کشته شد:” دود را به بسته نودکی # نوسکی بسپارید. ” به نظر می رسد که ممکن است 6ix9ine نام نوسکی را غلط املایی نوشته باشد.

آلبومی که 6ix9ine به آن اشاره می کند ، انتشار قریب الوقوع دورک ، “The Voice” است که طبق گفته iTunes ، در واقع یک تک است و یک پروژه نیست. به نظر می رسد که دورک هرگز به صراحت آن را آلبوم نمی نامید ، اما پیوسته آن را در توییتر و IG تبلیغ کرده است – و ممکن است او ابتدا “The Voice” را برای ترول 6ix9ine پس از اعلام کرد انتشار آلبوم خود تاریخ در شیکاگو. همچنین می تواند بسیار خوب باشد که دورک عمداً درباره جزئیات مربوط به “The Voice” مبهم بود.

با این وجود ، مردم با “The Voice” به نوعی پروژه ای می دویدند – و با این واقعیت که قرار است در 4 سپتامبر ، همان روزی که 6ix9ine آلبوم Tattle Tales خود را منتشر می کند ، سقوط کند. صرف نظر از اینکه دورک آهنگ یا آلبومی را به اشتراک می گذارد ، تکاشی از آن به عنوان فرصتی برای طعمه زدن به دورک استفاده کرد ، خصوصاً در مورد مرگ نوسکی.

این دو خواننده رپ از زمان اعلام افسانه های تاتل در شیکاگو به عقب و جلو رفته اند. در همان بازدید – که پس از ورود کورک دورک با Drake ، “بخندید حالا گریه کنید بعدا” در اواسط ماه اوت – 6ix9ine اطمینان حاصل کرد که از محل تیراندازی مرگبار Nuski دیدن کنید. البته ، آیه دورک در مورد “حالا بخند بعداً گریه کن” اتفاقاً شامل یک سطر در مورد آدم گیرها می شود ، که بسیاری فکر می کردند شلیک به 6ix9ine :” من در سنگر هستم ، آرام باش / آیا شما نمی توانید آن پسر بچه را در باشگاه بازی کنید؟ “چون ما به موش گوش نمی دهیم.”

سپس ، آخر هفته گذشته ، در طی یک جلسه IG Live ، دورک ادعا کرد که شخصی از اردوگاه 6ix9ine پیشنهاد پرداخت پول به رپر شیکاگو را 3 میلیون دلار اگر مرتباً 6ix9ine را کنترل می کرد. در حالی که دورک می گوید با توجه به گذشت روزها ، او این پیشنهاد را رد كرد ، به نظر می رسد دورك در رسانه های اجتماعی 6ix9ine را با ضربان های بیشتری روبرو كرده و به بودن در سنگرها یا حضور در خیابان ها به جای جعلی بودن یا موش صحرایی اشاره كرده است – و پیشنهاد 3 میلیون دلاری.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">