2Pac دارای قلم Barnsley pal بود که برای او نسخه ای از Oasis ” (داستان چیست؟) افتخار صبح؟ ‘

مشخص شده است که 2Pac دارای یک قلم از Barnsley بود که روزی نسخه ای از رپرها را به رپ ارسال می کرد.” ( داستان چیست: افتخار صبح؟ ‘.

نینا بهادرشوار ، نویسنده پیشین برای Barnsley Chronicle ، جزئیات مربوط به روابط خود را با رپ فقید ، نام واقعی توپاک شکور ، به اشتراک گذاشته است ، که پس از آنكه به وی توصیه شد در سفر به نیویورك به مصاحبه با او با Naughty By Nature رپر ، Treach بپردازد ، آغاز شد.

بهادرشوار به نگهبان گفت: “او به من توصیه كرد كه باید شخصی را بنام Tupac بررسی كنم.” “من در آن زمان بیشتر علاقه مند شدم ، اما اولین باری که آلبوم او را شنیدم.” Strictly 4 My N.I.G.G.A.Z “… او درد را به من می فهمید. من برای مصاحبه با انتشار دهنده وی در تماس بودم و او گفت كه نسخه های مجله من را ارسال كنید. ”

تبلیغات

او ادامه داد: “من دوباره برگشتم چند ماه بعد ، بارنزلی وقتی تلفن زنگ زد و من از او پرسیدم که کیست. صدا گفت: “این توپاک است. شما نسخه ای از مجله پرواز الاغ خود را برای من ارسال کردید. “او از من خواست که ارسال آن را ادامه دهم ، و ما نامه را مطابق با آن شروع کردیم.”
بهادرشور در ادامه در مورد چگونگی علاقه داشتن هر دو به مسائل اجتماعی ، به ویژه وحشیگری پلیس ، گفت: او گزیده هایی از كتاب هایی را كه خوانده است از جمله “نام شاهزاده ماشیاولی” را به اشتراک می گذارد ، كه بعداً الهام می گیرد مانیورلی 2Pac از آلبوم 1996 آلبوم خود با عنوان ‘The Don Killuminati: The 7 Day Theory’ استفاده کرد.

بهادرشوار گفت که او هر هفته بسته ای را به 2Pac ارسال می کند ، که یکی از آنها شامل نسخه ای از آلبوم Oasis 1995 (What (داستان چیست؟) افتخار صبحگاهی است؟) در سی دی است ، زیرا او طرفدار گروه بود.

این زوج در اکتبر 1995 ، در پارکینگ محوطه مرکز شهر لس آنجلس به صورت حضوری ملاقات کردند. وی گفت: “او مرا از شركت كننده بلند كرد و محكم ترین آغوش من را به من داد. احساس کردم عشق زیادی از او تابیده شده است. ”
بهادرشوار خاطرنشان كرد كه 2Pac هرگز در مورد دشمنی خود با The بدنام B.I.G صحبت نکردند.

تبلیغات

2Pac در 7 سپتامبر 1996 شلیک شد بهادرشوار گفت: “من ویران شدم.” وی گفت: “طولی نکشید که آن را پشت سر بگذارم. من هرگز با آن شخص دوستانه یا سطح اعتماد نداشته ام. ”

در همین حال ، امینم در مصاحبه جدید 2Pac را به عنوان “بزرگترین ترانه سرا” همه زمانه مورد ستایش قرار داده است.

در حین نمایش سه ساعته رادیویی Shade45 در ویژه رادیو ، با عنوان موسیقی که باید توسط آن قرنطینه شود ، صحبت می کرد. آلبوم 2Pac در سال 1995 “من در برابر جهان”.

تبلیغات