کریس بوش با دیزی براون در مراسم ادای احترام کوبه “من همه را می خواهم” همکاری می کند

jivlwfwjpho9rxihbm49 / deezie-brown-chris-bosh-i-want-it-all-cover “class =” ff-og-image-inserted “>

کریس بوش از زمان بازنشستگی در NBA روی استعدادهای تولید موسیقی خود کار می کند. اکنون او اولین آهنگ خود را با نام “I Want It All” با هنرمند آینده دار دیزی براون منتشر کرده است. این مسیر ادای احترام به کوبه برایانت است.

بوش به دلیل تکرار لخته های خون در سال 2016 مجبور به بازنشستگی شد. وقتی این اتفاق افتاد ، او ابتدا با یادگیری گیتار وقت خود را با موسیقی پر كرد. سپس او یاد گرفت که چگونه خودش موسیقی و چه با راهنمایی مربیان موسیقی تولید کند.

“او در هر کاری که انجام می دهید خودآموزی وجود دارد.” “شما باید خودتان رقم بزنید. شما باید کار را انجام دهید و به اندازه کافی کنجکاو باشید. من مربیان زیادی هم دارم. من در مورد دوستی با بعضی از بچه ها مثل ریکو لاو بسیار پرخاشگر بوده ام که از طریق مکالمه به من کمک زیادی کرده و به من اجازه می دهد با او کار کنم. دوست من Max Frost و S1 وجود دارد که باید در یکی از کنفرانس های او ملاقات کنم. همچنین آشر ، میگل ، و چایلش گامبینو. فقط در اطراف آنها هستید ، خیلی چیزها را انتخاب می کنید. “

بوش همچنین در مورد کار با براون بحث کرد. “این یکی از موارد گریزناپذیر در مورد تولید موسیقی بود. شما باید رابطه برقرار کنید ، “وقتی او از او پرسید که چگونه با براون ارتباط برقرار می کنی.

بوش ادامه داد ،” شما باید یک صدا ، سبک و همه این موارد را بسازید ، و همچنین باید داشته باشید آن شخص دیگر ، مانند شریک جرم است. دکتر دره اسنوپ و امینم داشت. تهیه کننده مورد علاقه شما همیشه آن هنرمندی را داشت که با او کار می کردند. من به موسیقی دیزی گوش دادم و خیلی دوستش داشتم. من به او ضربه زدم و مثل او شدم ، ای مرد ، من می دانم که این دیوانه است ، من می دانم که این به نظر عجیب می رسد ، اما من تولید موسیقی کرده ام. ما چند بار آویزان شدیم و دو سال از آن گذشته است و ما فقط در حال ساخت و ساخت آهنگ هستیم. “

” I Want It All “را در بالا گوش دهید.