ASAP Nast می گوید ASAP Ferg با وجود ادعای ASAP Illz

از گروه خارج نشده است

علی رغم آنچه ممکن است شنیده باشید ، ASAP Ferg از مجموعه ASAP Mob بیرون رانده نشده است .

در اوایل این هفته ، ASAP Illz ، یکی از بنیانگذاران ، گفت که فرگ “دیگر عضوی از این مجموعه نیست” ، و به عقیده او افزود که در تولیدات اخیر فرگ آهنگ هایی وجود دارد که – به عقیده او ، دوباره “گنگ هستند زباله ها.” ASAP Bari – که به درخواست خود مجرم به تعداد تجاوز جنسی در سال گذشته لندن – به نظر می رسید از این ادعا پشتیبانی می کند ، اگرچه برخی پیام های بعدی نست داستان دیگری را بیان می کند.

همانطور که نست اواخر روز سه شنبه توضیح داد ، “اختلافات” در خانواده های “در سراسر جهان” رایج است. با این حال ، فرگ “از ASAP Mob” بیرون رانده شد و نخواهد شد. نست اضافه کرد ، هر گونه ادعایی به همین راحتی نادرست است. اضافه کردن وزن بیشتر درمورد توضیحات نست ، این واقعیت است که حساب رسمی ASAP Mob Twitter پیامهای وی را دوباره بازنویسی می کند:

مجتمع با نمایندگان و مدیریت فرگ تماس گرفته است. تیم برای نظرات بیشتر.

پست جدید  جورجا اسمیت با تک آهنگ جدید «Try Me» به بزرگی بازگشته است.

به دنبال تأیید آشکار نست مبنی بر اینکه همه چیز در مورد وضعیت ASAP Mob فرگ خوب بود ، بسیاری از طرفداران و هنرمندان همکار – از جمله Juicy J – این خبر را جشن گرفتند:

اواخر ماه گذشته ، فرگ با لیل وین و جی گوآپو برای ” بدون سقف .”

فرگ ، که آخرین انفرادی تمام طولش نوار هنوز هم در تلاش است دارای گواهینامه طلا 2017 ، در ماه جولای با مریلین منسون در تعدادی از به روزرسانی های رسانه های اجتماعی مشاهده شد. این دو نفر تأیید کردند که آنها در استودیو بوده اند ، هرچند هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه چیزی را می پختند.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">