کریس راک می گوید رپرهای جدید امروز مانند کندریک لامار

تجربه ایجاد نمی کنند

مشابه به دیو چاپل یا سدریک سرگرم کننده ، کار کمدی کریس راک با عشق او به هیپ هاپ کاملاً گره خورده است. در واقع ، این کمدین صدای خود را به دو آلبوم Rather Ross “Rather You Than Me” و آخرین آلبوم Busta Rhymes ، Exhibition Level Event 2: The Wrath of God ، وام داد. با وجود این عشق عمیق به این ژانر ، موسیقی راک توسط برخی از موسیقی های ایجاد شده توسط بازی های جدید بیشتر تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

در طی حضور اخیر در Desus & Mero در SHOWTIME ، راک اذعان می کند که با YoungBoy هرگز دوباره شکسته نیست آشنایی ندارد حتی اگر بزرگترین هنرمند YouTube باشد. راک توضیح می دهد که کمبود هیپ هاپ فعلی او کم است زیرا او به “هنرمندان آلبوم” علاقه مند است.

“چه کسی هنرمندان جدید آلبوم است ، می دانید منظور من چیست؟ مانند ، من DaBaby را دوست دارم ، اما آیا آنجا وجود دارد؟” آلبوم DaBaby؟ ” راک 13 دقیقه به مصاحبه گفت. “بسیاری از بچه ها مشغول انداختن تک آهنگ های داغ هستند ، که بسیار دوست داشتنی است. اما من دوست دارم … یک تجربه کامل که می توانم از آن استفاده کنم.”

“هنگامی که آلبوم باید باشد ،” یک سفر موسیقی “ادامه می دهد. “فراز و نشیب ها ، تک آهنگ های عجیب و غریب که می شناسید – آهنگ آلبوم عجیب و غریب که می دانید هرگز تک آهنگ نیست ، اما آن را دوست دارید.” راک در ادامه توضیح داد که هنرمندانی مانند کندریک لامار و جی کول هنرمندانی هستند که به اعتقاد او آلبوم های بزرگی خلق می کنند.

“کندریک حقیقت است”. “این همان چیزی است که من برای آن شرورانه هستم.”

حضور کامل کریس راک را در Desus & Mero در بالا مشاهده کنید.