“90.ee”: کوپن ، تلاش برای تسخیر قلعه تومپه و آخرین کنسرت یگور لتوف در تالین

دهه 90 لباس های عجیب و غریب ، قفسه های خالی ، افرادی با کت های سرمه ای و موارد دیگر هستند. هر دو شرکت کننده مستقیم رویدادها – سیاستمداران ، چهره های فرهنگی و مردم عادی در برنامه “90.ee” در ETV + درباره همه اینها به ما می گویند.

قسمت اول این پروژه درباره زمانی استونی است که هنوز بخشی از اتحاد جماهیر شوروی بود ، اما در حال تلاش برای استقلال با قدرت و اصلی بود – سیستم خودپرداخت مالی و کوپن ها ، نیروهای سیاسی جدید ، تلاش برای تصرف قلعه Toompea ، اولین تجارت ، تاریخ تولد باشگاه راک تالین و آخرین کنسرت یگور لتوف در تالین همه اینها در سال 1990 است.

“90.ee” یک پروژه تلویزیونی مستند-نوستالژیک درباره زندگی استونی در آشفته دهه 90 است. داستان های سیاستمداران و شخصیت های عمومی و فقط شاهدان عینی آن زمان ، نمایش های خاص به شما کمک می کند واقعیت های روزمره آن زمان – اصلاحات پولی ، فروشگاه های ارز ، اولین پیراهن های جین ، “مریخ” و “اسنیکرز” ، بازارهای لباس ، باغبانی را به یاد بیاورید و نگاهی طنزآمیز به آنها داشته باشید. و اولین تعاونی ها. این برنامه شامل عناصر صحنه پردازی (صحنه هایی که در فضای داخلی دهه 90 بازی می شود) و مصاحبه با شخصیت های فرهنگی ، سیاستمداران.

مجریان – آرتور تیولنف و یولیا کالندا.