دریک در حال فروش یک شمع معطر است که “در واقع بوی دریک می دهد”

اکنون همه می دانیم که دریک وارد دنیای شمع های معطر می شود. اما یک شمع خاص در خط احتمالاً بیشتر از دیگری موج ایجاد می کند.

خط Better World Fragrance House رپ شامل 5 اسانس مختلف است ، اما هیچ یک کاملاً شبیه کاربی ماسک برجسته نیستند. طبق صفحه Revolve مایکل کاربی ، Carby Musk “عطر مشک صاف” است که به همان اندازه “درون نگرانه به عنوان تفسیر از زیبایی زیبای شماست ، اما در عین حال برونگراست ، همانطور که می خواهید دیگران خود جسور و درخشان شما را ببینند.” این رایحه شامل رایحه های مشک ، عنبر ، ترمه ، جیر و مخمل است و در اینجا این ماده بوگیر است ، “در واقع بوی Drake می دهد.”

چهار عطر دیگر Sweeter Tings ، Williamsburg Sleepover ، Good Thoughts و Muskoka نام دارند. آنهایی که هرکدام به قیمت 48 دلار فروخته می شوند ، در حالی که کاربی ماسک 80 دلار خرده فروشی می کند InStyle ، که همچنین گزارش می دهد همه آنها در حال حاضر فروخته شده اند.

در ماه اکتبر ، Revolve طعنه انتشار اینستاگرام را زد.

شمع ها از ماه ژوئن در شبکه های اجتماعی در حال ظهور هستند ، دریک عطرهای خود را به دوستان خود ، از جمله بازیکنان تورنتو رپتورز ، نورم پاول ، فرد ون فلت ، و کایل لوری ، استف و عایشه کاری و کهلانی هدیه می دهد.

با ما باشید تا وقتی دوباره در دسترس قرار گرفتند.