تماشای ویدیوی خونین جدید Creeper برای ‘قلب مسموم’

Creeper یک فیلم سینمایی را برای تک آهنگ جدید” Poison “به اشتراک گذاشته است.

پانک های ساوتهمپتون پیش از آلبوم دوم خود که اخیراً منتشر شد ، آهنگ را به اشتراک گذاشت. “رابطه جنسی ، مرگ و نامحدود” ، که در روز جمعه (31 ژوئیه) منتشر شد.

این کلیپ ، که می توانید در زیر مشاهده کنید ، خواننده ویل گولد را به عنوان شخصیت اصلی روایت روئه معرفی می کند ، در ادامه فعالیت زنده داستان ارائه شده در انیمیشن “بمن پایان من”.

تبلیغات

رو و شریک زندگی اش ، آنابل ، هستند هنگامی که گذشته آنها با آنها روبرو می شود و به نظر می رسد که Roe به انتهای خونین رسیده است ، به بزرگراه های بی پروا و متروک آمریکا رانندگی می کنید. این فیلم توسط اسکار سانسوم کارگردانی شده است که قبلاً با بیفی کلرو و چروچ کار کرده است.

در حال خواندن آهنگ جدید ، گولد گولد گفت: “این آهنگ اولین کسی بود که ما آن را نوشته بودیم که با یک آواز سرب باریتون آزمایش کرده بودیم.

“با الهام از لئونارد کوهن و نیک کاو من سعی کردم به روشی که قبلاً نمی خواندم آواز بخوانم ، این را با حساسیت کشور که از طریق پیانو و گیتار آکوستیک برقرار کرده بودیم بخوانم.

“با ترحم این آهنگ در عمل دوم روایت ما قرار دارد ، شخصیت اصلی ما در حال درک این است که برای اولین بار چه احساسی دارد.”

در گفتگو با NME در مورد آلبوم دوم و “بازپرداخت تهاجمی” گروه ، “گولد گفت:” به طرز ترسیمی داستان عشق ممنوعه و گناهان کشنده را روایت می کند. آهنگهایی در مورد نبردها با الکلیسم و ​​شبهای دیوانه کننده وجود دارد.

تبلیغات

“انحطاط همه و همه وجود دارد آهنگ های گوتی عاشقانه شهوانی وجود دارد ، اما همچنین یک قلب واقعی به آن و یک غم واقعی برای کل چیز وجود دارد. ”

در یک بررسی چهار ستاره ، NME گفت که آلبوم جدید Creeper “به تاریکی متهم می شود ، در نتیجه آلبوم جاه طلبی و ظرافتی به وجود می آورد.”

Creeper به تازگی تاریخ های برنامه ریزی شده و به روز شده تور انگلستان را برای سال 2021 به اشتراک گذاشته است – آنها “مارکس ، رابطه جنسی و مرگ و نامتناهی” را در مارس سال آینده در سراسر کشور می گیرند.

در ماه دسامبر ، این تور جدید با یک تورنمنت خاص از مباحث مربوط به زادگاهش در The Joiners در ساوتهمپتون برگزار خواهد شد ، جایی که این گروه هر یک از سه EP خود را به طور کامل در تمام حرکات بازی اجرا خواهد کرد.

تبلیغات