گشت و گذارها در چارچوب شب فرهنگ ، تاریخ جنایتکار تالین

برای ششمین سال پیاپی در شب فرهنگ ، مورخ Jaak Jusuke در حال انجام پیاده رویهای افسانه ای ارواح در شهر قدیمی است. کسانی که مایل به شرکت در گشت و گذار هستند ، ساعت 20:00 به کلیسای سنت جان دعوت می شوند.

موزه قلعه کیک در د کیک سفرهای شهری را با موضوع “تالین جنایی” برگزار می کند. گروه روسی زبان پیاده روی را از ساعت 15:00 ، استونیایی زبان – در ساعت 16:00 آغاز می کند (کومندندی ، 2). تورهای هدایتی رایگان هستند. اطلاعات و ثبت اطلاعات اینجا .

مری یورگنسون ، رئیس برنامه فرهنگسرای فرهنگ شب ، گشت و گذار در موزه Kalamaja را جلب می کند.

“ساختمان موزه Kalamaja برای بازسازی بسته شده است ، اما این شنبه باغ موزه باز خواهد بود و پیاده روی های بیشمار برای کل خانواده از اینجا آغاز خواهد شد.” .

می توانید با برنامه اینجا .

در کنار گشت و گذار ، کودکان بالای 10 سال به کلاس های کارشناسی ارشد موسیقی دعوت می شوند. موسیقیدان و آهنگساز آرگو والتز در کتابخانه مرکزی تالین یک کلاس کارشناسی ارشد “حلقه صدا در موسیقی” برگزار می کند و طبل و معلم سیلور اولویک همه را به منطقه سبز هاروج ، جایی که کلاس کارشناسی ارشد برگزار می شود ، دعوت می کند. پیش ثبت نام لازم است.

پست جدید  بیگ شان توضیح می دهد که چگونه دیو چاپل با اجرای یک ویژگی برای "Detroit 2"

برنامه جشنواره را می توانید در https://www.tallinn.ee/est/kultuurioo/Noch-kultury-2020 ، و همچنین در صفحه فرهنگهای شب در شبکه اجتماعی Facebook .

بیشتر بیاموزید اخبار مربوط به وقایع در استونی تحت عنوان “فرهنگ” . < / p>