Tekashi 6ix9ine ’69: The Saga of Danny Hernandez ‘Hulu Documentary Trailer

داستان Tekashi 6ix9ine ممکن است کاملاً نوشته نشده باشد ، اما بررسی بدنام ویروسی وی – که ما در اوایل سال جاری با آن گفتیم بدنام: داستان Tekashi 6ix9ine– هنوز هم ادامه دارد. آخرین نگاه به زندگی 6ix9ine از طریق یک مستند جدید است که امروز (16 نوامبر) در هولو به صورت 69: حماسه دنی هرناندز .

تات صورت زندگی باند انبوهی از پول نقد. آدم ربایی شلیک گلوله این داستان همه چیز را دارد ، زیرا زندگی 6ix9ine همه اینها را داشت. از روزهای آغازین جوانی به دنبال کسب شهرت گرفته تا جنجال و رسوایی (و قمه زنی) ناشی از آن ، 69: حماسه دنی هرناندز همه چیز را شرح می دهد همچنین شامل تعدادی از صداهای نزدیک به رشد آشفته 6ix9ine در صنعت است.

از خیابان های بروکلین و افرادی که شاهد ظهور ، سقوط و بازگشت مجدد 6ix9ine هستند سفر کنید. پیش پرده کامل بالا ، خلاصه کامل زیر را ببینید و مستند کامل Hulu را بررسی کنید.

بخشی از مستند تحقیقی ، بخشی از فیلم گانگستر واقعی ، 69: حماسه دنی هرناندز زندگی رپ قطبی و ترول اینترنتی Tekashi69 را باز می کند 69 ساله که یکی از بحث برانگیزترین چهره های فرهنگ پاپ معاصر است ، قبل از شهادت دادن علیه باند بروکلین در مورد Nine Trey Gangsta Bloods در یک دادگاه مهم ، بارها و بارها اینترنت را با فیلم های موسیقی شورانگیز و گوشت گاوهای رسانه های اجتماعی خود شکست. کارگردان ویکرام گاندی (کوماره ، باری) از نزدیک با افراد محلی محله ای که 69 ساله را می دانستند وقتی که او فقط دنی هرناندز بود – قبل از شخصیت های سخت گیر و خال کوبی های صورت – از نزدیک با او دوستانه برخورد می کند تا داستان و ظهور و سقوط شهاب سنگی او از شهرت و کاوش را بیان کند افراط های شدید اعتیاد به شهرت در دوران دیجیتال.