50 بار رپ جنجالی

هر بار با شنیدن چه شعر رپ باید داد بزنید؟

چه در یک کلوپ شلوغ و پر از جمعیت باشید و چه در اواخر ماشین خود به تنهایی رانندگی کنید شب ، لحظات غیر قابل حدی در زندگی وجود دارد که در آن شما یک رپ بار را می شنوید که فریاد می کشد. بعضی اوقات ، این اشعار شعرهایی هستند که هنگام ضبط توسط هنرمند فریاد می زدند (فکر کنید DMX) ، اما این الزامی نیست. نوار رپ جیغ کشنده همچنین می تواند غزل آرام تری باشد که مردم را وادار به فریاد زدن در هر زمان پخش آن در یک مکان عمومی می کند (فکر کنید Drake “مانند نور” در “Sicko Mode” رپ می کند).

از زمان تولد هیپ هاپ بارک های رپ جیغ و جنجالی بسیاری وجود داشته است و امروز ما تعداد 50 برتر را می شماریم. اگرچه بدون DM Instagram از طریق کسی که یک یا دو مورد در مورد نوشتن اشعار مانند این: دریک. در اوایل سال جاری ، او حساب Complex اینستاگرام را DM’d اعلام کرد و گفت: ”امروز ما یک بحث داشتیم. برای شما بچه ها آتش خواهد زد تا جرقه بزنند. با صدای جنجالی ترین رپ های رپ. مانند ، میله های برجسته ای که شما را وادار به جیغ زدن در بالای ریه ها می کند. من مطمئن هستم که شما بچه ها می توانید این کار را عدالت انجام دهید. ” سپس ، در کل بازی ها ، چند مثال آورد ، از جمله ، “من فکر می کنم من BIG MEECH هستم.”

البته گرفتن پیشنهادات مقاله از خوانندگان رپ بخشی از فرایند تحریریه ما نیست ، اما Drake’s DM بحث جالبی را در بین کارمندان موسیقی Complex ایجاد کرد ، بنابراین ما نمی توانستیم در برابر لیست خودمان مقاومت کنیم. بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا 50 جنجالی ترین رپ بار وجود دارد که به ترتیب رتبه بندی شده اند

همچنین

< / div>