کیشیا کول می گوید که در راه خود نبرد “ورزوز” دارد

آ ورزوز به گفته خود این هنرمند ، نبرد با کیشیا کول در راه است.

همانطور که هرکسی برای تبلیغات احتمالی Keyshia Cole و Ashanti از مجموعه نبردهای بسیار مشهور مبتنی بر آهنگ می داند ، تابستان امسال دید که Ashanti در هنگام مکالمه به Fat Joe گفت که او ایده چنین ارتباطی را دارد.

اشانتی در آن زمان گفت: “گوش كن ، اگر آنها می خواهند آن را ببینند ، من دیوانه نیستم.”

حالا ، به نظر می رسد که کول چهارشنبه شب از طریق شرح عکس اینستاگرام ، تأیید کرده است که یک ورزوز قسمت در کتابها. با این حال او فاش نکرد که چه کسی می تواند حریفش باشد:

بعداً ، كول مکالمه را به توییتر انجام داد و در آنجا به طرفداران طرفدار مشغول نظریه پردازی درباره اینکه چه کسی می تواند در مرحله نهایی رقابت ورزوز مقابل او قرار گیرد ، پاسخ داد و در عین حال لحظات مورد علاقه خود را از دیسکوگرافی خواننده به اشتراک بگذارد.

جدیدترین ورودی در ورزوز البته canon شاهد یک سال سابقه بین جیزی و گوچی مانه بود که برای یک اپیزود کاملاً تاریخی به نمایش درآمد و با اجرای “یخی” خاتمه یافت. اندکی پس از پخش اولیه ، Swizz Beatz ، خالق مشترک Verzuz ، با اعلام تعداد بینندگان اپیزود Jeezy x Guwop ، نشان داد که 9.1 میلیون نفر مسابقه را تماشا کرده اند.

“این تعداد بازدید از شب گذشته واقعاً ایجاد می کند ورزوز در رتبه بندی از MTV VMA ، NBC بزرگتر است صدا، جوایز بیلبورد ، CMA ، گرمی های لاتین ، رقص با ستاره ها، یا خواننده نقاب دار“به ترتیب ، در هر شب برای نمایش های اولیه در سال جاری ،” Swizz Beatz اشاره کرد.