Royce Da 5’9 “Says Atlantic Stopred Cordae feature on” The Allegory “

اگرچه برچسب ها می توانند به پیشرفت حرفه ای یک هنرمند کمک کنند ، اما همچنین می توانند طرفداران هنرهای بزرگ را از بین ببرند. دومی زمانی اتفاق افتاد که Cordae برای همکاری با رویس Da 5’9 “مورد استفاده قرار گرفت”.

طی یک مصاحبه اخیر با Threeletterman3 PSA Hip-Hop ، رویس فاش کرد که Cordae قرار بود در “دنیای جوان” با G Perico برای آلبوم رویس ظاهر شود ، تمثیل، اما برچسب Cordae این ویژگی را مسدود کرد.

“[Vince Staples] آیه خود را روز گذشته ارسال کرد زیرا در اصل YBN Cordae در آن نقطه بود ، “رویس در مورد علامت 27 دقیقه مصاحبه توضیح داد.” آتلانتیک YBN Cordae را پاک نمی کند ، بنابراین مجبور شدم او را بیرون بیاورم. آنها گفتند که می خواهند “او را جوان نگه دارند”. این برچسب ها ، آنها بسیار جوان ، جوان ، جوان ، جوان گرفتار شده اند. “

تمثیل توسط آکادمی ضبط به عنوان یکی از بهترین آلبوم های رپ سال شناخته شده است ، و یک نامزدی در کنار D. Smoke را تضمین می کند عادت های بد، فردی گیبس و کیمیاگر آلفردو، ناس بیماری کینگ ، و جی الکترونیک یک شهادت کتبی. رویس اعلام کرد که او نسبت به این پروژه احساس خوبی دارد و خوشحال است که زحمات خود را توسط همتایان خود تشخیص داده است ، اما فکر می کند این نامزدی اثبات این است که برچسب ها می توانند با برنامه های خود مانع هنرمندان شوند.

“بدیهی است که کودک می خواست این کار را انجام دهد ، در غیر این صورت ، این کار را نمی کرد! پس چرا او را در آن موقعیت قرار داد؟” رویس با اشاره به آیه گمشده كوردا گفت. “و اکنون آلبوم برای گرمی نامزد شده است. شما فکر نمی کنید که از نظر گذشته حرکت بدی از آنها بوده است؟”

مصاحبه کامل رویس دا 5’9 “را در بالا مشاهده کنید و” دنیای جوان “را در زیر گوش دهید.