YoungBoy هرگز دوباره تیم های Snoop Dogg را برای آهنگ جدید “Callin”

شکست نداد

ممکن است طرفداران برای شنیدن YoungBoy هرگز دوباره شکسته نشوند کمی بیشتر صبر کنند آلبوم جدید است ، اما او از آنها به خاطر صبر و حوصله شان با پخش یک آهنگ جدید تشکر می کند.

روز سه شنبه ، YoungBoy با ضربه زدن روی اسنوپ داگ برای آخرین آهنگ خود ،” Callin “. برای این رکورد ، YoungBoy و Snoop روشن می کنند که حاضرند به خاطر آنچه نماینده آن هستند بمیرند.

“فکر کردن در مورد چگونگی اینکه من فقط به T.I گفتم که در جنگ هستم” برای مجموعه خود “، YoungBoy رپ می زند. “مایل به مردن برای تلاش برای استراحت برخی از گه ها / اسلحه هایی مانند آندریتی ، من و استپر که با اسپیتا برخورد می کنیم ، n *** a.”

برای این که از این موضوع دور بمانید ، اسنوپ سرگرم کننده و آرام ، تصویری که به شخصیت او تبدیل شده است تا آیه ای نوستالژیک تر به هواداران ارائه دهد. اسنوپ تف می کند و می گوید: “سریع حرکت کن وقتی سود را دیدم ، پرچم آبی در جیب عقبم است.” “هر بار که بلوک را می خورم در حال انجام مأموریت / سریع خدمت یک *** a در محل هستم که گوش نمی داد / در آشپزخانه داغ است ، من خانه ات را می سوزانم / تو ن ** * به عنوان نرم و صاف صحبت کردن؟ اسلحه من در دهان شماست. “

همراه با دادن اسنوپ به سیستم عامل دیگری برای تقویت روابط خود در لوئیزیانا ، YoungBoy به طرفداران خود فاش کرد که او آلبوم آینده بالا به 11 سپتامبر برگردید. اگرچه برخی از آلبوم ها قطع شده اند ، YoungBoy احتمال کنار گذاشتن یک آهنگ 20 به علاوه LP را برای تغذیه گرسنگی طرفداران خود تحریک کرد.

آهنگ جدید “Callin” از YoungBoy Never Broke Again را که با اسنوپ داگ در بالا پخش می شود گوش دهید. یک ویدیو در دسترس است.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">