رئیس ستاد انتخاباتی بایدن ادعای مکعب یخی مبنی بر اینکه دموکرات ها وی را از این کشور دور کردند

را تکذیب می کند -cube-cedric-richmond “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، رأی دهید ، یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

U.S. سدریک ریچموند ، نماینده مجلس ادعای Ice Cube مبنی بر اینکه دموکرات ها هنگامی که رپر را برای بحث در مورد قراردادش با آمریکای سیاه آمد ، رد کردند. در مصاحبه ای با SiriusXM ، رئیس مشترک مبارزات انتخاباتی جو بایدن ، رئیس جمهور توضیح داد که پلت فرم Cube فقط یک “طرح کلی” بود و قبل از اینکه توسط یک کمپین مورد استفاده قرار گیرد ، به کار نیاز دارد.

“این واقعیت را دوست دارم که یخ مکعب درگیر سیاست گذاری شود. من فکر می کنم که این یک چیز خوب است ، با این وجود ، یک بار که شروع به شروع آن می کنید ، باید صادق باشید ، اما دو ، شما فکر می کنم که یک وظیفه دارید که آن را ببینید و با آن دقیق باشید. ” در مصاحبه ای با جو مدیسون گفت. “برنامه ما بسیار دقیق است. من نمی گویم که او یک طرح اسکلت دارد ، اما او رئوس مطالبی دارد ، او رئوس مطالبی دارد که باید انجام شود. “

ادعای ریچموند مخالف ادعایی است که مکعب یخی به اشتراک گذاشته است در شبکه های اجتماعی این خواننده رپ گفت که پس از آنکه دموکرات ها وی را پس زدند تصمیم بسیار انتقادی خود را برای همکاری با رئیس جمهور دونالد ترامپ گرفت و گفت که آنها پس از انتخابات اهداف وی را برآورده می کنند. . وی به مدیسون گفت كه به Ice Cube راهی برای تماس با او داد در حالی كه بر این اعتقاد بود كه بستر موجود مبارزات انتخاباتی كاملتر از قرارداد Cube است.

“این به اندازه برنامه ما جامع نیست. و این همان چیزی است که ما به او گفتیم ، و پیشنهاد خواستگاری نبوده است ، “ما بعد از انتخابات با شما صحبت خواهیم کرد” ، “او گفت. “اینطور پیش رفت:” این شماره تلفن من است ، هر چیز دیگری که می خواهید در مورد این طرح در مورد آن صحبت کنید یا هر چیزی که فکر می کنید ، می دانید ، ما باید درباره آن بیشتر صحبت کنیم ، فقط تلفن را بردارید و تماس بگیرید. “

ریچموند در ادامه سخنان خود از Cube انتقاد کرد که ترامپ را پوشش می دهد ، وی در تمام مدت حضور خود در سیاست و نژاد پرستی نژادپرستانه صحبت می کند. ارتباط یک چهره مشهور سیاه پوست و برنامه از پیش ساخته شده ای که مکعب یخی ارائه می دهد می تواند چند اتهام مطرح شده علیه دولت بحث برانگیز را از بین ببرد. ریچموند نیز همانند TI را دنبال كرد و خاطرنشان كرد كه كار مشترك تأیید نیست ، اما از Cube انتقاد كرد كه به او اجازه داده در خدمت به یك سكوی نمادین و غیرمفید استفاده شود.

“او دونالد ترامپ را تایید نمی كند با این حال ، می دانید ، او به طرح مضحک دونالد ترامپ اعتبار می بخشد “. “منظور من ، اولین دکمه طرح دونالد ترامپ این است که من ژاندهم را به تعطیلات فدرال تبدیل می کنم … این چه کاری می کند زندگی سیاه پوستان را که مورد تبعیض قرار می گیرند تغییر دهد؟”

همچنین