50 Cent: “من می خواهم G-Unit را فراموش کنم”

به استثنای تونی یایو ، رهبر G-Unit 50 Cent هر عضوی را در برهه ای از گروه بیرون کرده است. اکنون به نظر می رسد که 50 Cent به طور کلی با G-Unit تمام شده است و این هفته به دیجی کیو کودک می گوید که او مشتاق نیست که داستان این گروه را در یک فیلم یا سریال تلویزیونی تعریف کند.

” من اهمیتی نمی دهم که این کار را انجام دهم. “وقتی فیف در علامت 26:40 بالا از وی پرسید که آیا به نوعی نسخه بیوگرافی G-Unit در آینده علاقه دارد ، به Whoo Kid گفت. “من می خواهم G-Unit را فراموش کنم.”

متعجب از پاسخ 50 ، Whoo Kid به رپر و کارآفرین فشار آورد تا توضیحات بیشتری درباره خودش بدهد. فیف افزود: “كندریك [لامار] حتی اجازه نمی دهد كه آن پسران با او روی صحنه بیایند.” “من می توانستم این کار را انجام دهم! برای چه کسی 30 n *** به عنوان صحنه آورده ام؟ من می توانستم این کار را مانند کندریک انجام دهم.”

مشخص نیست که چه شد 50 سنت هرگز نمی خواهد برای گفتن داستان G-Unit ، اما او مدتی است که با بسیاری از اعضای سابق رابطه خوبی ندارد. لوید بنکس که به همراه 50 و یایو بنیانگذار بود ، بلافاصله پس از کید کید در سال 2018 از گروه جدا شد و برچسب زد. Young Buck و 50 از چند سال گذشته گوشت گاو تولید می کنند و این بازی از سال 2005 حتی با G-Unit ارتباط برقرار نکرده است. به نظر می رسد Fif آماده رفتن به پروژه های دیگر است و علاقه چندانی به آن ندارد مرور مجدد گذشته.

مصاحبه کامل بین Whoo Kid و 50 Cent را در بالا مشاهده کنید.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">