Big Sean Talks ‘Detroit 2’ and მისი کانادایی

sean-canadian-connections “class =” ff-og-image-inserted “>

شما بیگ شان را می شناسید. خواننده رپ دیترویت توسط Kanye West در سال 2005 کشف شد و بعداً به برچسب GOOD Music خود امضا شد ، قبل از اینکه در سال 2010 با استفاده از آلبوم های بالای صفحه و ویژگی های مهمان اشک بریزد ، با تیتان هایی مانند دریک ، نیکی میناژ و لیل وین و کسب جایگاه سنگین وزن هیپ هاپ با تک آهنگهایی مانند “What U Doin؟” و “گواپ” آخرین رکورد او در دیترویت 2 ، که ماه گذشته در شماره 1 بیلبورد 200 به نمایش درآمد ، قطعی ترین قصیده او در شهر زادگاهش تاکنون است ، بدون ذکر بهترین کار در سالهای گذشته.

با این حال ، آنچه ممکن است شما ندانید این است که Big Sean چقدر به شمال سفید بزرگ ارتباط دارد. ویندزور ، انتاریو ، با این حال فقط 10 دقیقه رانندگی با دیترویت فاصله دارد. الکس ناروائز از مجتمع کانادا اخیراً درگیر رپ شد تا درباره آسیب پذیری خود هنگام نوشتن دیترویت 2 ، خاطرات خوبش از سفرهای یک روزه با مادرش به ویندزور و همکاری هایش با Canucks مانند Boi-1da ، Justin Bieber و Wondagurl بحث کند.

“من نمی دانم چیست ، مرد. همه چیز را در آن آب پیدا می کنی. تهیه کنندگان و نوازندگان باورنکردنی هستند.”

در آهنگ جدید خود “احترام عمیق” ، با حضور نیسپی هوسل: < / p>

“به دلایل زیادی انجام این آهنگ مطمئناً احساسی بود … آهنگ های زیادی وجود داشت که پایان آنها برای من سخت بود.

“اگر من خطی ندارم که کسی بخواهد آن را خال کوبی کند ، من من وظیفه خود را انجام نمی دهم. “

در Boi-1da: < / span>

“او یکی از استادان این کار است … جای تعجب است که او امتحان زمان را پشت سر گذاشته است. او بسیاری از هشدارها را ساخته است … همکاری با او باعث افتخار و لذت است.

< span> “ما اینجا و آنجا پیامک می کنیم ، و او به من ضرب و شتم های جدیدی را ارسال می کند و موارد دیگر … ما فقط یکدیگر را بررسی خواهیم کرد.”

در Wondagurl:

“[Wondagurl] یک جانور است. او یک جانور است ، سگ خیلی با استعداد او به تختخواب من آمد ، شروع به پختن ایده ها کرد … شما می توانید بگویید که او قصد انجام این کار را داشت. “

در مورد Murda Beatz:

“ما در واقع چند بار حضور داشته ایم … در واقع چند آهنگ ساخته شده است که هنوز منتشر نشده است. “

در مورد جاستین بیبر:

“من تازه Beebs را دیدم. او در واقع در پایان ترانه من “سخت تر از شیاطین من” آواز می خواند “من و او بسیار محکم هستیم ، این مانند برادر کوچک من است. من به او افتخار می کنم زیرا او نه تنها از نظر موسیقی بلکه به عنوان یک شخص در حال کار روی خودش است و خود را توسعه می دهد. تمام آن چیزهایی که او تبلیغ کرده است ، او واقعاً در این باره واقع شده است. “

در ویندزور:

“آنجا یک فروشگاه فوق العاده جامع وجود داشت که مادرم به آنجا می رفت … من همیشه در باشگاه های آنجا برنامه اجرا می کردم. دیوانه کننده است که چقدر درست روی آب متفاوت است.

“رفتن به آنجا به من نشان داد که جهان واقعاً چقدر تنوع دارد. نه فقط در افراد ، بلکه در فرکانس ها. من با ویندزور دمار از روزگارمان درآوردم ، آن را خیلی دوست دارم. ”