دریک اعلام راه اندازی Nike Sub-Label NOCTA

دریک و نایک رسماً از راه اندازی زیرمجموعه جدید NOCTA خبر دادند که اشاره ای به “روند خلاقانه شبانه” رپ دارد.

رئیس OVO بیانیه ای منتشر کرد که در آن او در مورد همکاری و همچنین آنچه مارک نایک در طول سال ها برای او معنی کرده است ، به اشتراک گذاشت.

وی گفت: “این لحظه برای من دور كامل است. منظورم این است كه بزرگ شدن نایك همه چیز بود.” “این احساس می کرد که هر کفشی که می خواهم ، هر ورزشی را که دوست دارم ، هرچه داشتم نایک بود. معنایی نداشت مگر اینکه Swoosh داشته باشد.”

وی ادامه داد: “من به یاد می آورم که همه این ورزشکاران نظیر نایک را تکرار می کردند – هر کدام تصور غیرقابل تصور را انجام می دادند – و چقدر الهام بخش بود. من همیشه احساس می کردم که فرصتی برای نایک وجود دارد که به همان روشی که ورزشکاران داشتند از یک سرگرم کننده در آغوش بکشد. این یک معامله پرچمدار نایک برای یک هنرمند بوده و چه معنایی داشته است … NOCTA تحقق همه این افکار و همه چیزهایی است که امیدوار بودم. “

طبق این پست ، NOCTA تأکید زیادی بر عملکرد و همچنین راحتی آن خواهد داشت ، تقریباً به عنوان یک لباس فرم برای دستگاه های آسیاب ، کارگران سخت و افرادی که به طور مداوم در حال حرکت هستند و از میانبرها امتناع می ورزند ، خواهد بود.

دریک افزود: “این طرز فکر همچنین شامل وفاداری و تیم است.” “چه در تورنتو باشید ، چه در لندن و چه در پاریس ، این شکل یکنواخت وجود دارد – نایک تک پشم گوسفند ، دستکش ، کلاه – و یک تیم واقعی است. من می خواستم بخشی از فرهنگ را که با آن بزرگ شده ام ، با استفاده از NOCTA سعی در ساختن سخت ترین ژاکت ، سخت ترین لباس ورزشی ، سخت ترین دستکش را داشتیم. فقط بهترین آن جهان. “

مجموعه Nike NOCTA از 18 دسامبر در سطح جهانی افت خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر به nocta.com مراجعه کنید.

زیر مجموعه ، به دنبال انتشار مارک تجاری مشترک ، ارتباط Drake با غول لباس ورزشی را ادامه می دهد پسر عاشق گواهی شده فروشنده و همچنین فیلم “حالا بخند بعداً گریه کن” که در مقر نایک ضبط شده است.