گشت و گذارها در چارچوب شب فرهنگ ، تاریخ جنایتکار تالین

برای ششمین سال پیاپی در شب فرهنگ ، مورخ Jaak Jusuke در حال انجام پیاده رویهای افسانه ای ارواح در شهر قدیمی است. کسانی که مایل به شرکت در گشت و گذار هستند ، ساعت 20:00 به کلیسای سنت جان دعوت می شوند.

موزه قلعه کیک در د کیک سفرهای شهری را با موضوع “تالین جنایی” برگزار می کند. گروه روسی زبان پیاده روی را از ساعت 15:00 ، استونیایی زبان – در ساعت 16:00 آغاز می کند (کومندندی ، 2). تورهای هدایتی رایگان هستند. اطلاعات و ثبت اطلاعات اینجا .

مری یورگنسون ، رئیس برنامه فرهنگسرای فرهنگ شب ، گشت و گذار در موزه Kalamaja را جلب می کند.

“ساختمان موزه Kalamaja برای بازسازی بسته شده است ، اما این شنبه باغ موزه باز خواهد بود و پیاده روی های بیشمار برای کل خانواده از اینجا آغاز خواهد شد.” .

می توانید با برنامه اینجا .

در کنار گشت و گذار ، کودکان بالای 10 سال به کلاس های کارشناسی ارشد موسیقی دعوت می شوند. موسیقیدان و آهنگساز آرگو والتز در کتابخانه مرکزی تالین یک کلاس کارشناسی ارشد “حلقه صدا در موسیقی” برگزار می کند و طبل و معلم سیلور اولویک همه را به منطقه سبز هاروج ، جایی که کلاس کارشناسی ارشد برگزار می شود ، دعوت می کند. پیش ثبت نام لازم است.

برنامه جشنواره را می توانید در https://www.tallinn.ee/est/kultuurioo/Noch-kultury-2020 ، و همچنین در صفحه فرهنگهای شب در شبکه اجتماعی Facebook .

بیشتر بیاموزید اخبار مربوط به وقایع در استونی تحت عنوان “فرهنگ” . < / p>