مجموعه کپسول FW20 Slowthai Fronts Supreme x Stone Island

Supreme با پیوستن به جزیره استون برای شروع همکاری جدید خود در پاییز / زمستان 2020 ، با رپ Northampton ، slowthai ، پیشگام مبارزات جدید است.

این دو مارک سنگین وزن که به طور انحصاری برای Supreme ساخته شده اند ، در یک طیف گسترده ای از قطعات هوای سرد با تعداد زیادی گل دانه در ترکیب قرار می گیرند ، از جمله قلم موی رنگ شده با دست ، شلوارهای رنگی سفارشی ، چوب های جلای تاریک و یک سری از عینک ایمنی.

تیتر ژاکت پوششی Hooded Shearling به رنگ سیاه و سفید وارد می شود ، کت Camo Crinkle Down و کت تند Corduroy نیز ضد آب و ضد رنگ هستند و قطعات بزرگ از سری جدید هستند. شلوارهای نایلونی باری ، شلوار پنبه ای مخملی ، تاپ های راه راه آستین کوتاه ، کیف های شانه ای نایلونی و صفحه های 6 تایی نایلونی نیز در مجموعه جدید گسترده قرار دارند.

بدون شک قرار است به یکی از پرمخاطب ترین مجموعه های این دو تا به امروز تبدیل شود ، کپسول با یک پیراهن کلاه دار کلاه دار و یک دسته کوچک کت و شلوار کوتاه با یک درمان رنگ آمیزی سفارشی ، و لوازم جانبی مانند شمشیر زدن در تاریکی و جفت عینک محافظ baruffaldi Rek.

همکاری Supreme x Stone Island FW20 از 19 نوامبر و 21 ژانویه در ژاپن از طریق وب سایت streetwear imprint در انگلیس و ایالات متحده منتشر خواهد شد. نگاهی به مجموعه کتابهای زیر بیندازید.