تجلیل از خالقان Latinx Everyday

Latinx Heritage Month 2020 ممکن است تازه باشد پیچیده شده است ، اما فرهنگ باید در تمام طول سال جشن گرفته شود. این چیزی است که Spotify مدتی است در حال ساخت آن است. آنها ¡Viva Latino! لیست پخش بیش از 10 میلیون دنبال کننده دارد و لیست پخش Baila Reggaeton در ماه مه گذشته به همان نقطه عطف رسیده است. اسپاتیفای با نگاه به سلطه بر اکوسیستم صوتی لاتین ، افتخار خود را نسبت به اختصاص املاک و مستغلات اصلی در بستر دیجیتال خود برای تقویت صدای متنوع Latinx اعم از آینده و مستقر دارد.

به عنوان مثال لیست پخش Orgullo Afro-Latino را در نظر بگیرید ، که چندین سال پیش برای جلب توجه صداهای Black Latinx در سراسر یک جامعه متنوع ایجاد شده است. لیست پخش Orgullo Afro-Latino جدا از این که همیشه در کانون لاتین Spotify زندگی می کند و مرکز تاریخ سیاه اکنون است ، همچنین در مرکز Latinx Heritage Month که حول مفهوم Lo Nuestro es Arte (آنچه ماست هنر است) برجسته بود. Spotify به عنوان یک شریک طولانی مدت ، اهمیت برجسته سازی هنرمندان Latinx را از همه اقشار و تهیه مرحله مجازی برای آنها می داند که بتوانند استعدادها و کمک های خود را به نمایش بگذارند.

اسپاتیفای علاوه بر راه اندازی یک سری مشارکت ها – که از سوپراستارهای بین قاره ای مانند Bad Bunny گرفته تا معاصران در حال ظهوری مانند Cazzu در حال گسترش است – ابتکارات موسیقی مانند برنامه RADAR را برای هنرمندان نوظهور لاتین در سراسر ایالات متحده و پورتوریکو اجرا کرده است. پلت فرم پخش صوتی همچنین یک تیم چندفرهنگی را برای حضور در بازار پادکست های لاتین ایالات متحده به دقت سرپرستی کرده است. این تیم پر جنب و جوش Spotify بر روی تسهیل توسعه پادکست برای جامعه Latinx ایالات متحده با همکاری مستقیم با سازندگان Latinx متمرکز شده است.

با هدف تبدیل شدن به شماره 1 جریان صوتی و مقصد رسانه ای برای سازندگان و شنوندگان ، Spotify تعدادی نمایش اصلی و منحصر به فرد بین المللی برای مخاطبان Latinx ارائه داده است. فقط در سال 2020 بیش از چند مورد برجسته وجود دارد ، مانند “ساخته شده در مدلین” در کلمبیا از J Balvin ، “کافه دا منهو” در برزیل ، “Fausto & Se Regalan Dudas” در مکزیک و “بهترین اسرار مخفی با Lele Pons” در ایالات متحده علاوه بر این ، اقتباس ها در مخاطبان Latinx نیز موفقیت آمیز بوده است ، از جمله “Sonia” ، که بر اساس نمایش محبوب Gimlet “Sandra” ساخته شده است.

برنامه های Spotify برای گسترش و تقویت دنیای موسیقی لاتین در گروه معمولی و اغلب بیش از حد کلی “شهری” متوقف نمی شود. این یک تمرکز محلی Latinx و یک پورتال بی نظیر با Latinx با لیست های پخش مانند “Mixto” ، “Fuego” و “Vibras” را به منصه ظهور می رساند تا در برهم زدن وضعیت موجود در مورد صدای صوتی لاتین ، و همچنین سندیکا منطقه لیست پخش مکزیک کمک کند. نمایانگر مجموعه گسترده ای از زیر ژانرهای مکزیکی مانند کریدوس و باند.

در جشن طیف گسترده ای از فرهنگ ، موسیقی و خالقان Latinx که Spotify همچنان از آنها پشتیبانی می کند ، ما می خواستیم نگاهی بیندازیم فقط به برخی از نکات برجسته از چتر گسترده لاتین Spotify. از پادکست ها گرفته تا ترانه سرایان – اعم از داخلی و بین المللی – در اینجا چند لیست پخش Latinx و موضوعات برجسته شده در مرکز میراث ماههای Latinx وجود دارد که باید در رادار شما باقی بمانند.

SOUNDS OF LATINX

اختصاص داده شده به پل زدن آوازهای قدیمی و محبوب ترین آهنگ های امروزی ، Sounds of LatinX کاملاً برای فرهنگ تکرار می شود ، هم اکنون و هم اکنون. در لیست پخش LatinX Forever – به عنوان مثال – رپرهایی مانند اواخر Big Pun شنوندگان را به سمت نوستالژی نیویورک سوق می دهد ، در حالی که “Gasolina” بابا یانکی موفقیت پیشگامانه رگیون رادیو و MIA « بانی بد» با نمایش دریک به عنوان نمونه ای درخشان از تکامل ژانر در دهه گذشته است. صداهای LatinX همچنین مجموعه ای از لیست های پخش با ذهنیت گسترده را در خود جای داده است: Vibras ، Mixto ، Fuego و fem.

FUTURE OF LATIN

مرکب از لاتین لیست های پخش Pop Rising ، Regional مکزیک Rising ، Urbano Rising ، LatinX Indie Rising و Tropical Rising ، آینده لاتین دامنه ای گسترده از صدای فردا در موسیقی لاتین است. خواننده آمریکایی شیلیایی پالوما مامی برای افرادی که در رگتون ، تله و R&B اسپانیایی زبان حضور دارند تکرار می کند ، در حالی که نورا گونزالس به حوزه مردسالار منطقه مکزیک می پردازد ، و خواننده و ترانه سرا متولد شیکاگو تاتیانا هزل در مدار مستقل Latinx قرار می گیرند. اگر این هنرمندان شاخصی برای آینده باشند ، مشخص است که زنان همچنان به صعود به قطب توتم ادامه می دهند.

PODCASTS WE LOVE

در مأموریت تصاحب دنیای Latinx پادکست ، پادکست های Spotify که ما آنها را دوست داریم قصد دارد شیوه های مختلف خالقان Latinx را به نمایش بگذارد. و منتقدان از فضای دیجیتال برای برخی گفتمانهای بسیار ضروری استفاده می کنند. برنامه های برجسته Podcasts We Love که شامل انبوهی از نمایش های فعلی پادکست می شوند ، شامل با Netflix (با هدف تجلیل از تجربه های چند وجهی Latinx ایالات متحده) که به تازگی راه اندازی شده اند. کیف لادیز (نگاهی بی نظیر و بی تکلف به آنچه در جوامع امروزی Latinx تأثیرگذار است و توسط دو کارآفرین دومینیکن برانکس ، Estephanie & Lina ، هدایت می شوند) ؛ و عشق کالیفرنیایی (نگاهی صمیمی به شهر فرشتگان از طریق لنز Latinx ، میزبان نویسنده و نویسنده نیویورک تایمز ، والتر تامپسون-هرناندز).

جشن لاتینکس SONGWRITERS

با تأیید جادوگران بازی سازی که اغلب فراموش شده اند ، LatinX Songwriters برخی از درخشان ترین کلمات ساخت موسیقی لاتین را ارج می نهد. ترانه سرای کوبایی و خواننده رپ میامی ، Eskeerdo جز st اصلی موسیقی محبوب – از جمله هیپ هاپ و R&B است – و نشان دهنده درخشش دیاسپورای لاتین در آهنگ های سنگین وزن مانند Maroon Five ، Pitbull و Big Sean است . همچنین نویسندگان موسیقی مانند کریس جدی و گبی موزیک هستند که میراث مربوطه خود را در ژانرهای اسپانیایی زبان تله و رگیون از طریق نوشتن برای افرادی مانند J Balvin و اوزونا با در نظر گرفتن صداهای در حال تکامل موسیقی آفریقایی-کارائیب و میل ذاتی هیپ هاپ برای ریمیکس ، مطمئناً سال های آینده از این هنرمندان خواهیم شنید.

آیکن های خود را دوست داریم

ادای احترام به “کسانی که راه را هموار کردند” ، ما عاشق آیکن های خود هستیم که میراث موسیقی همه را از <قوی > سلیا کروز (به عنوان ملکه سالسا اعلام می شود) تا سلنا کوینتانیلا (ملکه باسابقه ژانر مردانه موسیقی tejano) به رومئو سانتوس (بخاطر ترکیب عناصر دیاسپوریک موسیقی هیپ هاپ و باچاتا). ما آیکن های خود را دوست داریم به عنوان پناهگاه لیست پخش هم برای پاکسازی موسیقی و هم علاقه مندان به عصر جدید ظاهر می شود.

BEYOND THE MUSIC

Spotify’s Beyond the Music هدف آن تقویت صداها و موضوعاتی است که امروزه در جوامع Latinx بیشترین اهمیت را دارند. لیست های پخش مانند Orgullo Afro-Latino و Raices Indigenas که به ترتیب شامل هنرمندانی مانند سه نفره کلمبیایی Chocquibtown و ترانه سرا و خواننده گواتمالایی Sara Sararruchich هستند ، به صدای کم سابقه در فرهنگ عامه مردم می رسند . مواردی از قبیلات ریگیتون پیچک ملکه در مجموعه Conciencia ظاهر می شود که برای ارتقا awareness آگاهی در مورد بی عدالتی نژادی و اجتماعی با هدف آموزش همتایان ما از طریق قدرت موسیقی ایجاد شده است.