کازانوا در میان 18 عضو باند متهم به اتهام قصاص بازیگری است

کازانوا یکی از 18 عضو باند متهم است که به جرم بسیاری از اتهامات کیفری متهم شده است ، از جمله توطئه برای مرتکب کلاهبرداری ، توطئه برای توزیع مواد کنترل شده و داشتن اسلحه گرم به منظور پیشبرد یک جرم قاچاق مواد مخدر.

FBI روز سه شنبه با اعلام هویت هر یک از متهمان به عنوان اعضای باند خیابان غیرقابل لمس Gorilla Stone Nation ، این اتهامات را اعلام کرد. اگرچه کازانوا – نام حقوقی کاسول ارشد – تنها به جرایم فوق الذکر متهم شده است ، اما برخی از همکاران متهم وی از حمله و سرقت هویت تا سو attemp قصد به قتل و قتل متهم شده اند.

براندون سوتو ، معروف به استکس ، در ارتباط با قتل یک خردسال در 21 سپتامبر در پوکیپسی متهم شد. مقامات می گویند این نوجوان “در ادامه فعالیت های باند کشته شد”. ناایا آستین ، معروف به “کودک” و شانای اوتلاو ، معروف به “آسان” ، به تشکیل پرونده های متقلبانه برای تأمین مزایای بیکاری COVID-19 متهم می شوند.

ویلیام اف سوئینی جونیور ، دستیار مدیر FBI در بیانیه ای گفت: “همانطور که در کیفرخواست ادعا شده است ، خشونت و فعالیت مواد مخدر توسط این اعضای باند ، امنیت جوامع ما را تهدید کرده و زندگی بی گناهان را در معرض خطر قرار داده است. “رفتار جنایت ناپذیر آنها ، همانطور که ادعا می شود ، شامل قتل یک جوان 15 ساله و حتی گسترش آن به برنامه های کلاهبرداری بود که برای افرادی که از لحاظ اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر رنج می برند ، ایجاد شده است. در این تحقیق ، ما توانستیم جلوی این سازمان جنایتکارانه خشونت را بگیریم – و نشان دهیم که Gorilla Stone در واقع “دست نخورده” نیست. “

محققان فدرال تایید کردند کازانوا تنها متهمی است که در بازداشت نیست. همه متهمان ، به استثنای قانون شکن ، حداکثر مجازات حبس ابد را دارند.

مجتمع برای اظهار نظر با نماینده کازانوا تماس گرفته است.

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد پرونده با ما باشید.